Bryczesy

Ja mam pikeury jeasnowe imho wyszczuplajace zadek. i to są teraz moje numero uno! Ciagle je noszę!
a jakiej firmy? wyszczuplanie się przyda  😀iabeł:
Też mam jeansowe - Lavinia, bardzo je lubię. Średnio wyszczuplają, IMHO najlepiej jednak czarne, dają najlepsze złudzenie optyczne  😁
Caroline zakup te Horze i poka fotki na żywo  😉
Moje jeansiaki powinny być :
- z ciemnego jeansu ( żeby za bardzo nie pogrubiały)
- z bardzo ciemny pełnym lejem, ciemniejszym niż jeans ( to akurat chyba norma w jeansowych)
- jednak BEZ kieszeni na tyłku, bo jednak te kieszenie optycznie pogrubiają. I bezx ozdóbek ( lubię takie różne ozdóbki, ale to chyba jednak patent na chude tyłki)
- bez jasnych szwów, bo chyba jednak tez pogrubiają takie szwy ( chociaż to zależy...może czasami odwracają uwagę? chyba to zależy od sylwetki)
- i  żeby koniecznie były od Dramki, bo będą wtedy taniej   😀iabeł: ( ja nie potrzebuję gwarancji)
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 marca 2011 09:50
Caroline mam te:
http://www.sprzetjezdziecki.com/eurostar-bryczesy-laura-spl-damskie-pelny-lej-p-1428.html

Laura Star jeans ale z innym haftem (kupowałam prawie 2 lata temu) - tak wyglądają na żywo,zdjęte prosto z suszarki 😉


a tak na koniu:



caroline   siwek złotogrzywek :)
17 marca 2011 09:54
jednym słowem, Ktoś, masz te brycze z mojej ulubionej kolekcji 🙂 (mnie sie marzą te z napisem ES na tylku, takim z zawijaskami... ooo, już widze - dokładnie te z twojego linka mi się marzą!)
poza tym, że masz te brycze, ktore mi sie podobają, i to samo w sobie jest powodem zeby cie nie lubic, to w dodatku super na tobie wyglądają. nie lubie cie jeszcze bardziej teraz 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 marca 2011 09:57
na koniu,tym bardziej w półsiadzie,nie widac moich masywnych ud.zrobię Ci zdjęcie w pozycji bez konia,to zaczniesz mnie lubić 🙂 ale wyślę je na pw :P
Ja pierdzielę, Ktoś, jakie masywne uda?????? Ty masywnych ud nie widziałaś to zaglądnij do KR.
Ktoś nie ma masywnych ud.  🤔wirek: Ma co najwyżej szczupłe łydki w porównaniu do ud. Takie jest moje zdanie.  😉 Chciałabym mieć takie masywne uda jak ona, hehe.  😉
Moje jeansiaki powinny być :
- z ciemnego jeansu ( żeby za bardzo nie pogrubiały)
- z bardzo ciemny pełnym lejem, ciemniejszym niż jeans ( to akurat chyba norma w jeansowych)
- jednak BEZ kieszeni na tyłku, bo jednak te kieszenie optycznie pogrubiają. I bezx ozdóbek ( lubię takie różne ozdóbki, ale to chyba jednak patent na chude tyłki)
- bez jasnych szwów, bo chyba jednak tez pogrubiają takie szwy ( chociaż to zależy...może czasami odwracają uwagę? chyba to zależy od sylwetki)
- i  żeby koniecznie były od Dramki, bo będą wtedy taniej   😀iabeł: ( ja nie potrzebuję gwarancji)



