Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Gillian   four letter word
23 grudnia 2011 19:22
Bumm, pierwsze to żaden kwiatek.
wątek zamknięty
chce żeby miała ładnie łeb zgięty... a zad wlecze dlatego ze jej przeszłość ma z tym coś wspólnego

Tylko ja nie widzę związku?
wątek zamknięty
patrycjakonik3   Pracuj nad sobą, a z koniem się baw
23 grudnia 2011 19:34
Może damy sobie już spokój z tym wędzidłem i wgl.
To było stare zdjęcie , instruktor nieodpowiedzialny....
a to pewnie jakiś munsztuk western lub ujeżdżeniowy ;[]
wątek zamknięty
Taaak... najpierw się wstawia zdjęcie bez zastanowienia, a potem jak ktoś się przyczepi to "to było dawno i nieprawda".

A tak z innej beczki:
http://www.photoblog.pl/widzexxcie/110760160/wakacje-2010.html
Może niespecjalny kwiatek, ale składanie życzeń świątecznych pod zdjęciem z taką ilością kupy na pierwszym planie jest jak dla mnie niezbyt smaczne i nie wiem czy autorka naprawdę dobrze życzy odwiedzającym  😂
wątek zamknięty
Kupa to jedno, ale znów pojawia się problem siodła tuż za uszami 🙄
wątek zamknięty
I fajny czaprak : >
wątek zamknięty
Cóż, siodło za uszami jest niestety tak powszechne, że czasem już nie zwracam na to uwagi... Poza tym jakby to siodło na tym koniu przesunąć do tyłu, wylądowałoby zupełnie na zadzie - nie ma jak poprawny dobór sprzętu.
wątek zamknięty


dobre buty!
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
25 grudnia 2011 14:40
Znam i zawodniczkę i konia(chociaż do tego drugiego już czas przeszły niestety 🙁). Na co dzień w takim obuwiu nie jeździ więc spokojnie  😉 Strój na potrzeby sesji.
wątek zamknięty
co nie zmienia faktu że szpilki na koniu wyglądają bardziej śmiesznie niż ładnie..
wątek zamknięty
Ludzie litości!  😵

Odnoszę wrażenie,że próbujecie sterować życiem innych ludzi po przez internet.Jak dla mnie jest to nienormalne.Nie rozumiem w ogóle sensu istnienia tego tematu.Zawsze sądziłam,że "re-volta" to porządne forum.A tu taka wpadka.Wątpię,że to dobrze wpłynie na opinie tego portalu.W każdym bądź razie umieszczanie i rozpowszechnianie linków do zdjęć innych,a następnie krytykowanie,wręcz poniżanie osób znajdujących się na nich jest bezczelne i świadczy o Waszym braku kultury.Owszem można wyrażać swoją opinię,ale pewne rzeczy powinno się zachować dla siebie.A tym bardziej nie powinno się wyrażać takich opinii pod nieobecność osoby poniżanej i krytykowanej,bo wtedy jest to obgadywanie.Chore jest to, o co Wy się czepiacie.Szpilki do zdjęcia?Domyślam się,że założone tylko na sesje.To według Was taka straszna rzecz?Jak ktoś chce ciekawą sesję zdjęciową to niech się ubiera w to co mu się podoba. Wam się może to nie podobać,ale to nie powód do krytyki.Każdy robi to co chce i nie wolno mu tego zabraniać.Są święta.Zamiast składać sobie życzenia,Wy marnujecie czas nad poszukiwaniem "kwiatków" na czyiś profilach i portalach.Zupełnie,jak dzieci NEO.
wątek zamknięty
ludzie ale jaka sesje. dla mnie to zdjecie wyglada jakby laska z biegu wsiadla na konia nie majac takiego zamiaru. no i ok, widac tez, ze to osoba jezdzaca. ale jaka sesja? na sesji sa ladne, pozowane zdjecia a nie laska w kurtce i szpilkach na oklep.
wątek zamknięty
NieznanyRumak też znam dziewczynę, na co dzień jeździ w normalnym stroju, startuje Małe i Duże rundy, strój pewnie do zdjęć, tylko na oklep, może przypadkiem w stajni była więc bez przesady.... 🙂
wątek zamknięty
Nie miałam zamiaru nikogo poniżać, obrażać ani krytykować. Po prostu śmieszy mnie widok dziewczyny w szpilkach na koniu 🙂 Taki niecodzienny 'strój jeździecki'.

