Oficerki

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 stycznia 2012 08:56
ja mam klasyczny suwak,wzdłuż całej łydki z tyłu. tfu,tfu tfu - nic się nie dzieje.
Do mnie dziś przyszły moje tretorny <przepraszam za komórkową jakość ale póki co nie mam jak inaczej zrobić foto  🤔 >  :kwiatek:
są na mnie lekko za wysokie, niby standardowa wysokość ale ja mam kacze nogi  🙄 .... liczę że trochę usiądą


te mi się podobają 😀
zdaj relacje jak się w nich jeździ 😀
cieciorka   kocioł bałkański
01 lutego 2012 13:33
kujka   new better life mode: on
01 lutego 2012 13:38
Cordkowa, to najbrzydsze buty jakie w zyciu widzialam! 😀 przypominaja mi bardziej motocyklowe niz jezdzieckie. to sa jakies termooficerki, czy o co chodzi? czemu tak dziwnie wygladaja, to taki dizajn czy ma to wszystko swoja jakas specjalna funkcje?
A moim zdaniem właśnie są "inne" co nie znaczy że są ani ładne ani brzydkie. Myślę że fajnie będą wyglądać jak wsiądziesz na konia.

Jutro jak będę miała czas jade do Pasi-Konika mierzyć Anky które przysłali do przymiarki  😅
Bez przesady  🙄 nie są wcale takie złe, chociaż za tą cene wolałabym dopłacić do hippici
Agaleon jak będę coś mogła onich powiedzieć to na pewno zdam relację  😉
kujka Kwestia gustu, to nie są termo oficerki chociaż buty same w sobie są z goretexu dlatego są całoroczne. Wg mnie buty mają taki dizajn bo chyba kolor złoty nie pełni żadnej funkcji  🤣 no chyba że sznurowanie, tak, ono pozwala na regulację szerokości buta w łydce.
Dramka Ja nie kupiłam tych butów dostałam je, tak więc nie musiałam borykać się z decyzją czy dopłacać do hippiki czy nie  🙄 myślę że gdybym miała kupować oficerki za takie pieniądze zgłosiłabym się do Agaleon bo te oficerki co co jakiś czas wstawia najbardziej mi się podobają...i wyglądają na bardzo solidne  😉
jak trochę pojeżdżę w butach one się ułożą do nogi to zrobię zdjęcie w stajni lepszym aparatem i zobaczymy co powiecie  :kwiatek:
ma ktoś z was oficerki podlinkowane przez cieciorkę?
Dzisiaj się dowiedziałam, żeby nie jeździć w mrozie w lakierowanych oficerkach. Podobno lakier pęka i odchodzi od buta, czy to prawda?

Przymierzałam w Pasi Koniku Petrie Anky i powiem szczerze, że są masakryczne...  🤔
Koniecznie trzeba przymierzać przed kupnem, bo można się bardzo zdziwić.
Mam bardzo szczupłą i kościstą stopę, tak więc bez problemu je załozyłam.  Po włożeniu stopy w but nie mogłam stać, bo wszystko mnie cisnęło i piło...okropnie. But bardzo fajnie profilowany, ładnie wygląda na nodze,ale ta stopa jest tak utwardzona,że mozna sobie poobcierać nogę od samego stania  🤣
Czekam na Olimpici... ;-) Mam nadzieję, że stopa będzie bardziej miękka...
Witam, czy miał ktoś może z was doczynienia z oficerkami Globus Sport Lax??

