Galeria Końskiej Rewii

asds   Life goes on...
19 stycznia 2012 12:08
Jarpol - pasiak Malina-bakłazan



Pytanie czysto teoretyczne🙂 czy ktoś w ogóle aktualizuje/uzupełnia galerie?
dołączam sie do pytania : )
Ciemnogniade (chociaż według paszportu gniade) w zestawie Jarpol szafir.

mam nadzieję, że się nada  🙂

za duza fota!
Nigna   Warto mieć marzenia...
29 stycznia 2012 09:32
Siwe w komplecie Jarpol wiosna 2011 bakłażan-stal : )

helcia   Wiedźma z czarnym kotem
02 lutego 2012 15:11
Postaram sie kiedyś o lepsze zdjecie 😉
Bo te z wyścigowych są faktycznie dośc słabe 😉
Kucyś siostry  🙂  Nadaję się?  🤣

Czaprak Jacson + Owijki bodajże Elt Kids + kantar i uwiąz equitheme
Może jednak by się ktoś podjął ogarniania tego wątku?

No i przede wszystkim trzeba by wstawiać sensowne fotki.
Czy takie się nadadzą? Wydaje mi się, że byłoby ok.

Czaprak Global czerwony i owijki z lidla


Czaprak Schockemohle premium granatowy i owijki z lidla


Pad Harrys Horse granatowy i owijki z lidla


I jeśli można proszę o usunięcie tego: http://rewiamody.konskieforum.pl/m/all/k/all/f/35/s/1/z/1149
zrobię ładniejszą fotkę i wstawię 🙂
Hej,
Jeśli ktoś uzupełnia, aktualizuje galerię rewii mody to prosiłabym o wstawienie kilku ( dodam więcej, bo może uda się wybrać najodpowiedniejsze 😉) fotek ( tzn. jeżeli oczywiście będą się nadawały)

http://re-volta.pl/galeria/foto/65519
http://re-volta.pl/galeria/foto/65439
http://re-volta.pl/galeria/foto/65520

To fair play topaz limonkowy., owijki jumptech miętowe.
Ja mam pytanie - nada sie to do galerii?


Jest to bezowy Tattini oraz owijki no-name
ikarina ale na tym fot nic nie widać...

Ja mam pytanie czy to zdjęcie nadaje się do galerii ?? :
Eskadron nici violet i owijki Jackson Edit: Kantar eskadron Royal
[img]http://desmond.imageshack.us/Himg232/scaled.php?server=232&filename=p4250082.jpg&res=landing[/img]
Nigna - fajny komplecik! 🙂

to ja wrzuce swoje:
1. czaprak Horze + nauszniki handmade
2. pad + owijki jarpol
3. czaprak z nr. 1 tyle, że z owijkami
4. jarpol z nausznikami handmade
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 lutego 2013 21:23
Lamicell elgance + owijki z Lidla
(nie wiem, które lepsze, więc proszę wybrać  😉 )




Kary w padzie Schockemohle turn-around czarno-szarym

Odnowię trochę temat 🙂

Czaprak Lamicell Basic bordowy i owijki polarowo-elastyczne no name na myszatej

Z góry przepraszam za post pod postem, ale czy ta galeria jeszcze działa?
Bo chyba została dawno zapomniana, a szkoda...
podłączam się do pytania
Chrupek w czapraku Horze i derce Villa Horse 🙂
Baaardzo wątpię, żeby ktoś to jeszcze ogarniał. Od chyba kilku lat już się nic nie aktualizuje.

Nie ma się co łudzić, że ktoś to zmieni. Najlepiej będzie to chyba usunąć, bo po co funkcja, która nie działa.

Szkoda tylko, że jak nas nie stać na eskadrony i eurostary to mają nas gdzieś...
a no szkoda bo uważam, że inne firmy mają lepsze i ładniejsze czapraki niż tylko eskadron anky i te sprawy...
ja jestem np. fanką firmy horze mam kilka czapraków i miałam również eskadrony ale nic tak pod siodłem nie leży jak czapraki Horze czy Jarpol 🙂
Bardzo szkoda, bo przecież nasze konie nie są markowe. Metki się liczą.