... no ja mam dokładnie takie! a jaki model to jest to nie pamiętam (w sensie już 2 razy pomyliłam)- Dramka wie😉
kotbury- a czy ja mogę poprosić fotkę tyłka w tych bryczesach? I zdjęcie z boku z koszulka do środka, o ile można prosić? I zdjęcie przodu?
Może być na priva, jeśli masz również jakieś zaburzenia postrzegania własnego ciała ( jak masa szczupłych lasek na forum) i kompleksy niewiadomego pochodzenia.  😁
Bo jak zobaczę fotki na Tobie, to będę wiedziała jak to będzie leżeć na mnie. I wtedy zacznę zadręczać Dramkę.  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 marca 2011 10:54
ja na prawdę jestem niska,mam jakieś 165 cm,i to,że wchodzę w ES 36 jeszcze o niczym nie świadczy.😉
Ktoś, nie jesteś niska, kiedyś jak opisywano w DO wzrost, to 165 albo 166 w przypadku kobiety podpadał już pod wysoki. Niskie to są osoby 160cm 😉
kotbury- a czy ja mogę poprosić fotkę tyłka w tych bryczesach? I zdjęcie z boku z koszulka do środka, o ile można prosić? I zdjęcie przodu?
Może być na priva, jeśli masz również jakieś zaburzenia postrzegania własnego ciała ( jak masa szczupłych lasek na forum) i kompleksy niewiadomego pochodzenia.  😁
Bo jak zobaczę fotki na Tobie, to będę wiedziała jak to będzie leżeć na mnie. I wtedy zacznę zadręczać Dramkę.  😉


Dobrze! Zrobię to dla ciebie! I wkleję tu i będzie wszem i wobec wiadomo, o czym kto gada i na jakiej podstawie.
Na razie czekają na pranie (końskie smrody pewnie w weekend), więc jakoś w przyszłym tygodniu to zrobię!

Ktoś - czy ty ostatnio zaliczyłaś upadek na beret przy skoku ? 🤔wirek:
Ja mam 163 cm wzrostu i bynajmniej nie jestem niska tylko nie wysoka. Do tego wzrostu noszę gacie jeździeckie rozmiar 38 i bynajmniej nie jestem gruba tylko nie jestem wieszakiem.
To ja trzymam za słowo i czekam niecierpliwie.  :kwiatek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 marca 2011 12:15
dobra,to ja też jakoś niedługo (pewnie w weekend) się ubiorę i zaprezentuję w wersji "bez konia" 😉

kotbury, a mi się wydawało,że Ty jesteś ode mnie wyższa...byłaś wtedy na obcasach?...co do upadku - ostatni raz spadłam z miesiąc temu,ale efektowne było tylko to,że razem ze mną w całości spadła tranzelka 🤣
"[quote author=Ktoś link=topic=217.msg939588#msg939588 date=1300359278]
ja na prawdę jestem niska,mam jakieś 165 cm,i to,że wchodzę w ES 36 jeszcze o niczym nie świadczy.😉
[/quote]

165  🤔 niska  😲 Jezu byłam pewna ze jesteś niższa ok 158  🤔wirek:

PS. Dorotka ma jakiś tani frak (za ok. 150zł) chyba HKM..

Tunrida Jak wyszczuplające to tylko candela  😍 i bez kieszeni z tyłu bo pogrubiają  🤬

Ja sie tak spasłam że w swoje nie wchodze  😵

Kupiłam sobie jeansowe HORZE na miasto i do pracy w stajni  💃 Bardzo mi sie podobają   🤔wirek:
No przecie napisałam powyżej , że BEZ kieszeni chcę. I bez bajerów.
Dorotka ma Jacksona.  😉

A w tych wysokich nie wbija się pas w zęby jak się siedzi na koniu? Albo w biust?  😉
Jacksona granatowy, zgadza się  😎

Zalezy jakie wysokie. Candela nie poniewaz pas nie jest mocno wycięty tylko krój mają bardziej prosty (młodzieżowy)  😉

PS. Ta kurtka ma wciecie w pasie, coś jak la silva, tylko jest dużo sztywniejsza  🤔
[quote author=Ktoś link=topic=217.msg939646#msg939646 date=1300364127]


kotbury, a mi się wydawało,że Ty jesteś ode mnie wyższa...byłaś wtedy na obcasach?...co do upadku - ostatni raz spadłam z miesiąc temu,ale efektowne było tylko to,że razem ze mną w całości spadła tranzelka 🤣
[/quote]

