Pensjonaty we Wrocławiu

witam,
czy ktos zna stajnie w wojcieszowie k.jeleniej gory?
To ja jeszcze wrócę do tematu pralni, może kogoś zainteresuje. Pralnia z Długołęki obniżyła cena:

"Październikowa wyprzedaż !!!!" Zamiast nowych derek odśwież swoje stare! Teraz u nas NAJTANIEJ! Wszystkie ceny obniżamy o 40% przez cały październik! Derka gruba tylko 24zł, derka przejściowa tylko 19,2zł, a polarowa tylko 13,8zł! Zapraszamy :-)''
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
30 września 2012 10:43
Czy może mi kto opisać stajnię w Machnicach? Głównie chodzi mi o padokowanie, żywienie, opiekę, cenę i infrastrukturę:-) Czyli w sumie prawie wszystko 😉

Czy stajnia ma swoją stronę www? Szukałam, ale znalazłam tylko profil na facebooku. Niby podany tam jest adres www.ptakmachnice.pl, ale nie działa.

będę wdzięczna :kwiatek:
taggi, ale tam chyba nie ma pensjonatu jako takiego?
taggi z tego co wiem tam jeszcze nie ma pensjonatu, na razie stoją tam tylko 4 konie właściciela (w przenośnych boksach na hali)  a budowa stajni i całej infrastruktury jeszcze trwa
Mam pytanie czy ktoś może kojarzy pensjonat w Wilkszynie pod lasem i jest w stanie podać jakieś konkretne informacje na ten temat??
Z góry dziękuje.  😉
azja   koń pleśniowy
30 września 2012 20:37
To zależy o który pytasz - jest stajenka w sumie wolnowybiegowa na kilka koni jest również nowa stajnia ale z tego co wiem to pensjonatu nie prowadzą i są tam tylko konie właścicieli. Obie pod lasem tyle że w różnych częściach Wilkszyna
taggi, w machnicach nic nie ma.
O tej wolnowybiegowej to wiem, jeździłam tam kiedyś. Jestem zainteresowana tą drugą stajnią.  Przydałby mi się jakiś numer telefonu do właściciela, więc jeśli ktoś posiada to była bym wdzięczna za wysłanie na priv. 🙂

z góry dziękuje za wszelkie informacje.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
01 października 2012 10:20
szkoda 🙁 byłam przekonana, że przyjmują konie 😡 Ale dzięki za pomoc dziewczyny
taggi - wisznia, Jarka nie ma już  to boksów,  chyba parę  jest 🙂
faggi mieszkam w Wilkszynie i podejde tam w tym tygodniu i postaram sie jak najwiecej dowiedziec.  🏇
taggi, a zle ci w ramiszowie?
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
01 października 2012 17:35
maxowa - może to byłaby opcja. muszę pomyśleć i przede wszystkim się tam jeszcze raz przejechać
katija - "źle" to za dużo powiedziane. Ale nie ukrywam, że brakuje mi hali baaaaardzo mocno. i ogólnie jakoś ostatnio myślę o zmianach. Nie wiem, co z tego wyjdzie, ale byłoby fajnie... To żadna pilna sprawa, ale warto być na bieżąco 😉 👀
taggi, poprzedni "lokatorzy" 😉 bialego piasku byli dogadani z platanem na korzystanie z hali. sprobuj moze?
Nawet nie tacy poprzednicy, ja na Ritku też migałam do Platana😉)

U nas szykują się Dni otwarte enklawy przepowiadające oficjalne otwarcie pensjonatu. Zapraszam Was wszystkich serdecznie, w szczególności na ognisko!
http://www.facebook.com/#!/events/374395859301466/
ozorowice zapraszaja na towarzyskie zawody hubertusowe:

kto zyw na kon i do nas! bez koni tez! 🙂
dla rekreantow mini LL- polecam, mozna sobie niemal kawaletki przejechac. dla tych co nie chca sie od ziemi odrywac konkursy ujezdzenia, lacznie z prosciutkim L1. i zabawa w postaci toru przeszkod- dla kazdego cos milego!
badania niewymagane, kazdy moze sie z nami bawic!
oraz- nagrody rzeczowe, mamy troche sponsorow, zwyciezcy z pustymi rekami nie odejda 😀
katija ogromna szkoda, że nie mogę być w ten weekend we Wrocławiu... 🙁 zapowiada się bardzo, bardzo interesująco.. 😉
A co się obecnie dzieje w Borowej?
Ktoś zorientowany?
amazonka*, z borowej to raczej wyprowadzki sa 😉

czy ktos z wroclawskich wetow podaje stosuje prp?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 października 2012 14:22
którego weta polecacie do zębów? 👀
ogurka 😀
Zairka, dobre pytanie 🙂 Kogo do zębów, kto robi KOREKTĘ ZGRYZU a nie tylko spiłuje tarnikiem elektrycznym?
Wiem o jakimś super hiper holendrze, ale za sto lat będzie w naszych okolicach.
do zębów Michał Rojek - jest często w okolicach Wrocławia
Maxowi robił na wiosnę - polecam, bardzo dokładnie i porządnie
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 października 2012 15:05
Rojek to ten z Poznania, prawda? Jaka cena 300zł? Czy wiecej? 👀
Zairka, tak, z Poznania. Cena zależy od tego co robione jest. I od ilości koni w stajni też 😉 - bo się dojazd rozkłada.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 października 2012 15:08
a mnie wiecej?
A właśnie pytanie niby głupie ale czy ktoś z Was spotkał sie ze sciaganiem kamienia z zebów koniom? Wkońcu choroby dziąseł włąsnie od kamienia sie biora 👀
Od zębów dr Rojek, jest świetny. Cena zależy od liczby chętnych w danej stajni i we Wro ogółem (dojazd), a także od wielkości konia (premedykacja), ale ja płaciłam zazwyczaj około 320 zł za podstawową robotę (mój nie miał nigdy żadnych patologii w paszczy) wraz z dojazdem (ale nie przyjeżdżał tylko do mnie).

katija - dr Przewoźny będzie u mnie w listopadzie, jakby co.
też płaciłam ok 300 zł z podwójnym znieczuleniem, bo za mało przysnął 🙂, Max miał również ściągany kamień, dosyć sporo roboty miał z tyłu, bo miał ostre krawędzie i w związku z tym bałagan, poprawił  mu  z przodu zgryz, ściął kły - przy tym wszytko pokazując, omawiając - porządna robota🙂
rwał także mu wcześniej mleczaki - wszystko pełna profeska
😉
dziewczyny dzięki bardzo za opinie
A kto lepszy fachowo i cenowo dr Rojek czy dr Pzewoźny?
Byłoby u nas kilka koni na pewno.
O dr Rojku nie słyszałam nic- a on się specjalizuje w zębach właśnie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się