Jazda na kucach, negatywne skutki zbyt dużego obciążenia.

Szarko może i "sprawia wrazenie jakby choc z grubsza wiedziala co robi i po co" ale moim zdaniem ona też jest za duża na tego kucyka. Jeszcze jakby to było po płaskim to bym się nie czepiała ale takie dość ambitne jak na takiego małego kucyka skoki to moim zdaniem przesada 🤔 . aż mi się nieprzyjemnie robi jak sobie wyobrażam lądowania...  🤔
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
19 kwietnia 2010 14:41
Pradisismylife żal mi ciebie dziewczyno...
Weź się ogarnij... Na ładnych owijkach dla ciebie się świat kończy?
Ja też jeżdżę na kucykach (tak, mam 180 cm, jeżdżę na kucach 140-148 cm, chociaż 148 to już koń, ale mniejsza z tym). I dlaczego jeszcze mnie nie zjechałaś? Przecież ja te konie zamęczę! Chyba aż się sama do TOZu zgłoszę  🙄

A miałam już nie wchodzić do tego wątku. Ale jednak Głodzilla atakuje, Pradisismylife jest głodna. Okazałaś skruchę (taaa... A buka istnieje na prawdę), a teraz wyszło szydło z worka jaką to skruchę okazałaś. Powodzenia w ZAJEŻDŻANIU o wielki zajeżdżaczu i wspaniała i wszechwiedząca pani trener!
Podsumowując: Jesteś fałszywą, pyskatą, rozpuszczoną, rozwydrzoną gówniarą. Sorry, ale po prostu inaczej się tego ująć nie da.
A nad twoją głupotą się płakać chce, bo cierpią na tym biedne kucyki. Jestem wredna, dołączam się do Darolgi, życzę ci, aby los cię pokarał.


EDIT: Czyżby konia już nie było? Zamęczyłaś go na amen? http://www.photoblog.pl/kucyczekranch/63002909/pradisek.html
Maddie ponoć padł...  🤔wirek:
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
19 kwietnia 2010 17:11
pianissima2003, PONOĆ. Bardzo trafione. Albo został zamęczony, albo jest to po prostu blef, aby uciszyć sprawę. Pradisismylife może sobie myśli, że jak dla internautów Pradis będzie martwy, to ona będzie mogła go męczyć dalej i ujeżdżać źrebaka.
Żal koni. Dzieci nienawidzę, chętnie bym ją trzepnęła tak na opamiętanie i kazała nosić takie 30-40 kilogramowe wory kartofli przy wykopkach. Koń młody może, to czemu ona nie?  🤔wirek:
darolga   L'amore è cieco
19 kwietnia 2010 17:18
Maddie - ja bym gówniarze jeszcze na mordę założyła trochę sznurków, a co. I nawet markowe owijki, niech się poczuje fajna, skoro to owijki są najwazniejsze.
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
19 kwietnia 2010 17:51
darolga dokładnie! Jeszcze te owijki załóżmy tak, żeby były całe poskręcane i pofałdowane i ściśnijmy na maksa. A niech się dziewcze pomęczy. I możemy iść pooglądać jej "trening".
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 kwietnia 2010 17:55
Tak czytam i czytam i w głowie mi się nie mieści jak głupie potrafią być bachory.
W wieku 14 lat nie miałam aż tak głupich pomysłów...

Dziewczynko, czy ty wiesz,ze za takie postępowanie (kradzież zdjęcia, obrażanie na forum publicznym) na fotoblogu można można niezły opieprz dostać? I nie tylko na forum...
Nie moge pojąć postępowania tej dziewczyny...
A kto Wam do cholery powiedział ze ja jestem jakąś "pani trener"? 🤔
No fajnie... A co do poprzedniego komentarza to pragnę podkreslic ze to wy ukradlyscie zdjecia wczesniej z photoblogow mojego i dakoty7 i to wy mnie obrazacie wiec juz takie madre nie badzcie.  🤔wirek:
Zreszta jak cos nie pasi to sie nie wyplakujcie ze te konie sa "biedne" bo nie są... A Pradis (nie Paradis!) Zmarł 05.03.2010r. I widze ze macie z tego satysfakcje ze sie biedak rzucal z bolu skretu jelit... Ciekawe jakbyscie sie wy zachowaly w takiej sytuacji jakby wam przyjaciel umarł... 🙄
No ale mi sie juz naprawde nie chce odpowiadac na te wasze glupie pytania wiec z łaski swojej - nie zadawajcie pytan do mnie. Jak cos to photoblog. Ja na tym forum "znawczyn" nie bede odpowiadac bo zadajecie te same pytania 1000 razy i dostajecie odpowiedzi a dalej swoje. 😵 😵 😵
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
19 kwietnia 2010 18:29
pianissima2003, nie ty jedna  🙄

Aktualnie jestem ciekawa za ile zbierze się TRENERKA KUCYKÓW i napisze jakąś kolejną głupią odpowiedź, a raczej odpyskuje, strzelając argumentami, że wyraża swoje zdanie (ale nie podkreśli tego, że w bezczelny sposób). I niech mi dalej ludzie wmawiają, że DZIECI są wspaniałe. A zwłaszcza jak wyrośnie coś takiego, co znęca się nad zwierzętami... Najlepszym przykładem jest autorka wątku. Pozdrowienia.


