Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Noooo co ty? Co za wredny pzj nooo 🙁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 stycznia 2009 17:44
Hiacynta -  :kwiatek: :kwiatek😀ZIEKUJE!  :kwiatek: :kwiatek:
Lotnaa   I'm lovin it! :)
29 stycznia 2009 17:59
no widzisz, ale z tego co obserwuje tu na forum, to nikt juz pod siodlem nie ma potnika, wszyscy natomiast maja pady - niezaleznie od dyscypliny.
Chwyt marketingowy producentów? A moze pad jest bardziej en vogue niz zwykly czaprak? Czy co? Oswieccie mnie prosze 🙂


Hehe, też się nad tym zastanawiałam, może już nie wypada jeździć w potniku? Dla mnie PAD to coś o wiele grubszego niż potnik/czaprak, jak np. PAD ANKY albo POLLY PAD. Cała reszta się do padów nie zalicza, ale ja naprawdę szmaciarstwem się nie potrafię podniecać więc może się nie znam  😁
Lov   all my life is changin' every day.
29 stycznia 2009 21:20
Wczoraj, wracając do domu, po wyściu z autobusu ledwo iść mogłam- miałam takie uczucie ciężkich nóg, i jakby mięśnie nie chciały mnie słuchać.. Trwało przez jakieś 5 minut. Co to mogło być? Może mieć związek z tym, że wcześniej (co prawda pare godzin) walnęłam krzyżem w parapet, wstając z podłogi? Jakieś nerwy mi się uszkodziły, czy co?
Martva, nie ma sprawy 🙂
Lotnaa - heh, jest nas wiecej wobec tego... ale cos nie mozemy sie doczekac odpowiedzi!  👀
ushia   It's a kind o'magic
01 lutego 2009 12:22
Lov - tak moglo to miec zwiazek z uderzeniem, ale nie martw sie, to przejsciowe, dziala na podobnej zasadzie jak zdretwienie nogi czy reki 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
01 lutego 2009 12:25
No właśnie tylko raz i się zdarzyło, iwięc nie martwie się 😉
Za to mam inny problem, i przyznam się, nie chcę iść do lekarza, bo na bank zabroni mi jazdy.. Zawsze jak się położę, to przy robieniu wydechu okropnie mnie kręgosłup boli.. Masakra jakaś!
Chociaż to chyba do kącika medycznego się nadaje 😁 mamy taki? :hihi
ushia   It's a kind o'magic
01 lutego 2009 12:31
wcale niekoniecznie zabroni jazdy, mam taka dziewczyne, ktora jak nie jezdzi, to ja kregoslup boli, jak jezdzi jest zdrowa 🙂

ale do lekarza idz - tylko jakiegos pozadnego, zebys na "dzien dobry" do kregarza nie poszla bo Ci kuku zrobi 😉
Lov   all my life is changin' every day.
01 lutego 2009 12:48
Dlaczego kuku? 😁
Gillian   four letter word
01 lutego 2009 13:00
Lov, bo nieumiejętną zabawą z kręgosłupem można komuś narobic bardzo powaznych problemów, z kalectwem włącznie.
Gillian - ale akurat kręgarz powinien umiejętnie się 'bawic' z tym kręgosłupem ^^

chyba że będzie miała pecha w stylu "dziwne sytuacje u lekarza lub kręgarza" :P
Lov   all my life is changin' every day.
01 lutego 2009 17:20
Łojeju, to może jednak nie.. 😁
Z kolanami było to samo, i dlatego się boję, że jednak zabroni jeździć :/
dlaczego po żuciu gumy częściej odwiedzam kibelek w wiadomych celach ?  😎
Lov   all my life is changin' every day.
01 lutego 2009 17:39
Bo guma działa przeczyszczająco 😁
A na niektórych gumach z Lidla jest nawet napisane "spożywanie nadmiernych ilości może powodowac efekt laksacyjny "  😀
Na orbitach chyba też pisze "Spożycie w nadmiernych ilościach może spowodować efekt przeczyszczający"  😁
ushia   It's a kind o'magic
01 lutego 2009 20:38
nawet na pewno, ale to jakas bujda, bo ja pozeram do dwoch paczek dziennie i nic 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 lutego 2009 20:41
czy mozna jeszcze gdzies kupic napoj Frugo? kiedys bylo tyle reklam ('No to Frugo!'😉, w kazdym sklepie byl dostepny w kilku kolorach, a teraz nigdzie go nie widze.
ma swoja strone internetowa, wiec chyba nie zostal wycofany?  👀
Dzialanie przeczyszczajace ma zawarta w gumie bezcukrowej fenyloalanina. Jednorazowe spożycie dużej ilości fenyloalaniny może tak wplywac na organizm nie umiejacy jej przetworzyc - jak u ludzi nie trawiacych laktozy.