Prosze o jakiekolwiek info i dziekuję 🙂😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 lutego 2012 19:00
Kliknęłam swoje pierwsze oficerki  😵
sei   . let's grow old together & die at the same time .
10 lutego 2012 19:09
ja zamówiłam dzisiaj hkm. rozpadły mi się sztylpy i sztyblety i postanowiłam spróbować 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
20 lutego 2012 14:57
Przyszły moje oficerki, niestety są za wąskie  👿 Nie wiem dlaczego, ale ubzdurałam sobie, że zamawiam oficerki z zamkiem. Jako że kupowałam przez allegro, to nie mogę ich zwrócić, więc pewnie pójdą do poszerzenia bo brakuje mi dokładnie 1cm. Czy może lepiej wszyć zamek? Jak myślicie?
Wszyć zamek - cm swobodnie poszerzy, a koszt - może 60 PLN?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
20 lutego 2012 15:05
Halo, i myślisz, że lepiej wszyć zamek zamiast rozpychać? Ktoś zrobi to ładnie w ujeżdżeniowych oficerkach za taką kwotę?  😜

Może macie kogoś kto wszyje mi zamek w oficerkach w Warszawie i jest godny polecenia? Pan z Chmielnej wszywa zamki? Bo wiem, że u niego nie ma problemu z rozepchaniem właśnie  :kwiatek:

Swoją drogą fotka podglądowa:
Nabyłam sobie byłam "robocze" taniutkie oficerki, wiedziałam, że ciut za wąskie. Zaniosłam do szewca/kaletnika z konigami na wzór. Jedyny problem - warto poczekać, żeby solidne suwaki zorganizować (on lub ja), mnie zależało "na już" i żałuję. Kumpela korzysta z usług... zakładu tapicerki samochodowej.
arivle nie rozejdą sie 1cm?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
20 lutego 2012 15:26
Dramka, może i by się rozeszły, ale nie mogę ich wsunąć na nogę  😵
Jeżeli nie możesz wsunąć to może więcej niż 1cm?

szkoda ze nie moj rozmiar

http://allegro.pl/veredus-buty-guarnieri-lekko-uzywane-i2156588746.html
Dziewczyny ... zastanawiałam się nad mega banalną ofertą cenową, ze względu na to że mało jeżdżę a dodatkowo byty mam na 1 rok przeważnie więc troche żal mi kasy na coś lepszego - pomyślałam o HKMach
Tylko tutaj zaczęły się schody ... mówię o tych najzwyklejszych chyba 😉 Ze sztucznego tworzywa
rozmiar 39 .... wkładka 26,5 cm , wysokość całkowita wraz z obcasem 46cm, w najszerszym miejscu łydki - 41 cm  😲
Takie, jakieś jak na mój rozum nie wymiarowe te buty ... owszem za grosze ,ale jeśli ta łydka to prawda to niestety się "topię" i teraz nie wiem - ryzykować czy nie ryzykować - babka się walnęła w mierzeniu czy one na prawdę jakieś takie na szeroką łydkę ?!
A przecież nie będę zwężać (o ile w ogóle by się dało) ....  😵
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 lutego 2012 16:47
W zakładzie na Nowym Świecie 22 super wstawiają zamki i mają doswiadczenie z oficerkami, tylko to koszt co najmniej 300 zł za parę.
mam do was prośbę pomóżcie mi wybrać oficerki póki co mam na oku te pary
http://allegro.pl/oficerki-piff-super-wyprzedaz-zobacz-roz-40-i2147874339.html
http://www.gnl.pl/oficerki-fashion-damskie-p-9646.html
czy ktoś z was ma takie??
jak się sprawują ??
i jak z szerokością stopy?? dla mnie to ważne bo mam dość szeroka stopę
zaspa89
nie polecam takich oficerek...
chwila i robią  się z nich kapcie, i odłazi hmmm ta "skóra"
koleżanka takie miała może miesiąc się nacieszyła
Wie ktoś może, ile wynosi długość wkładki w oficerkach cavallo (obojętny model ) roz. 6 ?  🙂 🙂
Ponia   Szefowa forever.
27 lutego 2012 20:41
Tretorny na żywo :

a rozmiar 6 to ile ? 39 ?
Tak, bo 5 to 38 przynajmniej tak jest w Petrie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się