KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Sierra, w sumie to u mnie jest błędne koło - sprzedaje sprzęt by kupić jakiś inny  😁
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
24 marca 2010 21:38
A ja mam inną taktykę:P
Kupuję rzadziej i jak mi się coś bardzo podoba i jestem pewna, że to na pewno jest to. I później nie muszę sprzedawać, bo np. mi się znudziło czy zmieniła mi się koncepcja. Swoją drogą, wracając do tematu niedługo postaram się zrobić zdjęcia w moim wymarzonym komplecie iceblue-mocca eskadrona (czaprak,owijki i dralon), bo udało mi się go w końcu skompletować:-)
wątek zamknięty
Żeby to było takie proste.. 🤔wirek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 marca 2010 21:45
Nirv Szalejesz bo Ciebie stać 😉

Ja tam nie szaleję, przynajmniej ostatnio jak grzeczna dziewczynka oszczędzam na same praktyczne rzeczy (siodło, przyczepa - serio, serio), a ta derka to po prostu odbijający mi się zgagą żal, że nie jeżdżę...
..I że "Pan kotek jest chory i leży w łóżeczku" i że "przeszedł Pan doktor" i spytał "Co Ci jest koteczku"? A ja teraz nie dość że robię za pielęgniarkę, że stępuje, to muszę patrzeć jak w taką piękną pogodę mój koń ma areszt boksowy. I nie tylko jego to przygnębia, mnie też
...a ta derka jest śliczna... 🤔wirek:  😵

Ta czkawka mnie zamęczy :/


...i czapraczek ktory juz do Ciebie leci 😁
wątek zamknięty
Sama widzisz. Czkawka... 😵 normalnie w życiu bym go nie kupiła, a tak to sobie wmawiam, że cena dobra, że na zawody będzie... dlaczego? Bo mam na to czas, skoro nie jeżdżę tylko siedzę przed kompem :/  😁
wątek zamknięty
Ehh, ja sie chyba też zacznę leczyć 😀 Dostałam przypływ gotówki i robię bardzo duze zakupy na ebayu 😀 W końcu kupię Dralona z poprzedniej kolekcji, padokówkę i ochraniacze pro safe 😀 Ahh już nie mogę się doczekać 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 marca 2010 21:52
Sierra i własnie o to chodzi...
ja tez od kad nie pracuje tylko siedze w domu przed kompem nic nie robie tylko kupuje.. no teraz zaczelam wkoncu sprzedawac 😉
wątek zamknięty
jeden z moich ulubionych kompletów 🙂
coriander i owijki anky oxblood

wątek zamknięty
disco- świetnie wygląda!
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 marca 2010 22:20
A ja mam inną taktykę:P
Kupuję rzadziej i jak mi się coś bardzo podoba i jestem pewna, że to na pewno jest to. I później nie muszę sprzedawać, bo np. mi się znudziło czy zmieniła mi się koncepcja. Swoją drogą, wracając do tematu niedługo postaram się zrobić zdjęcia w moim wymarzonym komplecie iceblue-mocca eskadrona (czaprak,owijki i dralon), bo udało mi się go w końcu skompletować:-)


KuCuNiO - Czekam na zdjęcia z niecierpliwością 😉 by zobaczyć jak mój były czapraczek się u Was prezentuje 🙂
wątek zamknięty
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
24 marca 2010 23:18
Czy w Eskadronie była kolekcja lila-creme 🤔?
wątek zamknięty
Czy ktoś ma fotki padu jarpolowego z najnowszej kolekcji wiosna 2010 ? Szczególnie pytanie o szafirowy, bo zakochałam się w nim 😍

na fotce czwarty od prawej
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 marca 2010 06:12
Sierka koniecznie zrób zdjęcia derki jak dojdzie do Ciebie. Jest śliczna i też mam na nią chrapkę  💘
🚫 A jak będziecie jechać na zawody, to ja chętnie poluzakuję  😎

Burza w biały polopadzie ślicznie  😍
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 marca 2010 08:18
Czy ktoś ma fotki padu jarpolowego z najnowszej kolekcji wiosna 2010 ? Szczególnie pytanie o szafirowy, bo zakochałam się w nim 😍

na fotce czwarty od prawej



Ponia miała w nim fotke i wstawiala ale ktora to byla strona 🙄 ❓
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
25 marca 2010 08:21
prosze
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 marca 2010 08:24
o własnie 😉
wątek zamknięty
Deb Czy na zamówienie możesz zrobic taki pad w rozmiarze VSS?
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
25 marca 2010 09:10
Dramka, tak.
wątek zamknięty
natip, ja mam ten pad
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny 🙂 jak nic muszę go mieć  😜
wątek zamknięty
Nirv Szalejesz bo Ciebie stać 😉

