KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
13 lutego 2010 13:53
Zairka ten ostatni jest śliczny  😜 chyba Ci go ukradnę  😉
wątek zamknięty
Edytka, wolałabym cottona
nigdzie nie ma 🙁


chyba pozbędę się mojego kompletu hazel, z dnia na dzień wyrastam ze słodkich koników itp.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 lutego 2010 14:05
Zairka to cała kolekcja? ;> Co pochowałaś 😀


nie cala tylko stajenna ale brakuje tylko 4 czaprakow wiec tak jak mowilam nie jestem jeszcze do konca trzepnieta 😁 mam 15 kompletow i teraz jak juz to tylko wymiany nic wiecej nie kupuje 😡 obiecuje 🙇
wątek zamknięty
Zairka obawiam się że jak mój przyjdzie to też będzie mi go szkoda zakładać na konia - piękny jest i już nie mogę się doczekać aż przyjdzie do mnie 😜
Mam nowy argument dla mojej mamy - dorośli ludzie też zbierają czapraki  😁
Bo w obliczu posiadania na stanie 8 kompletów zaczynam się bać reakcji, jak wszystko przyjdzie do domu. A jeszcze nowa kolekcja jest boska i aż chce się coś kupić. Dobiję do 10 i zobaczę co dalej  🤣
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
13 lutego 2010 14:28
korsik, ja chce owijki! 😀
wątek zamknięty
sorry za OT
jak będę sprzedawać to w komplecie 😉
będzie ogłoszeniach może wieczorem
wątek zamknięty
Amarotsa
Dzięki, na razie jesteś jedną z trzech osób, którym ten koń się podoba  🤣
wątek zamknięty
czy euro star wypuścił jakiegoś stripe in w odcianiach beżu?
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 lutego 2010 15:28
korsik a może Ktosina będzie Ci w stanie pomóc?

ewentualnie niemiecki ebay
[url=http://cgi.ebay.de/ESKADRON-Dressurschabracke-in-Nougat-NEU_W0QQitemZ260548729612QQcmdZViewItemQQptZSattelzubehör?hash=item3ca9ea1b0c#ht_505wt_1117]KLIK[/url]
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
13 lutego 2010 15:32
kasska, czytasz to co napisałam?? że nawet podkładki na przody są za małe na PRZODY   🙄
nie podoba mi sie jak zawijasz tyły, nie będę tak zawijać i tyle. Jak byś miała jeszcze trochę owijki to staw skokowy byś zawinęła...
Tak jak zawijam jest chronione, to co naważniejsze, nie robi się buła, jest wszystko równomiernie rozłożone, i wszędzie sa conajmniej 2 warstwy owijki. Tak jak ja zawijam nie starczyłoby owijki zeby zawinąć tak wysoko (tył) jak ty

dając instrukcję napisałam, ze tak zawijam ja, ale nikt inny tak nie musi zawijać

a moim zdaniem to ty niesamowicie wydziwiasz z tymi podkładkami!
i dla mnie okropnie wygląda to jak zawijasz w połączeniu w tymi podkładkami na tyłach (wystające pół metra). jak to niby ma być lepsze od zawinięcia "wysoko"? parafrazując ciebie - miałabyś jeszcze kawałek podkładki to byś zapakowała koniowi staw skokowy...
że już nie wspomnę o tym, że przy takich podkładach i to tak wystających nasypanie sobie całej piaskownicy piachu pod podkładki to łatwizna dla większości koni. Z kolei przy takim zawijaniu jak kasski taka sytuacja nie będzie miała miejsca.
moim zdaniem zamiast tak wydziwiać z podkładkami wystarczyłoby odrobinę inaczej zawijać. ale rób jak uważasz.



ja też zawijam wysoko


wątek zamknięty
po pierwsze to nie mam hali, więc jeżdżę po śniegu i nic nie wpada pod owijki (letem piasek też się nie wsypywał)
po drugie podkładki tylne są za wysokie o czym pisałam już nie raz  🙄
po trzecie NIE UMIEM zawinąć tak zeby starczyło mi owijki, wszystko było równomiernie i dokładnie zawinięte a jednocześnie żebym zawinęła całą wielką podkłade!
wątek zamknięty
caroline - a takie ładne zdjęcie wstawiłaś, elegancko w bieli 😉
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
13 lutego 2010 15:52
caroline,
czemu zawijacie tak wysoko?

