Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 grudnia 2010 16:55
Pauli, bo tak poza stajnią to on jest całkiem sensowny, i nawet dość sympatyczny. Po prostu on bardzo broni swojego boksu i żłobu, potrafi naprawdę mocno ugryźć. Ale jak się pójdzie na jazdę - to jest miły. Także, jak będziesz kiedyś na dłużej w Wawie - zapraszam na osobiste zapoznanie i na jazdę 😉

xxagaxx - cieszę się, że przyprawiłam o dobry humor 😀
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 grudnia 2010 17:06
maleństwo
Dzięki 🙂
Jeśli tylko będzie możliwość, chętnie skorzystam z zaproszenia 😉
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
18 grudnia 2010 18:08
equi 👀 co to za rasa świni? Jakaś strasznie dziwna  😁

biegający kuc z dziś



i nareszcie początki początków Juraty (własności saluchy)


wątek zamknięty
u nas jest świnka wietnamska i jest bardzo podobna🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 grudnia 2010 19:11
Miałam dzisiaj przyjemność robić za fotografa w Liderze  😉

Bardzo miło spędziłam pół dnia w towarzystwie Dzionki, kujki i amnestrii Dzieki laski za wspaniały dzień. Stopy mi strasznie zmarzły  🙄 ale oprócz tego, wszystko super. Zaraz wam zdjęcia powysyłam  😉

Pauli fajnie, ze miałaś udaną jazdę, obyś miała więcej takich okazji  🙂

Angeel w takim razie do wiosny  😉
wątek zamknięty
okwiat z tego co wiem wietnamska, ale cóż-z nieograniczonym dostępem do jedzenia 🙂
wątek zamknięty
Ciekawska świnia świetna, ale wyobraźcie sobie rozmiar moich oczu jak w pewnej stajni spotkałam na eleganckim wybiegu dziki 😲 dziki dziki! włochate!

Iiiiiii uuuuwaga lalalalala debiut w skokowych L na zero  💃 bardzo mi się przydał ten mały sukces, trochę poprawił podły humor 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
18 grudnia 2010 19:24
disco, gratki! a czemu podly humor?

Nasturcja-Renata, to my bardzo dziekujemy!  :kwiatek: oby wiecej takich spotkan! 🙂

okwiat jak Ci sie jezdzi na kaprim? masz jakies fotki? jak pracuje kara?
wątek zamknięty
disco gratulacje!🙂

u nas trzeba baaardzo juważać na wszelkiego rodzaju jabłka/marchewki czy kanappki w skrzynkach bądź siatkach bo świnia i koza chętnie się pożywią, a najlepsze jest to, że one współpracują! koza sięga do wyższych szafek, zrzuca torbę (tak jak np dzisiaj) na ziemię i razem ze świnią buszują, dzisiaj zjadły dziewczynie, która poszła na jazdę kanapkę, którą specjalnie położyła na szafce, ale jak widac nie spodziewałą się, że koza tam sięgnie🙂
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
18 grudnia 2010 19:31
Pauli Drago nie ma tu nic do gadania 😀iabeł: On zapewne chętnie odsapnie od jednego kloca an rzecz drugiego 😁
disco gratulacje! Ale tam za bardzo w te skoki się nie angażujcie, tylko czworoboki szlifujcie 😎
kujka genezy Dwulicusa jako takiej w zasadzie nie ma 😉 Jakis czas temu tak Go nazwałam po obserwacji zachowania gdy jesteśmy sam na sam i jak ktokolwiek inny jest w pobliżu 😉 I takie wnioski wyciągnęłam :P Ale ostatnio jest kochany i przytulaśny, więc Dwulicuskowi wybaczam 🙂
Renata pokaż jakieś fotki podglądowe 😀

Bu, a na moją wieś nikt nie przyjeżdża 🙁
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
18 grudnia 2010 19:44
disco- gratulacje  😅
kujka- przez ostatnie 2-3tygodnie jeździłam może ze 3-4 razy...  🤔 Podłoże na hali zamarzło. Jest gruda, nie da się NIC zrobić. Na zewnątrz też bardzo nieciekawie. Ciągle go lonżuję, albo padokuję...  🤔 A przed tą przerwą już naprawdę fajnie zaczynało być. Może to niewiele, ale dla nas sporo- zaczęliśmy kontrgalopy, wydłużenia i skrócenia w kłusie, przejścia stęp-galop-stęp. A teraz DU-PA... Kara zaczęła robić właściwie od... dzisiaj... Była na zdrowotnym przez dłuższy czas, bo rozwaliła sobie nogę...   :/ I niedawno wróciła z powrotem do starej stajni w której staliśmy z Kaprim rok temu. Pewnie za często u niej nie będę, ale mam nadzieję, że uda mi się namówić saluchę na przeniesienie Juraty do Alexandra (tu gdzie teraz stoimy z K.) A jak Pablo? Będę chyba około 27-28 w Wwie i na pewno będę w Aromerze. Chciałabym Cię wreszcie odwiedzić, ale nie wiem czy się uda...

