Galeria Końskiej Rewii

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
05 kwietnia 2010 22:23
[quote author=Euforia_80 link=topic=14078.msg542476#msg542476 date=1270456898]
waw  😜 jaka cudna ta limonka  😍


jest szansa na podmianę zdjęć , prosiłam o to jakiś czas temu ale zdjęcie nie zostało podmienione  🙁

Po pierwsze, "jakiś czas temu" - aktualizacje galerii są też co jakiś czas i trzeba cierpliwie czekać. Po drugie, już trzy razy piszesz o zamianie fotki - dotarło za pierwszym razem, ale mnie osobiście natarczywość usposabia nieprzychylnie  😀iabeł: Po trzecie, IMHO, aktualnie wrzucone zdjęcie lepiej pokazuje czaprak - to jest galeria szmat, na "ładne fotki" jest miejsce w galerii użytkowników tutaj:
http://re-volta.pl/galeria/
[/quote]


o jeny , chyba kogoś uraziłam . Jak sie zdjęcie nie nadaje to można normalnie napisać, że poprzednie jest lepsze. Mi osobiście podoba się bardziej to drugie ale gusty są różne nie trzeba się od razu tak puszyć. Dziękuję za zwróceniu uwagi i skierowanie do odpowiedniego wątku "ładnych fotek".
To zupełnie nie były złośliwe pytania, a chyba zostały tak odebrane. Rozumiem, brak czasu to duży problem.
Chciałabym, ale za cienka jestem w te klocki, żeby się bawić w loga i banery niestety.
To i tak są problemy bardzo małego pokroju. Cieszę się, że stronka funkcjonuje i w ogóle ma logo :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
06 kwietnia 2010 08:33
Nie śledzę na bieżąco tej galerii, ale dzisiaj sobie w nią weszłam i chciałam zapytać co tam robią moje zdjęcia? 🤔 🙄




Pursat zdjęcia są wrzucone bo zostały tu wstawione 🙂 Przez Antibarbie 1 kwietnia.
Anderia   Całe życie gniade
08 kwietnia 2010 18:27
Jest.

Loesdau czerwono-szary w romby na Koduniu  😉

Pursat Ja je dodałam ale jeśli się nie zgadasz to oczywiście, poproszę o usunięcie. Sorki powinnam się była najpierw zapytać. Zupełnie wyleciało mi to z głowy. Naprawdę przepraszam.
Umiałby ktoś mnie z tego zdjęcia wykasować? Bo wydaje mi się, że wtedy mogłoby się nadawać

edit: to jest czaprak Horsepol, ale w galerii nie ma takiej zakładki więc nie wiem czy wogóle jest sens poprawiać
Weronika*Wilga,  🤔 żartujesz, prawda?
asds   Life goes on...
08 kwietnia 2010 19:59
Weronika*Wilga,  🤔 żartujesz, prawda?



Boję się ze mówi poważnie.

Weronika*Wilga czaprak ładny, ale postaraj sie o lepsze zdjęcie - koniecznie !  🤬
asds   Life goes on...
08 kwietnia 2010 20:01
Weronika*Wilga czaprak ładny, ale postaraj sie o lepsze zdjęcie - koniecznie !  🤬



Weronika

Weźmy np. moje zdjecie ponizej 🙂.

Ładnie kolory widać, ale wg. mnie  się srednio nadaje ponieważ nie widac tylnich ochraniaczy i nóg konia - No i jets lekko od tyłu.

Moja wina.

BTW.

Postaram sie na dniach o jakąs lepsza fotkę

asds zdjęcie dobre, ale może być lepsze ;d koniecznie bardziej z boku
może w ogłowiu ? będzie lepiej prezentować konia  😁
asds   Life goes on...
08 kwietnia 2010 20:24
asds zdjęcie dobre, ale może być lepsze ;d koniecznie bardziej z boku
może w ogłowiu ? będzie lepiej prezentować konia  😁



Lol...Jeszcze jedno ogłowie założyć ? 🤣

Ale na powaznie...Wiem własnie ze zdjećie jest dupne. Wstawuiłam zeby Weronice zilustrować o jakie zdjęcia nam tutaj nie chodzi.


