Bryczesy

Ale jedno nie wyklucza drugiego !  🙂
Ja dzisiaj się pozbyłam swojej ukochanej czerwonej kurtki kingslanda  😕

Mój facet już za mną nie nadąża, już nawet nie komentuje..bo kiedys jak mi cos kupił i sprzedałam to było mu przykro  🙁

Ale nikt nie przerzucił tyle zimowych kurtek pikeura co ja w tą zime  👀 i nadal jestem bez kurtki zimowej  😵

Ktoś Ty i grube uda  🤔wirek:

kotbury dramka do ratunku  🏇 czuje sie jak superwoman  :kwiatek:
hej ;]  Ja tam żadnych dobrych firm nie używam ;p Wole zwykłe jakie popadnie bryczesy ^.^  .Byle by były z oełnym lejem ;p
U mnie w "lumpie" są zawsze jakieś ostatnio nawet dostałam z mountain Horse bryczki ;d teraz mam różne firmy ;p W Zielonej Górze jest fajny lumpek ze wszystkimi firmami bryczesów, są nawet pikeury ;d Mówię, ja tam nie patrzę na cene czy bdb firme niewiadomo jak popularną . ;]
Agata-Kubuś   co może przynieść nowy dzień...
17 marca 2011 17:14
Dramka, Kurtka w dobrych rękach  😀 Nawet zwiedzi już od soboty kawałek świata, więc głowa do góry!
Ja dzisiaj się pozbyłam swojej ukochanej czerwonej kurtki kingslanda  😕

Mój facet już za mną nie nadąża, już nawet nie komentuje..bo kiedys jak mi cos kupił i sprzedałam to było mu przykro  🙁

Ale nikt nie przerzucił tyle zimowych kurtek pikeura co ja w tą zime   👀 i nadal jestem bez kurtki zimowej  😵

Ktoś Ty i grube uda  🤔wirek:

kotbury dramka do ratunku  🏇 czuje sie jak superwoman  :kwiatek:


no sorry, sprzedać PREZENT od kogoś... to po prostu przegięcie  😲 😲 😲 to nie ma sie co facetowi dziwić
chwilowo jezdze w fair playach gloria, sa rewelacyjne, rozciagliwe i maja dobra przyczepnosc..za to w szafie lezy pikeur lavinia, zakladane 2x doslownie moj rozmiar niby wszystko ok ale zdecydowanie uwielbiam fair playe do jazdy nic ich nie przebije.
dodofon była na mnie za ciasna w biuscie więc wisiała tylko w szafie  🙄

Walkiria Już pisałaś o lavinia  🙄 dlaczego nie sprzedaż?
moje wspaniałe, jedyne, autorskie bryczesy dzinsowe/granat/ z brązowym lejem dziś dotarły
po 3 miesiącach czekania - mam dokładnie TO czego szukałam i chciałam !!! 🏇 🏇 🏇
Dodo a gdzie fotki? 😉
godzinę temu je odebrałam,
wiec nie ma szans...
weekend dopiero  🏇
Nie mozesz zrobic fotke na płasko?  😎
postaram sie
W awilhorse bryczesy euro-star na promocji  😅
Dzięki Dramka za cynk  😁 właśnie zamówiłam sobie hunterki  - zobaczymy bo coś dziwnie z kolorami,
oznaczone były jako mix a kolor podany czarny....eee byle ciemne były bo cena Dramkowa,że tak powiem🙂
Mogą być całe czarne, lepiej napisz do sklepu
Ja dziś dostałam prezent urodzinowy od rodzinki w postaci bryczesów ES z podwyższonym stanem!!!! Są super, cieniutkie, idealnie się układają. Na lato w sam raz. I ten piękny zielony kolor. Nie ma to jak ESy 😀😀
Własnie Dramko napisałam 🙄 ciekawe kiedy odpowiedzą...a na całe czarne bym się nie obraziła, wszystko tylko nie jakieś bardzo jasne, albo w dziwnym zestawieniu kolorystycznym...poczekam i zobaczę
W Awilhorse mają bardzo dużo bryczesów ES na wyprzedaży. Jakie modele, kolory nie wnikałam. Widziałam z pewnością jedną parę bryczesów jeans 😉
Każda z Was poleca inną firmę i widze, że jesteście na bieżąco poinformowane, jakie najlepsze itp.
Dlatego mam pytanie : Jakie bryczesy polecacie na lato, nie w kratke i nie jeans'owe ? Najlepiej czuje sie w granatach/brązach/zieleniach itp.

