pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

Florcik zostawić w spokoju 😉 są piękne

Sznurka jeszcze nie przewertowałam tej strony, ale liczę, że tam znajdę konkretne info http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276331


a ja poszalałam 😎
Po pół rocznym jojczeniu, wahaniach, utracie zaufania do moich fryzjerów, którzy poszli w zmowę i zdecydowali się być niezdolni do odróżnienia koloru "czerń" i "złoty brąz" czy "bakłażan" 😵 trafiłam dzięki Oti i kassce do salonu Kristof ( :kwiatek🙂 no i postawiłam na ryzyk-fizyk.

Muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona tym jak moje włosy przeżyły zdejmowanie koloru (aż do unikatowego koloru moczu). Trzeba było obciąć końce o 4 cm, ale one i tak były w kiepskim stanie. Plusem jest to, że mój naturalny kolor to szaro-myszaty, który bez buntów szybko łapie każą koloryzację, więc nie jestem skazana na mocne tlenienie. Docelowy kolor ma być trochę spokojniejszy, teraz stojąc pod sztucznym ciepłym światłem wyglądam jak świr 😉

Wiem, że w brązie wyglądam najbardziej naturalnie, ale jestem naprawdę zadowolona! Od dłuuugiego czasu niczego w swoim wyglądzie nie zmieniałam.

było tak
KLIK

Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
04 marca 2011 23:25
Horciakowa, podpytałam przyjaciółkę, nie wiem czy to jest to samo o co Ci chodziło, ale ona mówiła, że ma zrobioną trwałą ondulację (ona ma gęste, na prawdę gęste loki), ale częściową, nie całkowitą. mówiła, że ta jej jest do pierwszego mycia (po nałożeniu nie można tydzień myć włosów). potem myjesz i jak ułożysz na prosto, to są proste. no i nie można przez miesiąc farbować ani rozjaśniać tych włosów po zabiegu. a jak źle coś tłumaczę, to zgłoś się na pw, przekażę Cię w jej ręce. : )
yga   srają muszki, będzie wiosna.
05 marca 2011 07:29
disco- jesteś przepiękna  😲 😵 😜 i jakich byś nie miala wlosow i tak by bylo doskonale  😜
disco, bardzo ładny kolor, też chciałaqm robić coś takiego, ale mam ciemniejsze włosy i niestety farba mi nie łapie... Ostatnio farbowałam garnierem i tylko trochę złapało mi odrosty
disco, super rudy!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
05 marca 2011 09:10
Jak wam dziewczyny zazdroszczę takich długich pięknych włosów  😜 😡
Staram się zapuścić swoje, ale mam wrażenie, że jestem za niska i długie włosy ściągają mnie w dół 🙁 I pewno zaraz zetnę je do ramion
disco, bardzo ładny kolor, też chciałaqm robić coś takiego, ale mam ciemniejsze włosy i niestety farba mi nie łapie... Ostatnio farbowałam garnierem i tylko trochę złapało mi odrosty


kup farbę w sklepie fryzjerskim, wodę utlenioną do tego, i złapie
a może być kupiona w sklepie? bo upatrzyłam sobie już kolor. Ile tej wodu utlenionej dodać?
Ale to nie ma być zwykła woda utleniona, ale taki aktywizator - utleniacz do farb, do nabycia w sklepie z art. fryzjerskimi. Poza tym farb fryzjerskich jest taki wybór, że głowa boli, na pewno coś znajdziesz. Ja idę, pokazuję - "ta ma być", i mam do tego dobraną moc wody, i wiem, ile trzymać, żeby wyszedł dokładnie taki sam kolor, jak na próbniku.
Bo sklepowe to niby po czym wybierasz? Po zdjęciu na pudełku czy po nazwie?
Design  :kwiatek:
Oj, chyba każda blondynka kolorowana przez to kiedyś przeszła.
Miałaś już etap-zielonych? Serio! Takich khaki - to się pojawia jak się ulegnie desperacji i nakłada farbę na farbę.
Nagle wychodzi.... zielone. Też przerabiałam.
Obecnie nakładam czapkę na "anodinę" i rozmyślam co będzie jak odrost się pojawi.
Mogę też iść na imprezę do neonazistów -same korzyści.

