Zawody towarzyskie - propozycje



A co to kogo obchodzi co ty uważasz.


szczególnie ten fakt tyczy sie tego zdania

widzę, że piatek to nienajlepszy dzień na kulturę u niektórych, tydzień spalił styki
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 maja 2011 12:32
A jakiego efektu się przepraszam spodziewałaś: że w wyniku twojej kategorycznej wypowiedzi  będą kajać się i płakać za tobą czy też że odwołają zawody czy też tak się przejmą że jednak zamówią karetkę i zwiększa wpisowe czy też że inni potencjalni zawodnicy wezmą z ciebie przykład?

To są towarzyskie i tyle. I nie ma obowiązku wpędzania się w koszty czyt. zamawiania karetki.

Poza tym jakoś w innych krajach rozwiniętych jeździecko w zwykłych zawodach nie ma karetki a co dopiero w jakichs towarzyskich. I nie słychać by jakis pomór ich dotykał.

Endurka po prostu powiedziała dlaczego nie jedzie. Często ktoś pisze, że miał być na jakiś zawodach, ale nie jedzie bo... (i tu różne powody: koń zakulał, zepsuł się samochód, zmieniły się plany,nie ma karetki czy cokolwiek innego). Ja nie widzę tu żadnego problemu. Nikomu nie narzuca swojego zdania, nie każe brać z siebie przykładu, a Ty robisz jakąś aferę tylko nikt poza Tobą nie wie po co 🤔
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 maja 2011 12:43
generalnie powinien to być wątek informacyjny o tym gdzie i kiedy zawody się organizuje a nie jakieś prywatne pogaduchy nie służące niczemu
28 maj 2011 Towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody w Dągach k. Olsztyna.  Przewidujemy konkursy od mini LL do P. Chętnych zapraszam po więcej info.
8 maja przy okazji zawodów regionalnych w skokach w KJ Arat w Golędzinowie, o godz. 17 odbędzie się konkurs towarzyski LL. 
Poniżej propozycje:
http://www.kjarat.republika.pl/KJ_ARAT_08.05.2011a.pdf
aniaagre ja będę z końmi krak do pomocy, także pewnie się zobaczymy 😀 Z Arkiem oczywiście się nie wyrobiliśmy...
Atamanka, to zaczep mnie proszę 😉

Mógłby mi ktoś podesłać listy startowe na jutrzejsze ujeżdzenie w huzarze? Bo nie mogę jakoś tego znaleźć, net mi muli i nic się nie wyświetla 🙁
aniaagre gniade ubrane na granatowo mówisz? Może poznam, ja będę się kręcić z siwym w ostrzyżonej grzywie i gniadym pewnie z maską na nosie 😉

A tu są listy startowe: [[a]]http://www.kjhuzar.pl/zawody/2011/listy%20startowe%2007_05_11.htm[[a]]
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 maja 2011 06:57
no proszę ile przejazdów. Lepiej niż na niejednych regionalkach
Zapraszam na Zawody towarzyskie w GoldenHorse w Korytach koło Piaseczna 14-15 maja 2011 od godz. 10.00
Zawody przygotowane w pełni profesjonalnie na zasachach zawodów regionalnych. Zapewniamy karetkę z ekipą ratowniczą. Łączna póla nagród na każdy dzień 5000,-.
www.goldenhorse.com.pl
biuro@goldenhorse.com.pl
501625430; 502545575
Zapraszamy do wspólnej zabawy oraz rywalizacji.
uwaga!!! do klasy P włącznie nie wymagamy badań lekarskich i szczepien koni, które nie przebywają w stajni. Wystarczy podpisanie klauzuli bezpieczeństwa w biurze zawodów.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY
NA TOWARZYSKIE ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ 29 MAJA BR, W DNI SZAMOCINA O GODZINIE 11.00
W STAJNI ARGO, UL. ŁĄKOWA 23, SZAMOCIN

POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY SZAMOCIN
EUGENIUSZA KUCNERA

KONKURSY ODBĘDĄ SIĘ W KATEGORIACH:

KLASA LL
KLASA L
KLASA P
KLASA N

KOSZT STARTU W KONKURSIE 30 ZŁ

JAK CO ROKU DO WYGRANIA  SĄ ATRAKCYJNE NAGRODY


ZGŁOSZENIA PROSZĘ KIEROWAĆ NA  ADRES:
BIURO@ARGOHORSE.PL
DO DNIA 27 MAJA


SĄ TO ZAWODY TOWARZYSKIE I ORGANIZATORZY NIE PONOSZĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA EWENTUALNE SZKODY


SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!
A czy bedzie ktos na zawodach towarzyskich 15 maja w Kobylce pod Warszawa?
Bartoszewo ZT-A 15.05 - anyone?🙂
Caira, ja zapewne się pojawię z 2 końmi
Ganasz się nie chwali, to ja napiszę.
Kolejny plener w Furioso!
I koncerty i w ogóle....  😅


o, wysyłają tam mnie i Bazyla ;D bierzemy udział w TRECu i pokazach w skokach, prócz nas jadą jeszcze z Klikowej dwie pary jeździec-koń 🙂

Taniu , możesz mi napisać (na PW) o co właściwie chodzi w tym TRECu? bo pytałam się Dawida, który się tym organizacyjnie u nas zajmuje, ale nie dowiedziałam się nic jasnego.
Nieśmiało wtrącę
29 maja ZT-B Ozorowice / Wrocław
Propozycje niedługo do wglądu
a w łodzi o okolicach to będą jakieś towarzyskie wogóle bo cisza🙁
Dziewczyny, możecie napisać coś więcej o tych zawodach w Kobyłce? Są gdzieś jakieś propozycje?
D+A, trzeba się kontaktować z organizatorem A. Michalikiem. Ja dostałam takie info na maila ze stajni KJ humorek.
zaczyna się o 14 konkursy od debiutów do L plus potęga
A mogłybyście podać mi jakiś kontakt do organizatora?

Wiecie może jakie mają być warunki (podłoże itp.) i wpisowe?
602 515 583 - to chyba jego aktualny numer.
Podłoże trawiaste, a wpisowe to jakieś grosze od 20 do 40 zł. 😉
ok dzięki.Będę dzwonić.

Edit: niestety jest komunikat, że numer niedostępny. Macie jakiś inny kontakt?
22 maja - zawody w skokach przez przeszkody Golejewko

http://www.skgolejewko.pl/pl/zawody/2011/
I TOWARZYSKIE ZAWODY JEŹDZIECKIE W STAJNI OZOROWICE

Organizator: Stajnia Ozorowice                                                               
Sponsor nagród: Sklep Jeżdziecki Dobry Koń
 
1. Miejsce rozgrywania zawodów: Stajnia Ozorowice, Ozorowice 110, 55-114 Wisznia Mała
2. Termin zawodów: 28 maja 2011 (sobota).
3. Zgłoszenia na adres e-mail: stajniaozorowice@gazeta.pl
4. Termin zgłoszeń: do 25 maja 2011 – do godz. 18.00.
5. Opłata organizacyjna: zawodnicy zapisani do 25.05.2011 - 20 zł od startu, każda zmiana po tym terminie (prócz skreśleń z listy) – opłata dodatkowa - 20 zł.
Opłatę należy uiścić przed zamknięciem listy u skarbnika na godzinę przed startem
- osoby niepełnoletnie – pozwolenie od rodziców na start w zawodach.
6. Plan zawodów:
o - Odprawa godz. 10.00
o - Planowane rozpoczęcie konkursu klasy mini LL ( wysokość przeszkód do 60 cm ) godz. 11.00
o - Pozostałe konkursy LL i L (z rozgrywką) - rozpoczęcie konkursów zależne od liczby zawodników
o - Po konkursach skoków odbędą się konkursy ujeżdżenia- godziny rozpoczęcia w zależności od ilości zgłoszeń do konkursów skokowych
o – Konkursy  ujeżdżenia wg programów L-1 i P-2
WSTĘPNE LISTY BĘDĄ UDOSTĘPNIONE 26 MAJA
7. Dekoracje zwycięzców – bezpośrednio po zakończeniu każdego z konkursów.
8. Warunki techniczne: rozprężalnia - podłoże piaszczyste, hipodrom - podłoże piaszczyste..
9. Możliwość rezerwacji boksów-ilość ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń-koszt 30 zł
10. Uwagi
o - zgłoszenie się do zawodów jest równoznaczne z zaakceptowaniem propozycji zawodów,
o - zgłoszenie e-mailem jest ważne po otrzymaniu potwierdzenia o jego przyjęciu,
o - organizator nie odpowiada za wypadki i kradzieże w czasie zawodów i transportu,
o - organizator zastrzega sobie prawo do zmian programu zawodów oraz ograniczenia ilości startujących koni – decyduje kolejność zgłoszeń,
o – organizator nie zapewnia karetki z obsługą, jednak na miejscu będzie obecny lekarz
11. Informacje dodatkowe pod numerem telefonu: 608 691 993
12. Organizator przewiduje flot’s oraz nagrody  rzeczowe dla zwycięzców.

Po konkursach przewidziane ognisko 🙂

Ma ktoś info na temat Dniu Woźnicy w Smolajnach ? W stajni KJ Galop .
Bo zamierzam sie wybrać na skoki ale nie wiem kiedy są raczej w czerwcu ale nie znam dokładych indormacji :/
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
21 maja 2011 22:36

kujka   new better life mode: on
23 maja 2011 13:16
jacys voltowicze jada do Kobry w ten weekend?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się