100dniowka

są właśnie z CCC 😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 stycznia 2011 22:03
Mia bardzo fajnie 🙂 kiecka inna, ciekawa, a wszystko skromnie i ze smakiem 🙂

ja już chcę foty od fotografaaaaaa 😜 😵 ile się średnio czeka na takie zdjęcia?
pony   inspired by pony
09 stycznia 2011 22:05
Strucelka- ja czekam juz 3 czy 4 rok  😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 stycznia 2011 22:08
pony  😲 to nie jest śmieszne 😵 mam nadzieję, że do końca miesiąca się wyrobi, bez jaj 😤
Wybrałam fryzurę -> http://ikf.styl.fm/fryzury-wieczorowe/fryzura942952.htm tylko chcę to delikatnie spiąć z tyłu.

Co do dziewczyn powyżej - podoba mi się fryzura Strucelki i mam nadzieję, że moje loczki też się będą trzymać. Nie podoba mi się mina jak na stypie i u Strucelki i Mii ;]
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
09 stycznia 2011 22:16
honey Jak ja bym chciała takie loki 🙁 Ale moje włosy są za krótkie na takie zabawy.  🙁
Ja bym chciała coś takiego, tylko zamiast kitki chcę zrobić kok. http://www.stylistka.pl/katalog-fryzur/262/
Musze jeszcze parę opcji wybrać, bo fryzjerka stwierdziła, że próbna wizyta niepotrzebna.
ja włosy chciałabym takie : (tylko nie wiem, czy nie mam za długich, by coś takiego zrobić...)  🙂

Ja mam włosy już za łopatkę, gęste i puszące, stworzone do kręcenia. Tylko kolor odświeżę. Chyba po raz pierwszy w życiu tak przejmuję się tym jak będę wyglądać, ale ślub nie wiadomo czy się trafi, to chociaż teraz chcę łądnie wyglądać ;]
ja dostałam wczoraj zaproszenie na studniówkę która jest ZA TYDZIEŃ. wszystko przez to że chłopak tak sie stresował ze sie nie zgodzę, że się za to od grudnia zabierał 😂 poloneza za cholere nie pamiętam i nie mam pewności czy zmieszcze sie w sukienkę 😎
a ja nie wiem co z włosami zrobić 🙁 jak mam prawie do pośladków. . . 🙁
Agaleon, ja też  😉 chce je jakoś fajnie upiąć, do góry, wysoko  😀
taką palmę jak się za czasów malucha nosiło 😀
ja nadal taką noszę  😁
no to co. kitka palmowego mam zrobić  ?:P 
matko  takie włosy to mega problem 🙁
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
09 stycznia 2011 22:33
my się bawimy za tydzień
wszystko już leży przygotowane, tylko za nic nie wiem jak się uczesać 😵
Mia boska sukienka 😍 pasuje Ci czerwony ;D
karolinaaawydaje mi się, że spoko nawet z długimi włosamy możesz mieć taką fryzurę, dobry lakier załatwi sprawę wytrzymałości 😀

ja też musze kolor niebawem odświeżyć, bo z odrostami to wstyd iść 😵
Agaleon, też miałam ten problem - fryzjerka uczesała mnie w kokardę i miałam najoryginalniejszą fryzurę na całej imprezie  😁
Kokarda była z tyłu głowy i trochę mniej odjechana niż ta (tzn. prosto, nieskręcona)
(zdjęcie z Google'a)
A że mam ciemne włosy, to pociągnięte brokatem paski wzdłuż tych skrzydełek kokardki i wyglądało fajnie :-) Jak chcecie to poszukam zdjęcia.
Włosy mam do lędźwi mniej więcej
Poka poka!
Postanowiłam przymierzyć sukienkę z balu gimnazjalnego i o dziwo mogę się zapiąć (ciągły brak cyca robi swoje) 😁
Moja matka twierdzi, że taki wzorek zupełnie nie nadaje się na studniówkę. A jak Wy sądzicie?



Na fotce kontrast strasznie 'wściekły' wyszedł. Jutro postaram się zrobić fotkę w normalnym świetle, na modelu.
cieciorka   kocioł bałkański
09 stycznia 2011 23:04
Mia, pięknie! ale u ciebie to akurat nic nowego 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 stycznia 2011 12:49
Chess- wygląda jak piżama. Mama ma rację
Elbus- boskie! 😜
Agaloen- a loki? Są najbardziej kobiece.
Mia- świetnie wyglądałaś!
Strucelka, dziękuję :kwiatek: Nie mam pojęcia ale też już chcę! Mam nadzieję, że jakoś wyglądam na tym wspólnym 😀
ironowa, dzięki, początkowo miała być ecru, w kolorze ciała no ale nie wyszło 😉
cieciorka, bez przesady 😁 ale dziękuję
yga, :kwiatek:
http://www.otto.pl/product/5526410?c=kobiety-kategorie-od-a-z-sukienki-sukienki-babki&itemId=2007357089

co myslicie o tej? do tego srebrna bizuteria i jakieś skromne upięcie lub rozpuszczone włosy.
Piżama 🤣?
W życiu bym nie pomyślała o takim skojarzeniu  😁

Quendi, mi się osobiście nie podoba jak sukienka ma taki dół  🙂
Chess, bo to bombka. Ja podzielam zdanie ygi, bardziej mi się kojarzy z wyjściem na plaże niż na 100dniowke😉
Tak, wiem i mówię tylko, że mi się to nie podoba  😉
Edytowałam drugą część bo jak tak czytam to brzmi trochę niejasno.

Jak tak patrzę na ten wzorek to dochodzę do wniosku, że faktycznie nie pasuje  😁. Czyli wracamy do czerni.
Chess - przepraszam, ale  🤣 Twoja pasuje a Quendi nie ? Ciekawe  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 stycznia 2011 16:50
tulipan ale Chess nie upiera się, że jej pasuje  🙄 (według  mnie też wygląda jak na plażę).

a sukienka Quendi bardzo ładna, tylko powiem to co zawsze- moim zdaniem za krótka  😉
smarcik - szczerze mówiąc to ja popieram zdanie Ygi co do sukienki Chess. Natomiast ta Quendi jest bardzo ładna i dużo odpowiedniejsza na tą okazję 😉 Ale to tylko moje skromne zdanie  😎
a mi przyszło na stare lata w piątkowy wieczór jechać na studniówkę 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się