Gry ,,Wyjdź z pokoju"

ushia   It's a kind o'magic
09 grudnia 2009 00:43
Kuchnia poszła łatwo.
Za to znalazłam "Ucieczke ze stajni:  😂
http://gry.poszkole.pl/gra/zagraj,Charger_escape,107557,1,1.html
ushia, daawno ją zrobiłam, miła i szybka 😀

amnestria, rzucam się 😀
ucieczka ze stajni jest Skutnika (pastel games, link wyżej 😉) tak jak Covert front 🏇
To ze stajnia nie było takie trudne😀 Fajne te gierki.
In.   tęczowy kucyk <3
09 grudnia 2009 03:36
Nienawidzę was. Nie poszłam spać po to, żeby w końcu sprzątać (nie komentujcie, proszę) i tak sobie siedzę, najpierw na fb grałam w FV, potem poczytałam ff, weszłam na re-voltę... I dalej nie będę sprzątać bo będę grać w ucieczkę ze stajni... pfff... wiedziałam, że to zły pomysł tu wchodzic...
Ja od nowa męczę Cover Front druga część, już trudniejsza sporo.
Burza, zamorduję Cię chyba
a wszystkie Skutnikowe gry kocham miłością jedyną
Dziewczyny, boję się z domu wyjść przez te groźby 😀 przeszłam 2! 😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 grudnia 2009 13:06
jak w kuchni wbić jajka na patelnię?
ushia   It's a kind o'magic
09 grudnia 2009 16:35
a masz bekon? Bo one jakos razem ida. Nie pamietam co pierwsze.
No i muszisz miec zapalony ogien pod patelnia
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 grudnia 2009 17:35
mam bekon. ustawiłam te pokrętła (ale też nie wiem czy dobrze; to rozcięcie to jakby strzałka czy druga 'pełna' strona?), patelnia jest na kuchence, a ja dalej nie umiem wbić jajek 🤔
Jak ci się nie 'zaświeciło' na gazie to znaczy że pokrętla odwrotnie
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 grudnia 2009 17:55
udało się 🙂 kuchenka sie w koncu zaswiecila i alien przeleciał przez ekran

zabieram się za kolejne
jestem widocznie bardzo niepełnosprytna, ale posiadam już : 3 podkowy, marchewkę, instrukcję wyjścia ze stajni, dwa jabłka (zielone i czerwone), obcęgi. co zrobić? 😡
Burza, zamorduję Cię chyba
a wszystkie Skutnikowe gry kocham miłością jedyną

To tak jak ja, są absolutnie genialne 😍 I ta grafika 😍
In.   tęczowy kucyk <3
09 grudnia 2009 20:38
wiedźma, a po ang szprehasz? Ja się głowiłam jak wypalić te podkowy, bo na całą resztę wpadłam, ale tu się walktrough musiałam posiłkować - jest na dole, drugie od prawej bodajże, link w sensie. (nie śpię od ponad 40h, proszę o wyrozumiałość co do budowy zdań i słow)
mam puszke z kawa, nalalam wody do kubka butelke tosta talerzyk ciasteczko...i co dalej? mam klucz roze wsadzilam tam gdzie trza i patelke znalazlam
In.   tęczowy kucyk <3
09 grudnia 2009 21:37
W każdej z tych gier na początku lub pod grą jest walkthrough i tam jest wszystko krok po kroku.
Odświeżam.
Burza, męczysz coś?
Nie, aktualnie nic 🙂 czekam na coś 😉
ovca   Per aspera donikąd
23 grudnia 2009 17:06
Ja przeszłam Bermdua Escape, też Skutnika  💃

http://pastelgames.com/game.php?id=bermuda
no to sie spowiadaj😀
na razie mam noz, kapok maske jakis kawalek czegos..zalalo mnie i nie wiem co dalej😀
ovca   Per aspera donikąd
23 grudnia 2009 17:32
Jak Cię zalało, to musisz znaleźć coś jeszcze...wtedy dopiero będziesz mogła wyjść  😁

szukaj na lewo od wyjścia  🥂
wynurkowalam sie...przegladam ksiazke...weszlam do jaiegos pomieszczenia i te 3 symbole za cholere nie wiem jak uolozyc
ovca   Per aspera donikąd
23 grudnia 2009 17:36
Wyjdź z pomieszczenia i wróć do zarośli, w których znalazłaś kawałek układanki...i uwaaaaażnie się przyjrzyj i zapamiętaj... 😁
ulozylam i ulozylam figure i za cholere znowu nie wiem jak ulozyc te z kokami trojkatami... 🤦
ovca   Per aspera donikąd
23 grudnia 2009 17:47
Koła do kół, kwadraty do kwadratów, trójkąty do trójkątów 😉

ja najwięcej problemu miałam właśnie z tą figurą, którą przed chwilą ułożyłaś... 🤔wirek:
no wlasnie robie zasade domino😀 jessoooo no.. nic mi sie nie uklada..jaki mialas srodkowy kawalek - tzn.  co u goru na srodkowym klocku a co po bokach?
ovca   Per aspera donikąd
23 grudnia 2009 18:11
kwadrat-koło-trójką (od góry prawej)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się