Ja tam nie szaleję, przynajmniej ostatnio jak grzeczna dziewczynka oszczędzam na same praktyczne rzeczy (siodło, przyczepa - serio, serio), a ta derka to po prostu odbijający mi się zgagą żal, że nie jeżdżę...
..I że "Pan kotek jest chory i leży w łóżeczku" i że "przeszedł Pan doktor" i spytał "Co Ci jest koteczku"? A ja teraz nie dość że robię za pielęgniarkę, że stępuje, to muszę patrzeć jak w taką piękną pogodę mój koń ma areszt boksowy. I nie tylko jego to przygnębia, mnie też
...a ta derka jest śliczna... 🤔wirek:  😵

Ta czkawka mnie zamęczy :/


Mam to samo... koń aktualnie nie moze jeszcze tydzień chodzić pod siodłem, czekam na kupione siodło... i już planuje szmaty. A 2 tygodnie temu kupiłam bryczesy i już mi się chce kolejne😉
A! No tak i nowy kantar przyszedł... do którego nie mam uwiązu pod kolor😉 .

Ale wiecie co przestałam się tym przejmować. Po co. Tłumacze sobie, że dzięki takim ludziom jak my jeździectwo to nadal sport elegancki, dzięki nam nie ma kryzysu w branży bo cały czas jest konsumpcja. tak więc są plusy zakupoholizmu przynajmniej w ujęciu pro społecznym😉.

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
25 marca 2010 11:26
Sierra, trafilas w sedno. i o ile Nirv jako nastolatce ktora na swojego konia nie zarabia i powiedzmy moze sobie wydawac nie swoje pieniazki jak chce - np kolekcjonujac szmaty - mozna to wybaczyc, tak ja bedac Mloda Mama z luznych pieniedzy zrobilabym chyba lepszy pozytek niz nascie/dziesiat kompletow dla konia, ktorego nawet nie posiadam.

mialam po wyplacie zrobic pierwszy szmaciany zakup od dawna ale chyba jednak trzeba bedzie znow kupic cos praktycznego, bo zanosi sie na zmiane siodla... sie obaczy. chociaz w sumie mattesa mozna podpiac pod szmaty  😜

kotbury, niezle. a jaki sie czlowiek wazny czuje, ze ratuje ludziom stanowiska pracy podczas kryzysu i w ogole  😂

edit: potwornego orta poprawilam  🤬
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 marca 2010 11:31
kujka, ja Cię bardzo przepraszam...ale dlaczego zabraniasz Młodej Mamie wydawać luźne pieniądze na szmaty?czy Młoda Mama to już inna kategoria człowieka? proszę Cię,napisz mi,że źle Cię zrozumiałam...
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
25 marca 2010 11:39
Ktoś, zle mnie zrozumialas 🙂 nie zabraniam wydawac Mlodym Mamom pieniedzy na szmaty w ogole. Ale majac male dziecko wolalabym zainwestowac te pare ladnych tysiecy zamiast w kilkanascie markowych kompletow dla konia np w przyszlosc dziecka, wrzucic na jakis fundusz lokate nie wiem co. nie zabraniam niczego. pisze ze majac male dziecko JA inaczej spozytkowalabym taka kase i tyle. pewnie kupilabym od czasu do czasu jakas szmatke ale raczej bardziej kontrolowalabym szmatoholizm, majac bejbe przy piersi.
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 marca 2010 12:12
kujka, ok... ale pomyśl,Młodej Mamie też się jakieś przyjemności od życia należą...jasne,że dziecko jest dla mnie number one and only number one,ale ja wydaje kase na zawody,inni na szmatki...ale masz rację,wszystko w granicach rozsądku 🙂 swoją drogą chciałabym tak często zmieniać buty na nowe jak moja córcia - ja tak często czapraków nie zmieniam :p
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
25 marca 2010 12:42
Ktoś, to pomysl co bedzie jak zacznie cyckonosze zmieniac!  😁

a tak w ogole to ja przyszlam tutaj przede wszystkim po to zeby sie pochwalic tym jak moj kon wyglada w moim dream potniku ktory upolowalam za smieszna cene zima, bo mam pierwsze zdjecia:

mysle ze mu calkiem do pyska  😎
tylko nie mam owijek do tego zadnych, w kratke mi sie nie widza, ale moze ktos ma/mial ten potnik i wie co do niego pasuje.
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 marca 2010 12:49
kujka, szmatka,szmatką,ja Ci tam tych szczupłych, długich nóg  😜
wątek zamknięty
kujka   smieszna cena czyli ile ? jestem ciekawa bo kupowalam w zime taki sam 🙂 to jest euro star check in burberry ?
wątek zamknięty
kujka owijki koniecznie w jakimś beżu 😉
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
25 marca 2010 13:10
kujka owijki koniecznie w jakimś beżu 😉


beżowe podkładki i brązowe owijki 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.