EDIT:
Pradisismylife pseudo PANI TRENER. Sama nazwałaś swoją pracę z końmi treningiem. Do tej pory tylko ty upierasz się przy swoim i nie dasz sobie wmówić. Akurat mnie chyba bardziej zabolała sprzedaż dwóch moich kochanych podopiecznych. Po prostu do tej pory mi ciężko o tym mówić, a czasami się głos łamie a ty o śmierci swojego 'przyjaciela', którego katowałaś, mówisz tak o. "A umarł sobie, co mi tam. Mam jeszcze kuce do zamęczenia". Twoje zdjęcia nie zostały skradzione, tylko zostały skopiowane jako dowód mniej więcej rzeczowy, abyś nie mogła się wykręcić, tak jak to robisz teraz w przypadku kuców. A może Pradisa ci TOZ zabrał, ale wstyd się przyznać?
Kończe, bo poprostu szkoda spędzać czas nad tym wątkiem, ja również pozdrawiam.
Maddie - ja bym gówniarze jeszcze na mordę założyła trochę sznurków, a co. I nawet markowe owijki, niech się poczuje fajna, skoro to owijki są najwazniejsze.

Mordę to co najwyżej możesz mieć ty.
I pisząc o tych owijkach mialam na mysli ze pewne osoby uwazaja ze jak ma laska owijki to koniowi krzywdy nie robi. 😂 chociaz prawda taka ze nie robi.
okej
Niby z czym przeginam?? 🤔
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
19 kwietnia 2010 18:39
Pradisismylife masło maślane, a mój dziadek ma wąsy.

Bronić się potrafisz tylko wyzywając. Poziom przedszkola, nic tylko pogratulować. Justyna NIE ROBI KRZYWDY Szarkowi. Było to wałkowane na tym forum 1325461324 razy i za każdym razem dochodzono do wniosku, że kucykowi NIC SIĘ NIE DZIEJE a pracują prawidłowo, koń nie cierpi, nie ma 15 miesięcy. Jejku, dziecko weź się otrzep!!! Nie dociera, gdy ludzie w większości co najmniej dwa razy starsi od ciebie cię gnoją za to co robisz? Powinno ci być wstyd. A co jakby cie twoi przyjaciele zaczęli gnoić i prześladować za twoje postępowanie? Też im będziesz cisnęła kita?
miałam już tuta nie pisac wiec po raz drugi: pozdrawiam
No Maddie To teraz mi powiedz (bo Szarkowi nie dzieje sie krzywda) to co sie dzieje moim kucykom?? 🤔 🤔 🤔
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
19 kwietnia 2010 18:45
Dzieje się to, że:
-nie mają dopasowanego sprzętu
-nie łudźmy się. Justyna jest osobą DELIKATNĄ, lekką. Twoje zdjęcia widziałyśmy. Ze swoją budową powinnaś objeżdżać (a raczej wogóle nie powinnaś do koni się zbliżać, ale jeżeli już to🙂 haflingery, kn, hc.
-to są małe KUCYKI. To nawet nie są kuce!
-Jesteś nieodpowiedzialna
-Nie zależy ci na dobru zwierząt, a argumentów Darolga już ci całe mnóstwo posłała


Nie dociera nadal?
A ja wierzę że jednak coś tam dotarło tylko ta buntownicza natura nastolatki wymusza postawę obronno-napastliwą.
Nie jeździj na tych kucach,u nas na kucyku jeździł chłopiec i zanim się spostrzegłam wyrósł jak brzoza na wiosnę,pewnego razu w terenie uciekaliśmy przed całym stadem gzów opędzając siebie i konie gałązkami i w pewnym momencie chłopiec podciął swoimi już zbyt długimi nogami kucyka i przekoziołkowali razem,na szczęście po piachu.Dobrze się wszystko skończyło chociaż i tak nie obyło się bez lekarza weterynarii bo kucyk przez jakiś czas miał sztywność karku.Po tym upadku otworzyły mi się oczy i dojrzałam swój błąd a chłopiec szlifuje dalsze umiejętności jeździeckie już na własnych DUŻYCH koniach
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
19 kwietnia 2010 18:54
orjentica może, może odrobinę racji masz. Ale uważam, że i tak nic do niej nie dotarło. Po prostu ona wie lepiej i nic nam do tego. Wyrośnie chamidło i tyle. Nie można jej już bronić, bo wystarczyło, że parę osób po główce pogłaskało i zaś uważa, że ona jest królowa i wszechwiedząca.