Ale co z tego ja i tak nawet nikt tu nie zajrzy. Na pewno znalazłaby się osoba, która raz na jakiś czas dałaby radę wrzucić nasze zdjęcia do galerii, ale po co?
Najlepsze jest to, że szmato działa cały czas...
Averis   Czarny charakter
25 grudnia 2013 18:16
Szaaman, jesteś zarejestrowana tu od 4 miesięcy, więc daruj sobie komentarze o wieloletnich brakach w aktualizacjach. Przed twoim postem z sierpnia ostatni był z lutego. Jeżeli ktoś zapomniał o temacie, to użytkownicy. Quanta ma co robić. Komentarza o rzekomym pogardzaniu użytkownikami ze względu na stan konta nawet nie skomentuję.
Wątek faktycznie trochę umarł, właśnie wczoraj chciałam się zorientować po kolorach i czaprakach i jakoś się nie zachwyciłam.
Tak więc na ożywienie wrzucę dwa zdjęcia:

Granatowy equiline na gniadej:


I błękitny global:
Alaska, granat na gniadej -  bardzo elegancko ale podobają mi się też bardzo błękity skomponowane z twoim swetrem, skarpetami no i czapką oczywiście 😀
Cieszę się, że trafiłam na ten wątek, a trafiłam przypadkiem, i do głowy mi nie przyszło, że chodzi o modę końską. Myślałam, że chodzi o zdjęcia z jakiś końskich pokazów, imprez itd. Dla mnie tytuł wątku jest trochę mylący, niejasny.
Nie chodziło mi o wpisy użytkowników, tylko przenoszenie zdjęć do samej galerii. Tutaj różnica wynosi około 2 lat, akurat łatwo to policzyć, dalej nie szukałam.

Domyślam się, że Quanta ma co robić. Tylko byłoby miło, gdyby jednak odpowiedziała na kilkukrotne pytania, że np.: nie ma czasu na przeniesienie zdjęć. Jeden post nie jest chyba jakimś wyzwaniem, a dużo by wyjaśnił.

Natomiast to, że konto mam dopiero od 4 miesięcy nie musi znaczyć, że nigdy wcześniej tutaj nie byłam, a bywałam często. Chyba nie ma warunku rejestracji przy pierwszej wizycie.
Przegladam sobie Galerie Rewii Mody i widze, ze Jarpol jest jako osobna zakladka, natomiast nie ma Caballa. Mysle, ze wypadaloby to zmienic, jak myslicie? 😉
Zwlaszcza, ze wiele z nas ma szmaty Caballowe, a tak latwiej bedzie je znalezc.
Farifelia   Farys 21.05.2008
13 marca 2014 20:06
Ja przedstawię mojego łobuza w kilku kompletach 🙂 Mam nadzieję, że będą się nadawały 🙂


Czaprak Stallion Finesse szafirowy i owijki Stallion szafirowe:



Czaprak Fair Play Ruby granatowo-błękitny i Ochraniacze Fair Play PRO błękitno-granatowe:



Czaprak Lamicell Basic ciemnozielony i Ochraniacze Villa Horse Memory Form ciemnozielone:



Czaprak i owijki Loesdau Limerick + kalosze segmentowe no name:



Czaprak i ochraniacze York Rubio (mam jeszcze kaloszki z tego kompletu, ale wtedy akurat nie zakładałam 😉 ):



Czaprak i ochraniacze kontaktowe York Vega:

Fajnie te kontaktowe wyglądają 🙂
Farifelia   Farys 21.05.2008
14 marca 2014 21:24
Time, dziękujemy :kwiatek:
Eskadron limegreen na gniadym


Czy ten czaprak jest na sprzedaż? 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Cytowanie zdjec
To ja tez pokażę Lunkę w szmatkach czaprak brązowy no name (ebay) i brązowe owijki waldhausen, oraz z kremowymi escapade:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się