Pensjonaty we Wrocławiu

👿 poprostu w to nie wierze.

moze uda mi sie tam dzisiaj podjechac.

Laciata: ten pies to mial :/
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 sierpnia 2011 13:26
CZy ktoś wybiera sie na zawody towarzyskie do lizawic?
15.08.2011
http://www.stajnializawice.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=105&Itemid=99 wyglada calkiem fajnie!
ja się cały czas zastanawiam, jak by się znalazł ktoś od nas jeszcze to na pewno 😉 A Ty z Grociszem jedziesz ?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 sierpnia 2011 13:34
nie, ja jade na wakacje.
pozatym niestety kończy sie nasza wspólna przygota z Grotą 🙁
wszystko w odpowiednim watku.
Uspokajam jest ok.
pozatym niestety kończy sie nasza wspólna przygota z Grotą 🙁


Czemu? 🙁
Żeby odświeżyć nieco temat - może nie o samych pensjonatach, ale z pewnością dla pensjonariuszy również.

Zaproszenie na imprezę jeździecką!
Impreza w piątek (12.08.2011), w klubie "Instytut" (Pasaż Niepolda). Startujemy o 20😲0.

Poniżej link do wydarzenia na facebooku:

Wielka Integracja Środowiska Jeździeckiego



[quote=ze strony wydarzenia na facebooku]
Wielka integracja środowiska jeździeckiego już w piątek! Czekają na Was ogrom dobrej zabawy oraz konkursy z nagrodami.

Sponsorami nagród są: Ranczo na Grobli, Firma Caball, dr Krzysztof Kmiecik oraz UNIcase - szafy na sprzęt jeździecki oraz OŚRODEK SPORTÓW KONNYCH Michalscy Trzebnica.

Do zobaczenia w piątek!  😉

[/quote]


Zapraszamy.
O fajnie 🙂
Wstęp wolny? trzeba mieć zaproszenie?
Impreza jest imprezą zamkniętą co gwarantuje świetną zabawę w jeździeckim gronie. 🙂
Zamknięta nie oznacza jednak konieczności posiadania zaproszeń. Wystarczy przyjść i dobrze się bawić.

WSTĘP: 5 zł

Wiecej informacji na stronie wydarzenia na facebooku do którego link umieściłem w poprzednim poście.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 sierpnia 2011 00:42
Stajnia na maslicach pilnie potrzebuje pomocy! reszta w odpowiednim watku!!
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
12 sierpnia 2011 10:07
która w stajnia z dobrym dojazdem od Starego Miasta ma wolne boksy?
a co z obiektem? na sprzedaż? do dzierżawy? Wie ktoś coś?


obiekt jest do dzierżawy, ale dzierżawa dość droga. chociaż z tego co wiem, to ktoś się interesował i oglądał już.
Najwiekszy problem jest taki, że teren jest na sprzedaż po tak niebotycznej cenie, że nikt się raczej nie zdecyduje. No bo nie czarujmy się, ale nie jest to ogromny teren z niewiadomo jakim luksusem. A dzierżawa się średnio opłaca.

A strasznie mi szkoda, bo było mi w Samotworze bardzo dobrze  😕
a gdzie idą ludzie z samotworu?
może na marszowice  😂
Raczej po sąsiedzku, do Galowa  😁
u nas są dwie kobyłki 😉
u nas są dwie kobyłki 😉

Co Wam sie mnożą te boksy? 😉
equi. kobyłki to ze Strachowic przyszły  😉
A że się mnożą- właśnie nad tym pracujemy, bo popyt przerasta podaż póki co 😉
cicho, "mózg" mi źle przetworzył 😀
a są jeszcze wolne boksy w Ozorowicach? ;> wie ktoś?  👀
a gdzie idą ludzie z samotworu?

w różne strony, sporo z nas do Hanny.

Raczej po sąsiedzku, do Galowa  😁

nie wydaje mi się  😁

u nas są dwie kobyłki 😉

a gdzie stoisz? Na Grobli?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
12 sierpnia 2011 22:48
equi. stoi w Ozorkach 😉
aa, no tak. ja rozważam ozorki teraz, tylko kurczę dojazd mam taki, że musiałabym przejechać przez miasto  🤔
ale tyle pozytywnych opinii o tej stajni usłyszałam, że nie wiem czy nie oleję kiepskiego dojazdu 😀
mybay, z tego co wiem, to w ozorowicach nie ma wolnych miejsc, wiec nie masz co rozwazac 😉
z tego co ja wiem, to jest już kolejka na ewentualne zwolnione miejsce 😉 tak u nas cudownie 😀😀😀
katija gdzieś wczoraj była ? Miejsce Ci zajęłam !
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 sierpnia 2011 12:09
wczorajsi imprezowicze... żyjecie? 👀 ja dopiero wstałam 😁
equi., ja na rano umowilam sobie pierwszy od nie pamietam kiedy trening i uznalam, ze wole nie isc, bo jakbym miala niewstac, albo byc nie w formie to bez sensu. nie ostatnia taka impreza, jeszcze sie wybiore 😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
13 sierpnia 2011 13:20
a ja rano wstałam i pojechałam do kunia. Wreszcie fajnie chodziła 🏇 - widać muszę częściej do niej jeździć w takim poimprezowym stanie;-)

ale stwierdzam, że wczoraj było baaaardzo fajnie  🥂

edit: i po namyśle dodam jeszcze, że nie wiem, czy to nie była najlepsza końska impreza ze wszystkich na których byłam
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 sierpnia 2011 13:31
taggi popieram! bylo mega! mam troche ran wojennych (dziura w stopie od obcasa- Daolga, guz na glowie -Equi) ale i tak bylo warto 😁
Hehe, ja dziś rano też wstałam i pojechałam na trening - tylko mąż mnie musiał zawieźć, bo za kierownicę postanowiłam nie wsiadać... 🙂

mybay, jak już postanowisz, że chcesz do nas, to musisz tylko się zapisać do kolejki 😉 - pewnie już nawet komitet kolejkowy jest 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się