Mimo tego, że ją objeżdżamy w słusznej sprawie, to ona jedzie po całym forum i użytkownikach, jak po równych sobie.
Taaa.. Bo myślicie, że jak jesteście starsze to jesteście fajniejsze.. 😂
komentarze tej dziewuszyny mnie zalamuja  🤔 😵
orjentica może, może odrobinę racji masz. Ale uważam, że i tak nic do niej nie dotarło. Po prostu ona wie lepiej i nic nam do tego. Wyrośnie chamidło i tyle. Nie można jej już bronić, bo wystarczyło, że parę osób po główce pogłaskało i zaś uważa, że ona jest królowa i wszechwiedząca.

Mimo tego, że ją objeżdżamy w słusznej sprawie, to ona jedzie po całym forum i użytkownikach, jak po równych sobie.

A co powiesz na ostatnie zdanie? no to samo przez siebie mowi... 😤 Lala mysli ze jak ktos jest mlodszy to wcale nie ma prawa co glosu 😂
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
19 kwietnia 2010 21:05
Hahahhaha, dobry tekst. Zaczynam ja lubic, jak ja prosze o omoc to maja mnie gdzies. A wy sie narzucacie i dostajecie za swoje. Ona jest bezbledna...  😁  🤔wirek: Lala  🍴
Pradisismylife, nie. myslimy, ze jak jestesmy starsze to jestesmy MADRZEJSZE. a ty klepiesz w kolko swoje- juz bylo ci tlumaczone, ze nie o owijki chodzi u szarko, a o cos zupelnie innego.
edit: atak btw to znalazlam ciekawostke: http://re-volta.pl/galeria/foto/3164 pomijam, ze nie zgadza sie data urodzenia, ale data dodania zdjecia zadje sie jest juz po tragicznej smierci pradisa, a opis jest ze jest w stajni kolo krakowa.
No fajnie... A co do poprzedniego komentarza to pragnę podkreslic ze to wy ukradlyscie zdjecia wczesniej z photoblogow mojego i dakoty7 i to wy mnie obrazacie wiec juz takie madre nie badzcie.  🤔wirek:
Kochana Olu apropo kradnięcia zdjęć to Ty jesteś w tym mistrzynią 👍 ile razy z mojego profilu na nk kradłaś moje zdjęcia z Abim bezczelnie mnie jeszcze z nich wycinając bez mojej zgody podpisując mój kochany arabek itp??? 🤔Więc nie mów tu że dziewczyny Ci kradną zdjęcia bo niedobrze mi sie robi  🤔
te owijki to byl tylko przyklad..
Stella no to wkońcu wiemy kim jesteś... A jak już ci mowilam to bylo pytane o zgode i sie zgodzilas. 🤔
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
19 kwietnia 2010 21:23
Pradisismylife słów brakuje. Aktualnie się uśmiałam z twojej głupoty. Czasami ręce opadają i się chce płakać, teraz no normalnie masz mistrza za rozbawianie!

Lala mysli ze jak ktos jest mlodszy to wcale nie ma prawa co glosu  😂

A co w mojej głowie się dzieje to ty nie wiesz. A nawet jakby, to uważam że młodsi (Alabamka na przykład, młodsza od ciebie a mądrze powiedzieć potrafi  :kwiatek: ) mają prawo głosu, ale jeżeli mają coś mądrego i godnego uwagi do powiedzenia. Odrobina oleju w głowie. Tobie go brakuje.

adrianna32 do Ciebie nic nie mam. Widzę falę ignorów nasłaną na Ciebie, nie wiem o co, nie interesuje mnie to. Możesz iść powyżywać się do swojego wątku o ignorowanych.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
19 kwietnia 2010 21:28
Ja sie nie wyzywam, kto inny to robi. Coz widac tak trzeba z forumowiczami postepowac, wtedy jest palec w tylku, oraz brak ignorow... Ja sie tylko ucze, revoltowych doswiadczen. 😁
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
19 kwietnia 2010 21:30
Łomatko - po jaką anielkę prowadzimy tę idiotyczną szermierkę słowną? Gadamy jak gęś z prosięciem, a małolata sprowadza nas do swego poziomu i pokonuje doświadczeniem!  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się