Forta
Przepięknie ! 🍴

Zairka
Kazdy koń sfotografowany z takiej perspektywy będzie wydawać się mały i będzie tonąć pod padem/czaprakiem. Zrób nowe zdjęcia i wstaw nam jeszcze raz !
(np. aparat na wysokości  ok 20 cm pod poziomem grzbietu najlepiej z ok. 5 metrów odległości i stojąc idealnie równolegle do konia - by zad nie "zrobił się wizualnie" nieproporcjonalnie maleńki, do tego z czystszym obiektywem i nie pod światło, ani w cieniu/ w dniu bardzo pochmurnym - musisz mocno oświetlić zwierzaka by było widać jak jest na prawdę- wyjątkowo fatalną fotę wstawiłaś)
A do tego koniecznie siodło i zdobądź i zawiń nogi owijkami pod kolor tego jasnego paseczka - to bardzo rozświetli tę ciemną plamę, a podkreśli ten paseczek (co odciągnie uwagę od zielonej lamówki i optycznie zmniejszy powierzchnie padu bo obrys będzie widać w tym paseczku).
Dopiero wtedy wstaw nam fotę !
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
13 lutego 2010 15:54
korsik, punkt pierwszy - nie musisz tak cudować z podkładkami, można bardzo dobrze zawinąć nawet na bardzo badziewiaste i bardzo krótkie podkładki.
punkt drugi - to dlaczego tych nieszczęsnych podkładek wreszcie nie skrócisz?? caaaałe 20 złotych w warszawie u krawca w centrum miasta. założę się, ze WSZĘDZIE poza centrum warszawy zrobiono by ci to za mniejszą kasę. a tymczasem ty jojczysz od miesięcy 🙄 nie zgadniesz... to jest irytujące!
punkt trzeci - fajnie, że tobie nic nie wpada pod owijki. ale przyjmij do wiadomości, że takie zawinięcie jakie proponujesz może taki efekt powodować.


tulipan, w mojej galerii jest to zdjęcie, nie chciałam po raz kolejny wrzucać tej samej fotki na forum 🙂
z resztą kiedyś nawet całą kolekcję mojego owijania wrzucałam, nie ma co spamować kolejnymi tymi samymi zdjęciami forum 🙂


edit
Doro, bo dla mnie tak to wygląda lepiej 😉 a przede wszystkim - bo wtedy utrudniam mojemu koniowi wrzucanie sobie piachu pod podkładki 😉
ale zaznaczam, że lubię zawijanie wysoko w górę, a nie owijki, które kończą się zbyt nisko 😉
wątek zamknięty
Dorotheah - ja zawijam wysoko, żeby równomiernie rozłożyć owijkę na podkładce.
Dodatkowo nie wpada piach i nie robi sie 'bułka' z owijki na nodze.

caroline - rozumiem  😉

Ja generalnie zawijać uczyłam się sama - metodą prób i błędów.
Tak jak zawijam podoba mi się, nic sie nie przesuwa, wszystko się dobrze trzyma i piach nie wpada.
Mnie odrzuca jak ktoś ma tak nisko zawinięte lub rzepy przy koronce - takie zawijanie mija się z celem.
wątek zamknięty
caroline, a wstawiając 'instrukcę' da osób, które prosiły nie pisałam żeby zostawiać tyle owijki, ja mam takie i tyle. Jak bym chciała je skrócić to bym skróciła
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
13 lutego 2010 16:12
tulipan, caroline,  Dzięki 🙂
Mi się zawsze podobało owijanie ciut niżej i zastanawiałam się co ma na celu zawijanie jeszcze wyżej. 🙂
wątek zamknięty
Gdzie dostanę COTTONY ESKADRONA z kolekcji standardowej??? Ujeżdżeniowe, chętnie zielony i granat..
wątek zamknięty
Likier w okserze są  😀
wątek zamknięty
korsik,
pare stron wczesniej narzekasz i sama uznajesz, ze tyly sa za duze, a teraz, ze wlasciwie to sa super  🤣
wątek zamknięty
Likier - ja białe ściągałam od Pana z Lamri 😉
wątek zamknięty
tulipan, czyli dzwonić do nich lub napisać, bo na stronce nie mają? Dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
korsik,
pare stron wczesniej narzekasz i sama uznajesz, ze tyly sa za duze, a teraz, ze wlasciwie to sa super  🤣


a gdzie napisałam, że są dobre?
napisałam, że są za duże i że jeśli bym chciał to bym je skróciła. Użytkowo nie przeszkadza mi nic w tych podkładkach, w wyglądzie owszem
wątek zamknięty
Likier - ja załatwiam na telefon, także dzwoń 😉
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
13 lutego 2010 16:35
Zairka,
Jeszcze tak mi się przypomniało. Zobacz jak pięknie wygląda ciemny Stripe in na ciemnym koniu w zestawieniu z jasnymi owijkami, dopasowanymi pod jasny paseczek  (który właśnie optycznie wyznacza jakby wielkość padu)
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/25/379#i
wątek zamknięty
a wiadomo już co HKM przyszykował na wiosne? 👀
wątek zamknięty
Zairka,
Jeszcze tak mi się przypomniało. Zobacz jak pięknie wygląda ciemny Stripe in na ciemnym koniu w zestawieniu z jasnymi owijkami, dopasowanymi pod jasny paseczek  (który właśnie optycznie wyznacza jakby wielkość padu)
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/25/379#i


niedawno wstawiałam też zdjęcie szmaragda z kremowymi owijkami  😉
wątek zamknięty
my z dzisiaj w komplecie brillant nugat + owijki nugat

wątek zamknięty
Insanity- super. Bardzo mi się podoba. Uwielbiam brązy.
wątek zamknięty
Insanity, przepięknie!! a jak jakość? użytkujesz dłużej czy dopiero parę razy?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.