Niestety mialam korek na końskim podjeździe i najgorsze miejsce do uwiązania mi przypadło. 🤦
o jejku, nie zauważyłam go  🤬
kantar - piękny - przysłonił mi cały świat  😁

trochę szkoda, że w cieniu, ale kolory poprawne
asds   Life goes on...
08 kwietnia 2010 20:51
o jejku, nie zauważyłam go  🤬
kantar - piękny - przysłonił mi cały świat  😁

trochę szkoda, że w cieniu, ale kolory poprawne


Moze jutro uda mi się cyknąc porządną wersje...Zobaczymy 😉
Macie rację w końcu to ma być porządna galeria, postaram się o lepsze zdjęcie.
+
nie wiem czy się nadaje...jak nie to z góry przepraszam ;>
czaprak Lamicell na rudym 😉
edit usunęłam zdjecia z kantarem bo z tego co oglądam to kantarów nie wrzucamy :P (albo slepa jestem)
+
Fair play opal
siwaaa94   Cud na czterech kopytach.
10 kwietnia 2010 16:37
Alice, i ten róż. aa, super wam w nim 😍
A ze tak zapytam, bo widze ze moich fotek nie ma w galerii... tzn ze takich NO Name nie można? 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
11 kwietnia 2010 11:56
Hypnotize

Lil' update na stronie 🙂

Hypnotize, a mogłabyś podpisać, które czapraki są własnej produkcji? Kategoria no name to tak nie do końca mi się widzi, bo w końcu z galerii ma być możliwość podpatrzenia zestawów, doboru owijek etc. Za to z przyjemnością dodałabym kategorią hand made, a Ty masz bardzo fajne zdjęcia.
Nasturcja-Renata

O nie widziałam tego 🙂
Podpisy uaktualnione , tylko ostatni czaprak jest innej firmy. Reszta mojej mamy 🙂
Czy mogłabym poprosić o zamianę tego zdjęcia: http://rewiamody.konskieforum.pl/m/all/k/all/f/15/s/1/z/707 na któreś z tych dwóch?  :kwiatek:
lub
ale tamte sa lepsze
ale na tych dwóch lepiej widać kolor 😉
cieciorka   kocioł bałkański
11 kwietnia 2010 19:33
a ja powiem, że mnie podoba się logo i nie wiem, co się go tak czepiacie 🙂
A ja powiem, że mądre przysłowie głosi, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda 😉 Zawsze coś się będzie komuś podobało, a komuś innemu nie. Tyle ludzi buduje sobie domki typu "dworek polski" i się nimi zachwyca, a dla mnie jest to szczyt kiczu i ohydy. De gustibus...

Hypno, biorę się w takim razie już za Twoje zdjęcia 🙂

Euforia_80, ja się absolutnie nie obrażam, ale naprawdę nie ma potrzeby pisania o czymś trzy razy. Podmianki się zdarzają - np. sporo zdjęć zmieniała Pursat - ale zawsze w wypadku, kiedy nowe zdjęcie dużo lepiej pokazywało kolory, szmaty, to wszystko, co jest tematem galerii.

Mia, w sumie tamto jest trochę większe, z tych dwóch fotek wzięłabym drugie - dobrze widać czaprak, po rozjaśnieniu to wychodzi coś takiego - jak myślicie, zmieniać?

+
na gniadym
Hand - made  (pad od escady)
owijki Fair Play

Nie wiem które lepsze:



quantanamera, mogę postarać się o coś jeszcze lepszego ale to już bez jeźdźca na grzbiecie bo fotografa brak 😉
quantanamera
Dzieki 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się