Aktualnie posiadam Pikeur Laguna i je wielbie  😀

Mam nadzieje, że coś polecicie.
Na gorące lato polecam bryczesy z materiału Pikeura zwanego- micro 2000.
Jest przewiewny, oddychający, idealny na lato.
Krój samych bryczesów Pikeura jaki tam sobie chcesz. Czy Lugana, czy Luciana, czy jakikolwiek inny.
Ważne, by materiał był "micro 2000".
Ja ma z firmy HKM, lej 3/4. Polecam  🙂
A ja nie polecam  😵
W tym się nie da chodzić a co dopiero jeździć... boję się próbować
HKM bawełniane, lej 3/4 - pierwszy dzień ciężki, faktycznie wydawały się dość sztywne i po dniu chodzenia w nich i pierwszej jeździe zgrzytałam zębami, że wyrzuciłam 185zł. Ale po 2-3 godzinach w siodle dopasowały się do mojego zadka i zmieniłam zdanie - nie zamienię na nic innego, megawygodne, i do jazdy, i do chodzenia. Do tego przyjemny, elastyczny, przewiewny materiał. I przystępna cena.
tak, ale po miesiącu kolor wypłowieje, ponaciągają się brzydko na kolanach, lej się zmechaci lub przetrze, puszczą szwy  😉
mnie na to nie stać.
Grościsław W takim razie Lugany z micro 2000  😅

Trzeba pamiętać że im bryczesy są cieńsze tym delikatniejsze moim skromnym zdaniem  😉

Z drugiej strony..

Jak kupiłam bryczesy pikeur w sklepie w Polsce za 500zł od razu mi poszedł szew  👿 a te co mam z Niemiec trzymają się rewelacyjnie. I mam wrażenie że lej jest inny, ten z polski gorzej sie dopasowuje i ciągnie  🤔
Dzięki za pomoc 😉  :kwiatek:

Ja miałam kilka par Pikeur'ów z Polski i dawały rade, wiec mam nadzieje, że kolejne mnie nie zawiodą 🙂


P.s Jeszcze jakby któraś dobra dusza zechciała mi objaśnić rozmiarówke w Pikeurach, teraz jeżdżę w młodzieżowych 170 (idealnie z długością, w pasie tak na styk), więc kolejne chciałabym o rozmiar większe to tak najbliżej wypadnie jaki rozmiar ?

Troche dziwne pytanie, ale nie mam w pobliżu żadnego sklepu, żeby sobie to ogarnąć. -.-
170 wypada jak 36, rozmiar większe są 38  :kwiatek:
Ja do swoich HKM nic nie mam  😀  Do pierwszego prania może rzeczywiście były trochę sztywne, ale po nim fajnie się skurczyły (nie dokładnie o to sowo mi chodzi, a tego poprawnego nie mogę sobie przypomnieć) i fajnie przylegają.
Dramka : dzięki wielkie  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: ruszam na poszukiwania :P
Widziałyście gdzieś w internecie bryczesy Parkura? Znalazłam tylko na http://www.sklep-jezdziecki.eu i się zastanawiam, co ich tak mało.  😀
Albo może polecicie jakieś inne brycki z małym lejem na lato? ale takie, których cena nie zwali mnie z nóg.  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się