Ale i tak każdy wie swoje. 'Bo ten temat służy wytykaniu czyjejś głupoty, niekompetencji.' Jednak nie warto odzywać się na tym forum. Zaraz ktoś na ciebie naskoczy...


Sama kiedyś wracałam z festynu na kucyku, mając na sobie szorty i balerinki 😉
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
25 grudnia 2011 18:43
NieznanyRumak, no widzisz  😉 Myślę, że każdemu zdarzyło się kiedyś wsiąść na konia powiedzmy "w stroju do tego nieprzeznaczonym". Nawet adidasy do jazdy konnej nie służą, a ludzie w nich jeżdżą 😉
wątek zamknięty
ok, i jest to kwiatek, wyglada to zabawnie i tyle. nikt nie ma zamiaru laski ponizac czy wysmiewac, ludzie ogarnijcie sie.
wątek zamknięty
Ircia   Olsztyn Różnowo
25 grudnia 2011 19:59
[url=http://nk.pl/#profile/35202060/gallery#!q?album=1]http://nk.pl/#profile/35202060/gallery#!q?album=1[/url]  zdjęcia Pani co jeździła w ciąży, teraz są gumy, skoki źrebaków,  moim zdaniem konie często źle osiodłane, zdjęć jest bardzo dużo i dla mnie jako laika  to   🤬
wątek zamknięty
Jeśli ktoś wrzuca do internetu takie zdjęcie, musi liczyć się z tym, że obejrzy je mnóstwo ludzi i spotka się z komentarzami czy krytyką. To jest internet i jego specyfika.
wątek zamknięty
Ircia   Olsztyn Różnowo
25 grudnia 2011 20:05
Nie mogę edytować, ale w  linku co wrzuciłam, obejrzyjcie zdjęcia z komórki  👀
wątek zamknięty
Ircia, ten album jest zablokowany dla nieznajomych. Także albo powrzucaj konkretne linki do zdjęć, albo nic z tego  😉
wątek zamknięty
Ircia   Olsztyn Różnowo
25 grudnia 2011 20:14
Kurcze nie mogę skopiować zdjęć ? Próbowałam parę razy i nic  😡 
wątek zamknięty
klikasz prawym, potem "kopiuj adres"  i wklejasz ten adres. albo robisz screeny 🙂
wątek zamknięty
Ircia   Olsztyn Różnowo
25 grudnia 2011 20:23
calore dzięki, oj ja ciemna  🤬 
wątek zamknięty
Zdjęcia o których mówi Ircia: Ja tylko pomagam umieścić :p









wątek zamknięty
Ircia   Olsztyn Różnowo
25 grudnia 2011 20:54
no to ja jeszcze dołożę, źrebak ma ok 8 m-c i niby biegł za innym koniem, ale czy nie można oddzielić młodziaka, żeby nie skakał niepotrzebnie? I to nie był jego pierwszy skok, było kilka sądząc ze zdjęć i ganiania koni specjalnie.
wątek zamknięty
dlaczego mi nie działają ?  🤔
wątek zamknięty
kliknij w pasek adresu, było wiele razy mówione, podobnie jak z wklejaniem linków bezpośrednio do zdjęć
wątek zamknięty
Ircia   Olsztyn Różnowo
25 grudnia 2011 21:06
przepraszam że znowu, ale wsiadanie w stajni na konia i to w niskiej stajni też mi się nie podoba  😵
Zdjęć ma ponad 3 tyś i szukanie tych nieodpowiedzialnych jest ciężkie, bo komp się zacina  😤 
edit dodałam link 
wątek zamknięty
jak by usiadła prosto to by zaryła głową w sufit 🤔
ciekawie tam musi być jak koń się odsadzi albo zamachnie łbem..
wątek zamknięty
Ircia   Olsztyn Różnowo
25 grudnia 2011 21:38
Aragorniasta ona ma takich zdjęć dużo, ale nie chce już mi się szukać, znamy ją jak jeździła w ciąży, jeździła i dębowała. Po tych zdjeciach w ciąży jak weszłam na jej profil to wysłała mi zaproszenie, a ja przyjełam  😵 i ostatnio nie mogę patrzeć, szczególnie na tego nowego ogierka tarantowatego, biedak moim zdaniem ma coś z tylnymi nogami [ jakaś wada? ] a jeszcze każą skakać   😤 
edit. błąd  😡 
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.