Hahah!!! A czy ja kiedyś byłam NIE na obcasach 😂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 marca 2011 13:36
kotbury ale,kurde,to było wieczorem,jak dobrze pamiętam...i tak,po domowemu 😉

ostatnio stwierdziłam,że nie mam ulubionych bryczesów,każde mają swoje zalety i wady...np.:wadą czerwonych pikeurów premium jest to,że nie pasują mi odcieniem do kurtki...poza tym,cała na czerwono,wyglądam jak Czerwony Kapturek  😂
Nie no...co ty...nie ubieraj się cała na czerwono !!  😉  Do czerwonych bryczesów załóż czarną kurtkę z czerwonymi dyskretnymi wstawkami ! I oficerki CZARNE. A jak nie masz czarnych, to czapsy czarne załóż. O ! A całą czerwoną sprzedaj czym prędzej.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 marca 2011 13:40
tunrida, a ja lubię tę czerwoną kurtkę 🙂 i pasuje do jeansowych ESów...problem polega na tym,że bryczesy mają granatowy lej i srebrne(!) przeszycia 🙂 nie mam granatowej kurtki,ale za to zaraz znów będę miała fantastyczny polar HB Contact,granatowy z czerwonymi wstawkami i będzie super 🙂 tak sobie chciałam pomarudzić .

sprzedac,to ja muszę wiosenną kurtkę pikeura w kolorze brązowym,chociaż tez w zasadzie do ES pasuje... 😉
Zaraz, zaraz...które bryczesy mają granatowy lej? Te czerwone, tak?
No to o tym nie mówiłaś. Zmyliłaś mnie.  🤬
Skoro tak, to faktycznie...noś je do granatowego polara HB Contact.

A czerwoną kurtkę do jeansowych.
Tylko nie mieszaj czerwonych z czerwona, bo to faktycznie może być zbyt dużo na raz ( jak na jedną moim zdaniem jednak niewysoką Ktosinkę) ( niewysoką bo ja mam 171 i się nie uważam za zbyt wysoką. Więc skoro ja jestem w sam raz, to wy jestęście niewysokie. O ! )  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 marca 2011 13:46
granatowy lej mają i czerwone i ES jeansowe 😉

potrzebuję granatowej kurtki  😀iabeł: a potem będę szukała nowego domu dla siebie,bo to by już była 100 kurtka  😁 chyba,że ktoś chce zamienić granatową Labellę na czerwoną? 👀 🚫
A po co Ty masz się przyznawać w domu, że to 100-na kurtka.  🤔wirek: Faceci w tych sprawach są ślepi i jak się im nie pokaże, że się ma nową kurtkę, to raczej sami z siebie tego nie zauważą.
Ja tam swojemu nie mówię ile kosztują kurtki i spodnie i buty "do gnoju" bo go kocham i nie chcę by chłop zszedł na zawał.
Dla swojego własnego dobra nie musi wszystkiego wiedzieć.   😁

Jeśli i czerwone i jeansowe mają granatowy lej, to moim zdaniem MUSISZ mieć granatową kurtkę. Chcesz, czy nie chcesz. To oczywiste, nie?  😁
Tia, tunrida, mój świetnie wie co mam a co nie - cen mu za bardzo nie mówię, ale nie ma opcji, żeby nie zauważył że mam coś nowego, nawet jakby to skarpetki były...
Mnie ratuje Dramka, hahah. Zawsze wtedy jak coś kupie mówię- ale wiesz to była okazja, za pół ceny... jakby to półceny to było 2 grosze, heheh - ale działa. Nowe szmaty są przyjmowane wtedy bez furii.

Moj chłop doskonale wie ile mam par jeździeckich gaci i i mi wypomina jak jakiś nie nosze, że po co kupiłam. 😵

To ja Wam współczuję i cieszę się, że mój nie wnika za bardzo w moje ciuchy końskie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 marca 2011 15:09
ja po powrocie z pracy usłyszałam,że nie mam pisać głupot o tym,ze mam duże uda  😡 i że wcale nie mam tych rzeczy tak dużo  🤔 więc albo faktycznie nie mam,albo facet zakochany po prostu  😁 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się