Gry ,,Wyjdź z pokoju"

Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
01 grudnia 2008 19:13
Mi cały czas z tym kodem nie wychodzi:[
a gra ktoś w Daymare Town (z linku Ascai) ?
bo ja się znowu zakalapućkałam, poza tym wzrok można sobie popsuć na tej grze 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 grudnia 2008 20:59
gdzie jest kostka w viridian? 😉
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
02 grudnia 2008 17:18
Chyba w kocyku z trupa.
nie ma w kocyku trupa 🙁 albo nie umiem jej stamtad wyciagnac
Gwasz

jedynka czy dwójka?
mów czego Ci trzeba...
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
02 grudnia 2008 17:46
sigma napisał: nie ma w kocyku trupa 🙁
Hihi mam nadzieje ,że to tylko literówka 😉W kocyku nie ma trupa 😉 Zaraz od nowa przejdę virdian to napisze.


edit:w kocyku czerwonym z pana truposza jest kostka. trzeba wziąć go na podgląd i parę razy kliknąć. Znaki są w lekarstwach. A to , gdzie znaki leżą pojawi się po spaleniu włosów z kartki znalezionej w śmietniku 😉
no nieeeee noooo 🙁 zaraz sie rozplacze i to wylacze:P nie moge wyjac tej kostki 🙁 podnosze kocyk, pokazuje sie trupik, zblizam na niego i klikam w ten koc i klikam i nic.
mam jeszcze 3 puste okienka kolo opakowania po CD, kolo pojemniczka z lekarstwami i kolo ramki.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 grudnia 2008 18:49
sigma jestem w dokładnie takiej samej sytuacji. a kostki jak nie było tak nie ma!
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
02 grudnia 2008 19:13
Ajajaja Bo ten kocyk trzeba ZDJAC z trupa!Jak ma sie widok na jego czache to wtedy kliknac nizej , w okolicy zeber i wtedy nizej , na nogi
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 grudnia 2008 19:41
trupka próbuję i nic. może wcześniej trzeba zrobić coś innego? gdzie są te 3 rzeczy, których nie ma sigma? wyszłaś z tego pokoju? ;>
mi tez nie idzie. wzielam sie za submachine z linku ascai i fajne to to ale utknelam.
sigma pisz jeśli potrzebujesz wskazówek
w tej http://www.gry.pl/gra/Submachine-1.html
mam 3 fragmenty tego kwadrata. kartke z pamietnika i monete (wykorzystalam kod). i lyzeczke z ktora nie wiem co zrobic. i jak otworzyc te drzwiczki w suficie?
yyy... jakie drzwi w suficie? tam czegoś takiego nie ma czy raczej nie mogę skojarzyć co tak opisujesz
które trójkąty zebrałaś?

podpowiedź ogólnie do gier Skutnika jest taka - patrzeć, patrzeć, patrzeć i zapamietywać, bo on się kocha w szczegółach i szczególikach
no moze nie drzwi. taki prostokat na suficie. wyglada jakby trzeba bylo to otworzyc, ale moze nie.
brakuje mi lewego gornego trojkata. kraze kraze i nic
grasz z głosem? bo to przy submachinkach istotne
masz łychę nie? łychą słuzy do jedzenia, łycha to metal, łycha
jeden trojkąt wydobyłaś ze skrzyni, dwa ze schowków
poszukaj gdzie jeszcze mógłby być schowany, jakie miejsce by go idealnie zmieściło, pomyśl w którym pomieszczeniu jeszcze nie wykonałaś żadnej akcji
tak, z glosem. jeden fragment z zegara, jeden z rury, a trzeci z tego dziwnego czegos- "opony"
wyszlam dzieki
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 grudnia 2008 21:47
co zrobić z łyżką w submachine 1? 🙂
smarcik
jak powyżej
Ascaia - epizod 1 🙁 Właściwie to nic ciekawego nie zrobiłam, pozwiedzałam wszystkie budynki, odkryłam zamknięte drzwi w zaułku, jakąś dziwną maszynerię za ratuszem, znalazłam dwa elementy "chinese puzzle" i włożyłam je do tego ustrojstwa. nie mogę znaleźć reszty puzzli ani nigdzie dalej przejść buu 🙁
ejj pomocy🙁
czytając ten wątek zaczęłam grać w CRIMSON... Mam wszystko oprócz 1 i 6 rzeczy.... co zrobić?! nie mam pojęcia...🙁
Dobra, mam wszystko... ale dalej kompletnie nie wiem co z tym zrobić....
Zasada nr 2 przy Skutnikowych grach:

jak już nie masz pomysłów - przeleć myszką cały kadr od lewej do prawej, z góry na dół.
Jak pojawi się łapka to znaczy że cosik się tam da zrobić. A w DaymareTown dodatkowo pojawia się opis na dole.
Jak już pisałam trzeba zwracać uwagę na detale, szczególki. Początkowo to przy tych grach zawsze siedziałam z kartką i długopisem pod ręką spisując każdą cyferkę, każdy symbol graficzny...

Na Dzień dobry sprawdź rynek - masz tam do znalezienia jednego bonusa i na początek cztery rzeczy, Jak znajdzie te przedmioty to dzięki dwóm z nich możesz wydobyć piąty też z przestrzeni rynku.
No ja doszłam do sejfu, kod się nie zgadzał (mimo iż przeszłam grę drugi raz i próbowałam wpisywać) więc się wkurzyłam i dałam sobie spokój;p
kpik   kpik bo kpi?
03 grudnia 2008 23:45
robię drugie podejście - virdian room, prosze jakby co o pomoc ;]
kpik   kpik bo kpi?
03 grudnia 2008 23:57
Ajajaja Bo ten kocyk trzeba ZDJAC z trupa!Jak ma sie widok na jego czache to wtedy kliknac nizej , w okolicy zeber i wtedy nizej , na nogi


yhh ja przy nogach znalazłam tylko buteleczke z lekarstwem za nic kosteczki nie ma
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
04 grudnia 2008 06:00
Trzeba zjechać aż do stóp , i wtedy kocyk sam się zdejmie...Jak dam radę to po powrocie ze szkoły to sie bardziej rozpisze
kpik   kpik bo kpi?
04 grudnia 2008 09:48
aaa no to powinnam intensywnie klikac przy stopach, pewnie nie trafiłam w ten punkt ;/
kermit   Horses horses everywhere ..
04 grudnia 2008 10:25
Czy w crimson kod jest ten sam zawsze ? Bierze się go z linku na karteczce ?

Koca nie mogę zdjąć .... 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się