kącik skoków

Ponia   Szefowa forever.
11 stycznia 2014 21:23
deborah,  bardzo bardzo. Ale też ma w  tej chwili zabiegi tą derką magnetyczną Viofor vet. I jestem zachwycona - jest dopiero po 3, a już jest gumowy bardzo bardzo. Boję się myśleć, co będzie po 10  😲
deborah   koń by się uśmiał...
11 stycznia 2014 21:29
bardzo się cieszę, że derka Wam służy. Moim koniom i mi 😉 bardzo pomaga w  regeneracji po wysiłku. Ja stosuję na wszystko. od przeziębienia do gojenia ran.
Ponia   Szefowa forever.
11 stycznia 2014 21:59
deborah, gdybym mogła ją mieć na własność, to by była rewelacja 😜

Milion procent szczęścia 😉
[img]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1533528_572810786127046_594365167_n.jpg?oh=8fcc23cb793f27d5414845ce93e28ac3&oe=52D38BCE[/img]
W C ten tripelek już tak przyjaźnie nie wyglądał ;D
[img]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/v/1533258_572808162793975_488674014_n.jpg?oh=8d4dab23413261a4491a67ee75804c5a&oe=52D3782A[/img]
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 stycznia 2014 22:12
mój za to nie miał dziś dnia, w L się opierniczał i walnął szmatę na ostatniej przeszkodzie 2 fazy, natomiast w P posłał mnie na taki lot, że teraz dopiero czuję, te wszystkie drągi które sobą zdjęłam.... nie jadę jutro 😉

Ponia, zabierz drobne dla ojca 😁
Ponia   Szefowa forever.
11 stycznia 2014 22:17
Ktoś, a ja prawie na zawał nie zeszłam przez Ciebie!

a Tatusia jutro nie ma  😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 stycznia 2014 22:21
...Ponia, ktoś musiał zostać Gwiazdą tej soboty 😁 ale nie polecam spadać po równaniu podłoża, dupę miałam mokrą 😉
medycy to wybitnie się do mnie śpieszyli za to 🤣
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
11 stycznia 2014 22:27
Ponia brakowalo mi tego widoku🙂 koniec wakacji  🏇
Ktoś ja i tak mam przed oczami Twoj lot ze Starogardu z pamietnego foto🙂

A co u nas? U nas zmiany. Narazie zaczyna sie 3 tydzien bez skokow. Coz trzeba dokonać pewnych decyzji i zmian.
Ponia   Szefowa forever.
12 stycznia 2014 23:41
Musicie mi dziś wybaczyć  🏇
N i C - po 9 pkt.
W 120 zagotowałam się jak małolata do szeregu,  stąd zatrzymanie. I parkur kończyłam bez jednego strzemienia bo gumka pękła. Widać na zdj Strzygi😉) 😂
W 130, jak mną rzuciło po szeregu to się pogubiłam i wolta przed następną.

Ale skakał rewelacyjnie! Nie pamiętam takiej radości ze startów!  🏇 😍




Składamy się w scyzoryk :P

Ostatni oxer w C... poniosło mnie z tym oddaniem ręki  😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 stycznia 2014 23:44
Ponia, ale leszczowy dosiad :P
Dava   kiss kiss bang bang
13 stycznia 2014 07:45
Ponia super, gratulacje 🙂😉
na tych fotach masz to fajne siodełko HB i popręg 😉? bo coś chyba inny kolor był  😜
deborah   koń by się uśmiał...
13 stycznia 2014 08:42
Ponia, super! wymiatacie jak zwykle. Miło Was widzieć znowu w akcji!
Lov   all my life is changin' every day.
13 stycznia 2014 09:14
Ponia, też chcę tak latać! 😀
Ponia   Szefowa forever.
13 stycznia 2014 09:16
Dava, to HBC 🙂 jedyne słuszne siodełko, musze sobie tylko przypomnieć jak się takie wagony skacze ;-)

deborah,  :kwiatek:

