Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Honey dzięki 🙂
A ja mam pytanko czy ktos ma aktualny nr do Piotra Możdżenia??
Jak na dzisiaj kształtują się u niego ceny??
:kwiatek: :kwiatek:
ja też w kwestii kowalowej
kto kuje w Targowisku?? Podobno jakiś Sasza, ktoś wie coś więcej?
Netti ja mam mogę Ci podać na PW ale z tego co wiem Piotrek wyjechał i wróci za miesiąc? W każdym razie nie ma go póki co w Polsce.
Z tego co wiem teraz za dojazd do jednego konia i struganie 70 zł, a jak jest kilka koni to taniej 50/60, ale nie wiem dokładnie. Jakiś czas temu dostałam od niego smsa, że zaczyna kuć konie na jakiś różne dziwne rzeczy silikony i inne takie  😉
Ja słyszałam o Saszy ale była to raczej nie pochlebna opinia, ale czego dokładnie dotyczyła to juz nie pamietam... 🙁
Tak Piotrek wyjechał. Dostałam sms że do końca maja zawiesza pracę na razie 🙁
a ja właśnie obserwuję konia robionego przez Saszę i fajnie to wygląda
stąd szukam jakiś namiarów na niego
Nie wiem czy chodzi o tego samego Saszę (ale pewnie tak, w końcu kowali o tym imieniu jak na lekarstwo), w każdym razie ja korzystam z jego usług kowalskich i jestem zadowolona. Kuje mi dwa konie i mogę z czystym sumieniem polecić. Ktoś ma pytania- zapraszam na PW.
a ja polecam bardziej Grzegorza Ciemierza. Piotrek był dobry ale jakiś rok a nawet półtorej temu, teraz robi na odczep się i po łebkach. Podkowy odpadają a struga też niefajnie...Grzesiek naprawdę się zna na rzeczy 🙂
Netti a co niby Sasza in minus robił?
Zbieram opinie 😉
Ja tak naprawdę poleciłbym Jacka Styrne dobry kowal z dużym doświadczeniem i aż tak dużo nie bierze.
Na początku chciałbym wam odradzić stajnie w bolęcinie .
Powody
-Pijani pracownicy.
-Chaos ogólny.
-Brudne boksy.
-Kiepskie zaopatrzenie.
-Brak kompetencji.
-Instruktorzy z małymi umiejętnościami.
-Kłamliwe władze ośrodka chroniące swoich pijanych pracowników i udające że nic nie widzą .
Odradzam
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
13 kwietnia 2012 09:38
widzę, ze twoja wiedza o  kuciu koni jest taka dokładnie jak o skokach przez przeszkody 😁 większego paproka niż wspomniany to ciężko znaleźć 😁
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,196.0.html
Tu masz link do odpowiedniego wątku.
Nie wiem czy chodzi o tego samego Saszę (ale pewnie tak, w końcu kowali o tym imieniu jak na lekarstwo), w każdym razie ja korzystam z jego usług kowalskich i jestem zadowolona. Kuje mi dwa konie i mogę z czystym sumieniem polecić. Ktoś ma pytania- zapraszam na PW.

Sasza S? Mrrr.... Pozdrów go ode mnie. (Pani Ani z RR)
Ja tak naprawdę poleciłbym Jacka Styrne dobry kowal z dużym doświadczeniem i aż tak dużo nie bierze.


odradzam, dziwnie prowadzi kopyto, kuje też nie najlepiej. doświadczenia mu nie brak to prawda ale... no właśnie ale  😀, pazur zostawiony nieruszony a koń po wypuszczeniu na padok nie ma podkowy(i to w pierwszym tygodniu po kuciu)...
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
13 kwietnia 2012 10:49
Ja tak naprawdę poleciłbym Jacka Styrne dobry kowal z dużym doświadczeniem i aż tak dużo nie bierze.

i do tego po niecałych 3 tyg podkowy same odpadają  💃
[quote author=martynka.n link=topic=196.msg1369358#msg1369358 date=1334216235]
Nie wiem czy chodzi o tego samego Saszę (ale pewnie tak, w końcu kowali o tym imieniu jak na lekarstwo), w każdym razie ja korzystam z jego usług kowalskich i jestem zadowolona. Kuje mi dwa konie i mogę z czystym sumieniem polecić. Ktoś ma pytania- zapraszam na PW.

Sasza S? Mrrr.... Pozdrów go ode mnie. (Pani Ani z RR)
[/quote]

Taniu czy to jest ten Sasza, który jeździł u Alexa??
Wracając do tematu zawodów.
Wybiera się ktoś w ten weekend do KKJK?
Zapytam tutaj...

Prawdopodobnie w okolicach Krakowa stoi/stała klacz Agrafa trak. Czy ktoś kojarzy? Kiedyś była u mnie ciekawa jestem jak potoczyły się jej losy.
[quote author=martynka.n link=topic=196.msg1369358#msg1369358 date=1334216235]
Nie wiem czy chodzi o tego samego Saszę (ale pewnie tak, w końcu kowali o tym imieniu jak na lekarstwo), w każdym razie ja korzystam z jego usług kowalskich i jestem zadowolona. Kuje mi dwa konie i mogę z czystym sumieniem polecić. Ktoś ma pytania- zapraszam na PW.

Sasza S? Mrrr.... Pozdrów go ode mnie. (Pani Ani z RR)
[/quote]

Tak- Sasza S.
pozdrowię oczywiście 🙂
pytanie do krakusów, czy ktoś z was używa preparatów, odżywek czy czegokolwiek w takich butelkach:

potrzebuję zdobyć taką butelkę (a najlepiej dwie, może być większa i mniejsza) czy tego typu, chodzi o ten rodzaj atomizera. Z możliwością wlania na nowo płynu do środka. Wiecie gdzie można takie coś kupić? a może ma ktoś do wyrzucenia pustą taką butelkę?
U mnie są takie butelki. Przyjedź, to dostaniesz🙂
Ja tak naprawdę poleciłbym Jacka Styrne dobry kowal z dużym doświadczeniem i aż tak dużo nie bierze.


Pomijając doświadczenia i spadające podkowy to ja osobiście wręcz się go boję.
Jakiś taki gbur z niego no chyba, że ze mną jest coś nie tak  😁
[quote author=Jannnosik link=topic=196.msg1370626#msg1370626 date=1334303607]
Ja tak naprawdę poleciłbym Jacka Styrne dobry kowal z dużym doświadczeniem i aż tak dużo nie bierze.

i do tego po niecałych 3 tyg podkowy same odpadają  💃
[/quote]

No właśnie, dla mnie do tej pory to zagadka, czemu po jego kuciu podkowy odpadają..
Szczególnie dla  koni sportowych nie polecam.
U mnie są takie butelki. Przyjedź, to dostaniesz🙂

nie wiem gdzie... ostatnio szukałam to nie było  👿
ktoś wie o której się zaczynają jutro zawody w KKJK? i gdzieś jest jakiś ich plan?
Prib o 9  😉 A propozycję masz tutaj: http://www.mzj.krakow.pl/news.php?cid=0&nid=3282
łania  dzięki  🙇
W przyszły weekend w Bolęcinie będą warsztaty z łucznictwa konnego - mogę odesłać do organizatorów na PW 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się