Oficerki

Wiesz co, ja ogólnie z tymi oficerkami miałam niezłe przeboje - zaczęłam w nich jeździć tak na prawdę dopiero teraz. Nie są za szczęśliwe, ale nie mam kasy teraz na inne. Może trafię coś sensownego z szeroką szklanką z Petrie (Anky zwykłe, Allure) na ebay i będę szczęśliwa.
xxagaxx, a coś kojarzę, że napalałaś się na jakieś brązowe oficerki z Hooksa, kupiłaś? Czy to ktoś inny był?
Altiria, tak, kupiłam do jazdy na co dzień, te mają być na zawody. Ale najpierw muszę je rozjeździć bo nie jest to dobry pomysł ubierać je od razu na zawody.
A wrzuć jakieś zdjęcie na nodze, bo na sucho wyglądają super. Tylko oczywiście są na mnie za wysokie o jakieś 7 cm.  🤔 Pewnie jednak zostanę przy MH.
haruś, byłyby super ale niestety kompletnie nie wpisuję się w te tabelki z moją stopą 39/40 i obwodem łydki 34 w najszerszym miejscu :/ mimo to dziękuję  :kwiatek:
Altiria, mówisz o tych z hooksa? Te będą dopiero pod koniec sierpnia ;/ O ile w ogóle.


Moje Petrie już dziś lepiej. Pojeździłam 2 konie, boli jak diabli ale już jestem w stanie zgiąć stopę.

Mogę te buty nie wiem, nasmarować mocno? Może wtedy ta skóra trochę zmięknie...
Łohoho, szalony Hooks. No to muszę poczekać do sierpnia.  😁  Szkoda, że mają tylko jedną wysokość.
[quote author=Asiaa link=topic=211.msg1779388#msg1779388 date=1368958080]
Zależało mi najbardziej na zwężeniu tej "dolnej" części bo sama łydka jest w miarę ok, ale jakoś będę musiała przeboleć to.

Ale że w podbiciu za szerokie, w stopie czy w którym miejscu? Bo jeśli w podbiciu, to może podpiętki by pomogły?
[/quote]

W okolicy kostki i to miejsce przydałoby się właśnie zwęzić, ale jeśli się nie da to trudno 🙄
Zdjęcia moich Petrie:




Trochę niefortunnie wybrałam dzień na pierwszą jazdę, było błoto na placu i pod koniec jazdy buty były w piękne ciapki 😉 Ale są śliczne  😍
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
26 maja 2013 18:59
Fajne!
anai, cudne! Twoje przynajmniej nie wyglądają na takie wielkie, moje przy rozmiarze 41 i wysokości 46 wyglądają na takie człapaki że szok. Za to dziś mi się jeździło już całkiem wygodnie. Na tyle nawet że jutro na trening zamierzam je ubrać 😀
xxagaxx, dzięki! Pocieszasz mnie, że za kilka jazd będzie bardziej komfortowo, bo dziś nie było mi jeszcze tak super wygodnie 😉
anai, idealne!
anai, tylko że wiesz, tak 3 konie dziennie :P
anai, śliczne, śliczne 😍 bardzo subtelnie i elegancko wyglądają  😉
Dzięki dziewczyny, mi się też ogromnie podobają!
OT xxagaxx, a mnie się wydawało, że pojechałaś się uczyć, a nie konie hurtem jeździć  😂
anai, ha ha, masz rację, ale ciii!!!!!!!

Zrobiłam sobie kilkudniową przerwę od oficerek, bo mam już z przodu przy kostce normalnie bolące siniako-nagnioty. Jeździ się już coraz lepiej, ale chodzenie wciąż nie jest przyjemne. Zobaczymy czy 2 dni zawodów w nich wytrzymam.
Alberto Fasciani - Miał ktoś? Wyszukiwarka uważa, że słowa nie są wystarczająco specyficzne..
pointure   Dresiarz mentalny.
31 maja 2013 22:15
http://tiny.pl/hsm9h
Jakby ktoś szukał, dla mnie są interesujące 😀 Szkoda że mają idealnie mój wymiar  😤
Jestem ciekawa co oznacza opis koloru: metallic i jak on wygląda na żywo.
Musiałaś to wstawiać !!!! ?
AAAaaa
Pointure, fajne te buty :-) Cena nawet przyjemna... Ten wymiar 35, to jest mierzone od wewnątz buta ( grubość łydki), tak jak w petrie? A 52 to wysokość buta z zewnątrz- od łuku do obcasa, czy wsokość pod kolanem do obcasa?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
01 czerwca 2013 08:06
Pointure, fajne te buty :-) Cena nawet przyjemna... Ten wymiar 35, to jest mierzone od wewnątz buta ( grubość łydki), tak jak w petrie? A 52 to wysokość buta z zewnątrz- od łuku do obcasa, czy wsokość pod kolanem do obcasa?

52 to wysokość zewnętrzna mierzona wewnątrz buta (bez obcasa) i 35 dokładnie jak piszesz 🙂
pointure   Dresiarz mentalny.
01 czerwca 2013 09:19
Tak wrzuciłam bo teraz brąz jest na czasie  😎
Oczywiście ja też się do nich ślinię, gdyby nie to że aktualnie nie mam jak jeździć to byłyby moje, bo są za małą kasę  😜

Dla ścisłości strona zewnętrzna- tak, mierzona po łuku.
Te brązowe na pewno na żywo wyglądają zgrabniej, bo długie i wąskie są, tylko 1 cm mniej wysokości niż moje, jak kuuuuszą.
a ja zaszalałam z paskami 😀
Jeszcze czekam na granatowe,fioletowe i brązowe 😀
Gdzie można kupić brązowe paski?
Agaleon, podłączam się do pytania, ja chciałąbym granatowe. Gdzie i za ile? 😉
a ja zaszalałam z paskami 😀
Jeszcze czekam na granatowe,fioletowe i brązowe 😀




A czy były różowe?  I skąd 😀 Mam różowe bryczesy,to może jescze paski do kompletu ;p
Sprowadzam je z Włoch.
Za te akurat dałam 30 euro, ale mam źródło gdzie będą po 15-20 euro.
Każde kolory są.
W przyszłym tygodniu będę zamawiać następne kolory,więc jeśli ktoś by był zainteresowany to zapraszam na pw.
Tylko,że dopiero bym je wysłała od 17 lipca bo wtedy jestem w Polsce a tu za paczke to milion euro.
Potrzebuję porady. Jakiś czas temu kupiłam po jakiejś okazyjnej cenie oficerki Konigs. Niestety okazały się lekko za ciasne, nie wciskam najgrubszej części łydki. (kiedyś wcisnęłam ale miałam duuuże problemy ze zdjęciem buta, teraz niestety już w ogóle nie daję rady ich założyć). I zastanawiam się czy spróbować wszyć im suwak po wewnętrznej stronie czy może spróbować rozepchać u szewca. Co jest lepszym pomysłem? Czy macie jakieś doświadczenia z przerabianiem oficerek?
Weronika*Wilga, tu mi dziewczyny poradziły cholewkarza, ponoć nawet i 3 cm da radę 😉

Moje brązowe Petrie:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się