Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Zorilla a kto ma jeszcze mieć coś fajnego???
Tajemnicze składy paszowe o których mówi Epikea  😉
Zorilla, bo tak troche Poirotem pobrzmiało. Już się miałam pogłębić nad tą tajemnicą. Oferta Besterley taka tajemnicza nie jest.
Krakowianie
kto korzysta z usług naturalnych strugających? Bo się dowiedziałam właśnie, że sporo osób a ja nic nie wiem 🙁

Zorilla
mają pasze besterleya, jakies witaminy typu Dolfos, besterly, Hipovit. lizawki solne, żłoby, poidła chyba też. Oraz pasze dla świnek, krówek, drobiu 🙂
W Opatkowicach jest pensjonat?
Kami   kasztan z gwiazdką
06 kwietnia 2012 13:05
Gum odezwij się do Domy, ale z tego się orientuję to nie  🙂
Kto się wybiera do Facimiecha na ujeżdżeniówki za 2 tyg🙂?
Właśnie wlaśnie, podłączam się pod pytanie Zorilli i deklaruję, że się wybieram 🙂
Ja będę jako widz, niestety 😉

Epikea  chodzi o hurtownię w Wieliczce przy Limanowskiego? W jakich cenach są tam pasze Besterly?
Ja jak się zdecyduję czy jechać do KKJtu czy Facimiecha  😉 W ogóle jakoś ujeżdżeniówki są w tych samych terminach co skoki...
Ja jako luzak, niestety, bo miałam startować a tu koń kontuzjowany i jeszcze dłuuugo nie wsiądę :/ Cały sezon poszedł się p... paść.
Hej, sluchajcie, nie wiedzialam gdzie to wstawic, a tu chyba trafi do najwiekszej liczby osob z Krakowa....
Gdyby ktos chcial zeby zrobic mu sesje zdjeciowa z koniem lub na koniu to ja jestem chetna, chcialabym na kims pocwiczyc (za darmo) -  w tygodniu po Swietach bede w Krk to mozemy sie jakos ugadac.  Byle stajnia miala jakis dobry dojazd. Moze byc kilka osob. Jestem otwarta na propozycje  😀  Jakby co to piszcie na prv. 
Jesli dalam to w zlym temacie to przepraszam  :kwiatek:
Ja się wybieram do Facimiechu z koniem na ZT, czy się uda zobaczymy, jak nie to potem są w maju.

kolebka nie nie, zdecydowanie bliżej,2 czy 3 wsie od Michałowic. Ja teraz luzakuję w KJ Szary to moge Ci kiedyś wyjaśnić gdzie to jest albo nawet przywieźć (ale doliczam wtedy "na czekoladę"😉. Odezwij się na PW to podam Ci ceny
Łania ale przecież skoki w KKJK są tydzień wcześniej?
Ja też oczywiście planuję przyjechać jako widz/'fotograf' do Facimiecha ale nie wiem jeszcze czy czasowo dam radę bo to sobota, ale zobacyzmy może chociaż na chwilkę uda się przyjechać🙂
Dziewczyny, kupuję Besterleya w składach paszowych niedaleko swojego domu, ale oczywiście nazwy miejscowości znowu nie pamiętam.


a nie przypadkiem w Central Pasz w Zdzięsławicach?
Czy ktoś z Krakusów nie ma przypadkiem numeru do pani Tatiany Pętlak ? Chodzi mi o treningi, a poprzez sklep raczej nie wypada się dogadywać.  👀
Zadzwoń spoko przez sklep 😉
[quote author=Epikea link=topic=196.msg1361340#msg1361340 date=1333574063]
Dziewczyny, kupuję Besterleya w składach paszowych niedaleko swojego domu, ale oczywiście nazwy miejscowości znowu nie pamiętam.


a nie przypadkiem w Central Pasz w Zdzięsławicach?
[/quote]

Aha tak tam 🙂
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
06 kwietnia 2012 17:58
Pacia pójdzie priv wieczorkiem bo właśńie się zmywam 😉

Ja do Facimiecha jako luzak! 😀
Ja chyba wreszcie się wybiorę jako widz, może wezmę aparat  🙂
Kto się wybiera do Facimiecha na ujeżdżeniówki za 2 tyg🙂?


ja się wybieram 🙂 i zamierzam startować 😀
Ja sie wybieralam do Facimiecha kibicowac ekipie z Rzaski ale niestety cos mi wypadlo.
Licze jednak na jakies relacje i mam nadzieje, ze fotografowie nie zawioda  😀  :kwiatek:
o, Epikea, miło sie będzie znów spotkać w szrankach 🙂. Przyjeżdżaj koniecznie, mnie w maju niestety nie będzie, bo tydz. później sa AMPy 🙁
dziunka rozumiem że w tym roku też się wybierasz? Tym samym koniem? Właśnie fajnie że tydzień później AMPy, na takie 1 dniowe można się wybrać akurat. Ja się chyba teraz wybieram, potem pewnie też jak nie 1 koniem to 2 🙂 I na AMPy też 😀
Tak, tym samym kucykiem  😎. A Ty tym samym rumakiem?

Dla mnie średnio, wolę tydz. wcześniej zaliczyć Swoszowice.
Ja może i bym wolała ale wychodzi 100000x drożej 😉
A jak dobrze pójdzie to wtedy będę na damskim siodle w Lewadzie ale na to to chyba musze rozbic bank  😜

Tak tak tym samym 😉
mam trzy miejsca w aucie na zawody we Facimiechu - pisać na pw  🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 kwietnia 2012 20:01
teraz już tylko dwa  😁 😁
A ja chętnie się z kimś dogadam, kto będzie jechal z koniem i ma wolne miejsce w przyczepie 🙂 lub potrzebuje jednego
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się