matura

smarcik i jak?

Gratuluję wszystkim podostawania się. 😉

Ja będę wiedzieć dopiero jutro. Stresuję się, chociaż nie mam specjalnego ciśnienia już na studia w tym roku. Za rok chyba zwariuję w tym oczekiwaniu. 😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 lipca 2012 16:05
kandydat zakwalifikowany  😅

Oczywiście ojciec od razu zjechał mnie że mogłabym wybrać coś bardziej ambitnego i już skończyła się moja radość  😕
smarcik, Gratuluję. 🙂 I nie przejmuj się - rodzice i dziadkowe rzadko rozumieją nasze pasje.
Smarcik, gratki i sprobuj sie nie przejmowac 🙂
Mnie za to rodzice zaczeli popierac w mojej decyzji, co jest chyba gorsze w mym przypadku 😉

Jak tam dzisiejszy sprawdzian z jazdy, dziewczyny? Jaki poziom? Wszyscy zdali? Duzo kandydatow? Jqkie konie maja? 🙂
Wrocław też zdobyty! 🙂 Próg na wetę to 152 pkt.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 lipca 2012 17:41
Ja się na wete nie dostałam :P Spróbuję za rok hahaha  😂 :> zostaję na farmacji :P Lovczi rzygam dalej niż widzę XD

remendada a Ty dostałaś się na dietetykę ?
A ja żałuję, że nie złożyłam na wetę do Lbn, bo nawet z moją podstawową chemią bym się dostała  👿  😵 kurde, kurde  😵

dostałam takiego maila od UP(biotechnologia)
UWAGA
Bardzo prosimy o przesłanie do dnia 09.07.2012 do godz. 24  informacji o wynikach z matury.
W tytule proszę wpisać kierunek.

Jak mam im to przesłać? Mailem? Czy skan świadectwa czy o co chodzi?

Dostałam się do Wro na biotechnologię  🏇 ale chyba zostaję w Lublinie  😁
Arroch, w Lublinie na czym? I jaki byl prog u nas? Tak, tak, ja bardzo zorientowsna jestem 😉
Jeszcze nie ma list w Lublinie, ale z tego co mi dzisiaj na klinikach powiedzieli to z palcem w nosie by mnie przyjęli z takimi wynikami, ale ja głupia byłam  😵

W Lbn na biotechnologii na UP o ile się dostanę, ewentualnie zootechnika (ta zwykła) albo ochrona środowiska 🙂
Aha, czyli jak Ciebie, to i mnie by prxyjeli...
Kurcze, dziewczyny, a na maila dostajecie też informacje o przyjęciu (bądź nie)? nie mogę się dostać na stronę żadnej uczelni :/
Byłam pewna, że nie biorą ang. rozszerzonego pod uwagę i że jak się nie zdaje rozszerzonej chemii i biologi to automatycznie się nie jest branym pod uwagę, a tu zaskoczenie 🙁 no trudno, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem
Mgła Próbuj w nocy/nad ranem. Albo może będzie na mailu- miałam po 12 h od ogłoszenia wyników w Warszawie.
Ada   harder. better. faster. stronger.
09 lipca 2012 18:30
Gratulacje dla wszystkich osób, które się dostały  😅

Ja mam wyniki dopiero 12-stego  :jogin:
Poszperałam trochę w necie, ostateczny próg na wetę w Lbn rok temu to 407, a z moich obliczeń wynika, że miałabym 412, pięknie  😵

Postanowiłam też odpisać na tego maila na zasadzie wyliczanki: przedmiot - procenty, bo w systemie wszystko uzupełnione mam, więc nie wiem o co chodzi :/
a ja się nie dostałam nigdzie  😵  czekam na kolejne rekrutacje, chociaż martwi mnie, że w piątek wyjeżdżam do Pragi, a dalsza rekrutacja na WUMie jest w środe po południu 😜
a jak nie to wyjeżdżam z kraju przeżyć przygodę życia 🏇 🏇 🏇
Babi, przecież są następne tury rekrutacji. Może wtedy...
właśnie zastanawiam się czy jest sens... skoro 5 lat studiów jest bezpłatnych, potem dopłacasz za wszystkie wykorzystane wczesniej punkty, a ja i tak już mam semestr w plecy, to jak pójdę na jakiekolwiek studia na rok, to będę potem musiała dopłacać 1,5 na tych docelowych 🙄

a może podstawić na przygodę życia, wyjechać gdzieś na rok i nauczyć się jezyka?  😜
Czy ktoś może mógłby mi podesłać linka do wniosku o wgląd do pracy maturalnej? Przeszukuję stronę CKE i warszawskiego OKE i nigdzie nie widzę  🤔
no super, na GUMed poniżej progu na lekarski i farmację  🙁 chociaż na farmację jestem 11sta pod kreską, na lekarski to lepiej nie mówić  🤔 a niby słabo poszła matura w tym roku  😵
są gdzieś jakieś oficjalne informacje jeśli chodzi o te bezplatne lata studiów?
Na UP w Poznaniu kolejne wyniki. Następna weterynaria dla mnie!  😅 Nigdy nie byłam tak szczęśliwa  😅
subaru, zostaję na psychologii  😎
No kiedy będą te wyniki na UM w Lublinie ;/ Czekam i czekam, żeby sprawdzić wyniki siostrze, a tu nic...;p
Jaki próg na wetę w Poznaniu?
Jeszcze nie ma wywieszonych list na UP, ale na pewno niższy niż 76,3 pkt.
A na wete w Wa-wie? Jaki był 1 próg?🙂
A jak były liczone pkt?  :kwiatek:
[s]Nie mogę znaleźć  😡[/s]

edit:

mam - Biologia x 0,4, chemia x 0,4, polski x 0,1, angielski x 0,1
Nesca92,  155pkt tu masz link do progów punktowych na sggw 😉 http://rekrutacja1st.sggw.pl/progi.php
Olek, mówisz o wecie w warszawie?;p

No ile można czekać na wyniki;/ Mam do 13 tylko czas do siedzenia i czekania.  🙄

A wie ktoś gdzie znaleźć ew. wyniki z UM w białymstoku i katowicach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się