Tania
ja brunetka a zielona byłam, sama sobie to uczyniłam, uwaga! mahoniem 👀
Zielona, ba! ja byłam trójkolorowa -trzy kolory na jednym włosie!Fryzjerka była oczarowana🙂
👍
ale dala radę, wyszłam i byłam jednokolorowa. Do czego zmierzam?Zmień fryzjera.
Mnie uratowała p.Małgosia z Rakowickiej ,mają salon na Pędzichowie teraz ,ale nie wiem czy owa Małgosia tam działa
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 marca 2011 18:12
disco, super, ale brwi dla mnie zdecydowanie za ciemne. Lepszy byłby brąz, żeby nie wyglądało to tak ostro.
Strzyga a mnie się podoba  😍
Disco- swietny kolor! właśnie taki jak chciałam, byłam dzisiaj na ściąganiu koloru (po zdjęciu kolor był straszny  :hihi🙂 a teraz mam delikatną marchewę na włosach.. mam fotkę ale nie oddaje koloru.
Możecie polecić jakieś maski/odżywki nawilżające do włosów?
ovca   Per aspera donikąd
05 marca 2011 19:48
Ja właśnie dołączyłam do Grona Miłośniczek Olejowania włosów 😁  😅
oti   Everybody lies...
05 marca 2011 20:46
disco, super, ale brwi dla mnie zdecydowanie za ciemne. Lepszy byłby brąz, żeby nie wyglądało to tak ostro.


Też tak uważam. 🙂 Ogólnie kolor włosów super i bardzo się cieszę, że polecany salon przypadł Ci do gustu. 🙂
yga spąsowiałam 😡 bardzo bardzo mi miło, dziękuję!

korsik apeluję zawsze i wszędzie, zaapeluję też do Ciebie: nie tleń włosów sama! Po tym jak widziałam spalone ex-włosy koleżanki i spontaniczną akcję golenia głowy na jeża czuję się w obowiązku odradzać 😉

sznurka dzięki!

Edytka e tam nie wierzę 🙂 U mnie droga do długich włosów coś się przystopowała, mam je od 3 lat tej samej długości, mimo że są zapuszczane. Ale ciągle a to końce fatalne, a to wciąż wyrównuje cieniowanie, błąd sprzed kilku lat.

strzyga, oti
ahaha faktycznie 🤣 a da się tlenić brwi? Nie wiem czy miałoby to sen, bo moje brwi mają zdecydowanie za duży porost i gdyby nie codzienne skubanie miałabym rasowego puchacza na twarzy 😁

Lovely proponuję przeszperać wizaż.pl, sporo tam pomocnych informacji, ale ich wyszukiwanie jest hm dość upierdliwe (przede wszystkim przekopywanie się przez "rósiowe" posty i chaos w wątkach)

Pielęgnacja włosów

Analiza składu ogromnej ilości kosmetyków do włosów

Ranking Kosmetyk Wszech Czasów: pielęgnacja włosów suchych, zniszczonych


ovca ja też 😀 Kupiłam olej kokosowy i rycynowy, dodałam miód i dziś taką papaciaję zaaplikowałam na włosy. Po zmyciu fajnie, ale na stałe efekty chyba będę musiała trochę poczekać...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 marca 2011 21:31
disco, na tym zdjęciu nie masz ich podreperowanych kredką? To masz zarąbiste brwi 😀  Przejedź je brązową kredką tak czy siak, nie będzie się tak gryzło z tym rudym.
disco
śliczna jesteś 🙂 podobnie jak yga uważam, że co byś nie miała na głowie, i tak będzie Ci ładnie!