Lov, rudzielca masz to lataj ;-)
Lov   all my life is changin' every day.
13 stycznia 2014 09:55
Ponia, fakt, rudzielca już mam, teraz może kilka lat intensywnych treningów i dam radę 😁
deborah   koń by się uśmiał...
13 stycznia 2014 10:30
Lov a na jakim etapie Wy jesteście? Rydy rocznikowo 6 latek?
A nam ten pierwszy start w 2014 nie poszedł dobrze. Miałam jechać P, N, ale już na rozprężalni Dino źle skakał. W P tylko drągi leciały, z Nki zrezygnowaliśmy. Taki urok starszego pana, może mieć dobry dzień i fruwać, a może być kiepsko, bo kopytka świeżo przekute  🙁  Za to widziałam sporo znajomych i było przesympatycznie. Szkoda tylko, że chyba nikt fotek  tak ogólnie nie robił 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 stycznia 2014 12:49
anai,
[img]~original[/img]
Lov   all my life is changin' every day.
13 stycznia 2014 13:03
deborah, tak, rocznikowo 6 lat. Były plany, żeby pod koniec sezonu 2013 szedł pod trenerem Nkę, ale potem zadaliśmy sobie pytanie: po co? To nigdy nie miał być koń na handel, a ja wiem, że pod trenerem pójdzie wszystko bez zawahania 😉 A to głównie problem z moją głową jest, więc plan na ten sezon, to porządne Lki, licencja i P. Pewnie gdybym była bardziej ogarnięta, to byłoby wyżej 😁 Ale mam wrażenie, że Gad jest koniem, który potrzebuje więcej czasu na przyswojenie niektórych rzeczy. Tak jakby dorastał opóźniony 😁

Ale napatrzyłam się rano na Ponię i dzisiaj nam się skakało aż miło, najpierw lekką gimnastykę a potem stacjonatę z różnych najazdów, i powiem wam, że na koniec trochę pofrunęliśmy 😍
Strzyga, o, dzięki!
ładna fotka 😉

No niestety tak bywa z naszymi staruszkami czasami  🙁 następnym razem myślę że bedzie dobrze  :kwiatek:

My cały zeszły sezon mieliśmy nie udany..mam nadzieje że w tym roku jeszcze postartujemy
Ponia   Szefowa forever.
13 stycznia 2014 22:40
anai, śliczny masz ten frak 😉
Dramka, to będzie dobry rok! nie ma innej opcji!
anai wyszłaś ślicznie, zresztą jak zwykle  🤬

Ponia W zeszłym sezonie miałyśmy uraz z padoku który ciągnął się za nami jak smród..mam nadzieje że to nie wiek nas przekreśla  🙁
deborah   koń by się uśmiał...
14 stycznia 2014 08:00
anai, Dino jaki upocony! Świetny ten zestaw kolorystyczny. strzemiona d** urywają!
Dramka, popatrz to rok powrotów na parkury.... Ponia, Ktosina. i Ciebie też obejmie ;]
deb aby... :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
14 stycznia 2014 08:34
Ponia, coś się schrzaniło chyba z Twoimi fotkami w Twoim drugim poście na tej stronie, u mnie (nie wiem czy u innych też) są krzyżyki i rozjechana mocno strona.
Bischa U mnie nie.
Bischa   TAFC Polska :)
14 stycznia 2014 08:45
U mnie chyba w ogóle się coś z forum sknociło... U kilku osób zamiast podpisów są puste pola+krzyżyk, u dwóch zamiast avatara puste i krzyżyk. No nic, idę do technicznego działu.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 stycznia 2014 09:15
anai, rozprężałaś się na dworze?
Ponia, 😅 😅 Mam nadzieję, że będę miała okazję Ciebie i Ryżyka zobaczyć na parkurze w najbliższym czasie! 🙂
Ktoś, nie. Koniowaty tak właśnie się spalił przed konkursem 🙁 A golony tydzień wcześniej. Jak obejrzałam filmik, to nie za bardzo galopował.
deborah, strasznie się spocił, bo się tak zdenerwował faktem przebywania na zawodach. W takich momentach wychodzi u niego część folblucia rodowodu. W kilka minut potrafi się zeszmacić. A kolorki są świetne, tylko właśnie nie mogę ciągle trafić idealnie z kolorem czapraka, ale wiesz, chabrowy... 😉
Dramka, dzięki, co się nie dojedzie.... 😉 Trzymam za Was kciuki!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się