OT - boze, coraz gorzej z moim polskim... a kiedys praktycznie jedna z najlepszych bylam...  🤬
czy mozna jeszcze gdzies kupic napoj Frugo? kiedys bylo tyle reklam ('No to Frugo!'😉, w kazdym sklepie byl dostepny w kilku kolorach, a teraz nigdzie go nie widze.
ma swoja strone internetowa, wiec chyba nie zostal wycofany?  👀


Edytka aktualnie nie można..
To stare dobre Frugo było robione w rzeszowskiej Alimie, sprzedanej i zdziadowanej przez koncern Nestle, licencję na Frugo potem miała jakaś inna firma ale to nie było już "TO" Frugo. A od jakiegoś czasu chyba już nigdzie tego nie ma..
mnie nurtuje jedno pytanie
gdzie sie podziała karolas 😲
ushia   It's a kind o'magic
02 lutego 2009 16:47
szykuje sie do nastepnego sezonu, miala jakies problemy z odtworzeniem konta na re-volcie, czy rozwiazane to nie wiem
Gillian   four letter word
02 lutego 2009 17:15
[quote author=Fajrant^^ link=topic=20.msg162973#msg162973 date=1233503843]
Gillian - ale akurat kręgarz powinien umiejętnie się 'bawic' z tym kręgosłupem ^^

chyba że będzie miała pecha w stylu "dziwne sytuacje u lekarza lub kręgarza" :P
[/quote]

jest to realne, znam kilku ludzi po pechowej wizycie u kręgarza, jeden z nich naprawdę kiepsko skończył.
dziewczyny co wy gadacie?  🙂 u mnie Frugo jest w rossmanie  .. mniam  🤣 Ale one chyba niezbyt zdrowe są? Te kolorki są troche przerażające  😉
tak mnie to Frugo zainspirowalo, ze spytam.
DLACZEGO zniknęły czekodżemy Łowicz?! 😕
i dlaczego nie ma juz dzemu Łowicz truskawkowo-czeresniowego? 🙁 byl przepyszny, najpyszniejszy na swiecie i go wcielo! 👿
tak mnie to Frugo zainspirowalo, ze spytam.
DLACZEGO zniknęły czekodżemy Łowicz?! 😕


największa wtopa marketingowo-sprzedażowa ;-)
już nawet na studiach o tym uczą jako porażce

wycofali ponoć

największa wtopa marketingowo-sprzedażowa ;-)
już nawet na studiach o tym uczą jako porażce

wycofali ponoć


cos wiecej?
Jakie to było dla mnie niesmaczne.. nie dziwię się, że zniknęło 😉
[quote author=Edytka link=topic=20.msg163282#msg163282 date=1233520910]
czy mozna jeszcze gdzies kupic napoj Frugo? kiedys bylo tyle reklam ('No to Frugo!'😉, w kazdym sklepie byl dostepny w kilku kolorach, a teraz nigdzie go nie widze.
ma swoja strone internetowa, wiec chyba nie zostal wycofany?  👀


Edytka aktualnie nie można..
To stare dobre Frugo było robione w rzeszowskiej Alimie, sprzedanej i zdziadowanej przez koncern Nestle, licencję na Frugo potem miała jakaś inna firma ale to nie było już "TO" Frugo. A od jakiegoś czasu chyba już nigdzie tego nie ma..
[/quote]

A ja jakieś 2-3 tyg. temu widziałem frugo w sklepie w tunelu przy dworcu żabianka xDD

ale tak po za tym to też nigdzie , a kiedyś wszędzie było .. "jest frugo? -Nie ma, wyszło"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się