Ja chciałabym sobie trochę rozjaśnić włosy. Kupiłam dzisiaj w drogerii farbę, Loreal Casting. Tylko teraz, jak tak was czytam zaczęłam się zastanawiać, czy nie lepiej się kopnąć do sklepu fryzjerskiego i tam wybrać farbę... Aktualne mam kolor jak w załączniku, naturalne. Tak myślę, czy mi jakaś słoma nie wyjdzie, czy inna marchewa 🤔wirek:
szepcik , jakiej farby używasz, różne firmy są? Ile płacisz za nią?
Ja używam farby Evolution of the color marki Alfapart, wcześniej używałam Lecher. Ceny różne, za opakowanie mojej farby płacę ok 20 zł.

Casting to szampon koloryzujący, tym się włosów nie rozjaśni.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 marca 2011 03:31
Od  jakiegoś czasu moje włosy bardzo się elektryzują. Suszę suszarką, muszę myć często, bo po dwóch dniach mam smalec na głowie. Co zrobić by się tak nieelektryzowały? 😤
Na chłopski rozum to myślę, że nawilżać... też suszę suszarką codziennie, i przed suszeniem nakładam piankę
jakios pomysl na kolor i fryzure? Zapuszczam wlosy, nie chce sie scinac na krotko, licze na to ze mi sie wlosy troche odkreca jak beda dluzsze.


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogromne zdjecie
Omg, sorry, nie chcialam wcale wstawic gigantycznego zdjecia tylu mojej glowy i przyprawic pol forum o traume na reszte zycia, u mnie sie wyswietlalo normlanych rozmiarow.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 marca 2011 07:44
u mnie też się wyświetlało wcale  nie duże  😎
Disco bardzo fajny kolor.

Mnie sie w ferie ombre hair zamarzyło, jestem mega zadowolona, ale każdemu kto bedzie sobie robił polecam zaopatrzyć się w całą armie odżywek i jedwab do włosów ;D

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 marca 2011 21:30
wisienka aaaaa, pokaż fotę jak Ci wyszło!! 😜

disco a ja będę inna 😁 IMO w tych bordo-coś mi się nie podobasz 😉 Najlepiej w ciemnym brązie który podkreśla cudne, duże oczy 😎


A ja ciągle o tym blondzie myślę i myślę 🙄 Tak samo jak disco chciałabym coś zmienić, ale fryzura absolutnie nie wchodzi w grę 😉 Więc padło na zmianę koloru, choć swój też ubóstwiam.
Mój ulubiony fryz na mokra włoszkę 😂



Ktoś mógłby mnie przerobić na blond? 😁
o taki:


moja fota:
kujka   new better life mode: on
09 marca 2011 21:37
Strucelka, przepraszam ale IMO w blondzie nie bedzie Ci do twarzy... wyjdzie tanio i tandetnie. IMO ciemna czekolada itp kolory beda dla ciebie lepsze.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
10 marca 2011 06:02
szczerze mówiąc średnio wiem gdzie zamieścić to pytanie, więc proszę się nade mną nie znęcać jeśli trafiłam źle  😁

czy któraś z Was mogłaby polecić mi jakąś prostownicę w cenie plus - minus 50zł??? Zupełnie nie znam się na firmach z takim sprzętem  🤔
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 marca 2011 06:12
co to jest ombre hair? google wypluwa tylko zdjęcia pań z okropnymi odrostami..
ombre hait- inaczej też two toned, to rozjaśnione włosy mniej więcej od połowy.

Strucelka jak chcesz zejść do blondu z czekolady, kup rozjaśniacz i duużo odżywek do włosów, potrzymaj sobie najpierw jakies 10 min, zrób przerwe 20-minutwą przed następnym rozjaśnianiem, chyba że od razu bedziesz miala oczekiwany efekt, musisz po prostu kontrolować efekt rozjaśniania. Spokojnie zrobisz to sama w domu, przy pomocy
jednej osoby, najlepiej schodzić z koloru stopniowo, czyli mniej wiecej z tygodniową przerwą coby włosy doszły troszeczke do siebie.
Postaram sie o jakieś zdjecia ombre 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się