LAST.FM !

kto ma last.fm ? :P przyznawać się !
ja🙂 login standardowy czyli galopada 😉
Dawno nie używałam (odkąd mi nabroiło w komputerze i odinstalowałam). Ale konto mam: teolinek.

Swoją drogą niedawno wspominałam o innych samograjkach:

http://musicovery.com - radyjko, w którym podajemy, jakie gatunki nas interesują i jaki nastrój ma mieć muzyka (pozytywny/mroczny, energiczny/spokojny). I dostajemy przykrojony na miarę zestaw. A, można jeszcze decydować o stopniu "taneczności" i żywości tego tańca. Szybko, łatwo i przyjemnie. Po zalogowaniu ma jeszcze opcję zapamiętywania preferencji słuchacza - i można na przykład słuchać tylko twórców, zapisanych jako ulubieni.

i http://www.deezer.com Tu są i gotowe radia "gatunkowe", i podrzucanie muzyki wg gustów, i szperactwo. Trochę jak w Last.fm Wygodne jest to, że można łazić po stronie, nie przerywając słuchania tego, co się słucha.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 stycznia 2009 20:52
ja słucham właśnie Radio Bawełna - chillout. Słucham juz 2,5h i podoba mi sie 😉
Dawno nie używałam (odkąd mi nabroiło w komputerze i odinstalowałam). Ale konto mam: teolinek.

Swoją drogą niedawno wspominałam o innych samograjkach:

http://musicovery.com - radyjko, w którym podajemy, jakie gatunki nas interesują i jaki nastrój ma mieć muzyka (pozytywny/mroczny, energiczny/spokojny). I dostajemy przykrojony na miarę zestaw. A, można jeszcze decydować o stopniu "taneczności" i żywości tego tańca. Szybko, łatwo i przyjemnie. Po zalogowaniu ma jeszcze opcję zapamiętywania preferencji słuchacza - i można na przykład słuchać tylko twórców, zapisanych jako ulubieni.

i http://www.deezer.com Tu są i gotowe radia "gatunkowe", i podrzucanie muzyki wg gustów, i szperactwo. Trochę jak w Last.fm Wygodne jest to, że można łazić po stronie, nie przerywając słuchania tego, co się słucha.





fajneeeee !
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
13 stycznia 2009 23:07
ja też mam, ale coś mi się psuje...
ja oprocz tego slucham antyRadia  😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
14 stycznia 2009 13:51
Ja też mam😉 RockSoul245 😉
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
15 stycznia 2009 17:48
Wilejka  😉
punk_bitch77

I jestem od last.fm uzależniona 😎
tez mam. Moj nick to armiaszatana  😁 od tytulu plyty zespolu Turbo  😁
busch   Mad god's blessing.
16 stycznia 2009 22:56
właśnie sobie utworzyłam konto na lastfm z dumnym nickiem nerkaszatana  😜
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
16 stycznia 2009 22:57
Bush- aj low ju!  😜 😁 Zaprosilam wszystkich 😉
Ja też jestem, chociaż bardziej pasowało mi musicovery - gdyby nie brak polskich zespołów i jakaś taka pustka, to chętniej bym z czegoś takiego korzystał. Zauważył ktoś co na last.fm prezentuje sobą "Hey"?  😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 stycznia 2009 02:51
tez sie melduje- edytkamgz 😉
TheKeytix 🙂
drain__brain 

Konto mam od niedawna i baardzo mi się podoba 😉
też tam jestem  😉
nick taki sam jak tu  🙂
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
31 stycznia 2009 13:16
u mnie już normalnie działa  😍
queen-nes to mój nick
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
31 stycznia 2009 16:17
Zaprosiłam wszystkich  😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 stycznia 2009 19:09
Tokio Hotel to punk rock  😂
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
05 kwietnia 2009 10:04
odnawiam 😎
ja mam xD
Karolkax3  👍
ja jaestem na last jako ruleczek ; )

radio bawełna ostatni raz słuchałam parę lat temu potem jakoś zapomniałam, aż do dziś kiedy nagle mi się przypomniało :P trzeba kiedyś posłuchać 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
26 kwietnia 2009 00:25
nie wierze, ze tak malo r-voltowiczow jest na last.fm. przyznawac sie kto jeszcze 🙂
A ja mam troszkę inne pytanie a'propos LAST.FM
Pojawiła mi się informacja, że " Twój okres próbny w radiu Last.fm zakończy się pod odtworzeniu utworów. Podoba Ci się? Subskrybuj za jedyne $3.00/miesiąc"

No i co dalej...? Ja tu już odpadam...  🙄 Trzeba płacić przez PayPal a ja czegoś takiego nie mam i mieć nie będę  🙄
oo, własnie tu weszłam, żeby zapytać dokładnie o to samo co karolinag4, identyczna informacja mi się pojawiła. Myślałam, że LAST.FM jest bezpłatne...?
No co wy? Bo ja się ostatnio tam zarejestrowałam  🤔
No ja też się niedawno rejestrowałam i wyskoczył mi wczoraj właśnie taki komunikat. Tylko, że ja miałam, że mogę jeszcze 30 utworów posłuchać i wtedy subskrybować...
Ja też miałam 30, ale zostało mi teraz chyba z 26  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się