Co do zdjęć, to cierpię na ich brak  😉 Mam jeszcze Juratę taką z dzisiaj:

wątek zamknięty
dziękuję 😀
kujka bryknięcia mojego konia znoszę o wiele lepiej niż wybryki mojego faceta 😉

Raven bez dwóch zdań, chociaż te sporadyczne podskoki są dla mnie sporą frajdą 🙂

a wisienką na moim torciku radości była nagroda od sędziów za elegancję  😡

wątek zamknięty
Dzionka, mnie tez daw mag podobnie usadzal i zgodze sie z toba ze siodlo ma duzy wplyw na to jak siedzimy(chyba, ze w ogole nie umiem jezdzic i tak to sobie tlumacze:P). Podobnie w prestige'u bylo mi bardzo ciezko sie odnalezc. Tyle ze ja na wiekszosc skokowek mam za dlugie udo, ale wcale nie dziwi mnie ze moglo cie tak usadzic. Fajnie sie prezentujecie.
Darolga, super foty
wątek zamknięty
barbor, ojej, miło to czytać 🙂 Cieszę się, że masz podobne wrażenia. Dlatego ja dzielnie odkładam na ujeżdżeniówkę, a potem odłożę na skokówkę dla juniorów 🙂 A co u was? Jak współpraca z rudą?

disco, brawo, jesteście moimi idolami 🙂

Nasturcja-Renata, dzięki wielkie za wizytę, zdjęcia i dłuugą podróż samochodem 🙂

Wrzucę fotki jak się tylko ogarnę w domu.

wątek zamknięty
Raven, ja bym przyjechała, tylko jakoś mi nie po drodze  😉
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
18 grudnia 2010 20:13
Dzionka, bo Twój koń, to Dzionny Trotter 😎 Klasa.
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
18 grudnia 2010 20:15
Fantazja nooo coooo Tyyyy??? 😲 👀 😉
A szkoda, bo Twoje zdjęcia są jednymi z najładniejszych jakie z Dragonem mamy :kwiatek:
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
18 grudnia 2010 20:18
Dzionka, jak to dluga podroz samochodem? byly korki czy sie rozbijalyscie po warszawce?
wątek zamknięty
Raven, przyjadę do Was w przyszłym roku  😁   tylko niech ten mróz i śnieg zniknie  😎
no coś Ty, dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dzionka, z rudą powoli do przodu(chociaż ona oczywiście chciałaby szybciej:P)🙂 ostatnio sie bardziej ujeżdżamy i na pewno na dobre nam to wychodzi, ale ciągnie nas do skoków. Bunia_fox meczy mnie ustępowaniami, łopatkami itp. i jest co raz lepiej, chociaż zagalopowanie z łopatki mnie przerosło. Tak czy owak rozwijamy skrzydla😉 W końcu trochę trzeba żeby móc oderwać sie od ziemi:P
wątek zamknięty
mtl, lepsza mysz niż szarogniady 😉

kujka, już z górki, dziś ropa zaczęła się pokazywać w koronce, jutro pojutrze puści chyba w końcu całkiem 🙂 na razie koń zaczął chodzić a nie podskakiwać i ma dużo lepszy humor 🙂 dziś korował gałązki na padoku ze szczęściem w oczach 🙂 Mąka robiła dziś foty więc może co nieco skapnie dziś 🙂

Angeel, no jak z roboty jak koń stoi? 😉

Sankaritarina, ja ja ja!! I powiem Ci- totilas się chowa 😁 fajny złotek! 😀

okwiat, uuu kuc to chyba nie narzeka na niedopieszczenie sądząc po brzuszku 😁

Nasturcja-Renata, no to gdzie zdjęcia lala? 😀

wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
18 grudnia 2010 20:32
Fantazja no to czekamy 🙂 Może do tego czasu jakoś się ogarniemy i będziemy mogli coś sobą zaprezentować 😉

Ogólnie dochodzę do wniosku, jak się może wszystko zmienić na przestrzeni miesięcy. Rok temu o tej porze miałam duże problemy z pracą i marzenia o własnym koniu oddaliły się hen za horyzont. Ale powiedziałam sobie, że 2010 będzie TYM rokiem i nie odpuściłam 🙂
wątek zamknięty
kujka, nic z tych rzeczy, po prostu Renata pojechała za mną aż na Saską Kępę, więc kawałek był 🙂 Odbierz PW!

barbor, fajnie, ujeżdżanie się dobra rzecz! Zapodaj jakieś fotki czasem 🙂

wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
18 grudnia 2010 20:37
Burza kuc już taki do mnie wrócił po wakacjach i za nic nie umiem tego brzucha zlikwidować. Przed wakacjami był smukły i naprawdę fajnie wyglądał. Teraz ze względu na brak odpowiedniego podłoża nie mam nawet gdzie porządnie go zganiać codziennie...  🙁
wątek zamknięty
okwiat, nie no przestań, przecież to z uśmiechem pisałam, nie ma się czym łamać 🙂 będzie jak jeździć, nie będzie brzucha, na razie jest lenistwo i szczęście jak widać 😀
wątek zamknięty
Raven, i bardzo dobrze, a powiedz sobie że 2011 będzie jeszcze lepszy niż poprzedni, i tak będzie  😀
już się ogarniacie
Burza dawaj Piorka, jakie to on sobie chorobowe urządził  🤬  ja mu dam, rabotac, rabotac i rabotac!!!  😉
wątek zamknięty
Fantazja, eee tam i tak miał mieć wolne na miesiąc w lutym, a że on stwierdził że woli w grudniu to niech odpoczywa 🙂 długo i bardzo ciężko pracował 🙂
wątek zamknięty
Burza, czworoboki macie wyjeżdżać no  😀 ferii mu się zachciało  😉
wątek zamknięty
Czworoboki nie zając! 😀
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 grudnia 2010 20:52
disco gartulacje  🙂

kujka zajechałyśmy aż na Saska Kępe  😉 Tam mnie Dzionka "wyrzuciła" na przystanku

Dobra, macie kilka fotek  😀iabeł:

kujka i Gil



Dzionka i Dzionek



Dzionka i kujka





Łoś


Duszek


Pozdrawiam
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.