Bryczesy

Na takiej zgrabnej du..pie to wszystko ładne.  🙂
Fajne są !! Mi się podobają. Są inne, bardziej sportowe, niż eleganckie. Ale fajne. Szkoda, że nie ma takich produktów dostępnych dla wszystkich. Bo jak rozumiem w sklepach ich nie ma?
wow kosmos  😲

doceniam poswiecenie  :kwiatek: zgrabny brzuszek  😡

przypominaja spodnie do biegania

Juz wiem jaki to material..bluzy do biegania sa z tego. Jest milszy (bardziej miekki) od soft shell. Chroni przed wiatrem i wew polarek.

http://www.tchibo.pl/Damska-cieplochronna-kurtka-do-biegania-ciemnoszara-p200020326.html
Milszy, miększy, ale jednak chyba mniej chroniący przed zimnem. Też mam bluzy z takiego materiału- o ile to ten materiał. 
To na koleżance dużo lepiej się prezentują niż na stronie sklepowej !!
Dramka w kontekście internetu!! 😀 Ale już wszystko wiemy chyba  😎

Przedziwne te bryczesy, mnie się nie podobają ale to czysto subiektywnie. A lej maja normalny? Daj znać jak się sprawdzają w akcji 😉
No są właśnie jak biegowo, górskie jakieś takie mało końskie  po prostu, a ja chyba wole klasyczniej. Ale ciekawe.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 grudnia 2011 17:58
tunrida, fajnie, że się podobają 🙂 są właśnie takie sportowe.
w sklepach nie ma póki co. jakby nie było to rynek niszowy. ale podpytam jak wygląda ich stan ilościowy.
wiem, że były też zamysły na coś bardziej klasycznego dla skoczków, ale nie wiem w jak (nie)dalekiej przyszłości miałoby powstać.

swoją drogą lycra to bardzo trudny materiał do pracy. widziałam jak się 'męczyli' z nadrukami. żeby były trwałe, żeby się rozciągały jak należy. to samo było z lejem. żeby odpowiednio współpracował z materiałem. także lata już doświadczenia. nie wiem czy inna firma, nawet specjalizująca się w bryczesach, potrafiłaby od tak stworzyć coś podobnego  👍

podium ma bryczesy podium 😉 szyte przez tą firmę ale dla nich. mają inne wzory i swoje ceny.
Mysle ze soft shell bedzie cieplejszy i bardziej bedzie chronic przed wiatrem. Bardziej mi sie podobaja tradycyjne.
sei zobacz mój link 😉
to są właśnie podiumy
Wersja letnia też ma sygnowanie RC Champion 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 grudnia 2011 18:10
kwestia gustu. mnie soft shell nie wydał się cieplejszy. w dodatku jest grubszy i gorzej się układa. przede wszystkim nie jest tak milusi. moim zdaniem. ale każdy może mieć swoje 😉

te bryczesy jak mówiłam są dla rajdowców dedykowane. oni i ich konie ogólnie wyglądają jak rasowi sportowcy. nie są tacy na pokaz jak ujeżdżeniowcy czy skoczkowie.
pomijając już fakt, że ich osprzęt spełniać różne kryteria - między innymi być lekki 🙂

Epikea, widziałam twój link 😉 wiem, że to są podiumy. i to nie są te same bryczesy co moje. nawet ta wersja zimowa. dla podium jest inne wzornictwo niż to krafpol robi dla siebie. sygnowane są R.C. Champion chyba wszystkie, ponieważ to ta firma związana z rajdami 'markuje' ich produkcję 😉
zalezy jaki soft shell  😉
ekuss   Töltem przez życie
21 grudnia 2011 20:10
HKM Ricarda-moje ulubione, świetnie
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
22 grudnia 2011 15:30
Trafiły mi sie Laura w kratke  😍
majeczka   Galopem przez życie!
22 grudnia 2011 17:58
Mój najnowszy nabytek

Przecudowne 😍 😍 😍 😍
wow majeczka, bomba, a co to za model??
majeczka   Galopem przez życie!
22 grudnia 2011 18:35
Lianca Kids na 164 (wreszcie młodzieżówki 😉 )
I co?? Kupiłam drugą parę bryczesów w ciągu hmm, 3 dni??  😵 😵 Dziś wylicytowałam za 34 euro bryczesy Pikeur Laura, granatowe  😍 Wyglądają jak nowe.  Dostanę je dopiero w styczniu, ale już nie mogę się doczekać. Byle za krótkie nie były xD
xxagaxx- Ty obecnie jeździsz, czy nie? Bo jeśli nie....to jest to zrozumiałe.  😀 Im mniej się jeździ, tym więcej się kupuje. Jak człowiek systematycznie jeździ, to jest zwykle zajęty jeżdżeniem. A jak z jakichś tam powodów, nie może jeździć, to zaczyna wymyślać.
( takie jest moje zdanie)  😀

majeczka- ŚWIETNE kolory.
tunrida jeżdżę więcej niż kiedy mój koń był w robocie 😉 Na moim już dochodzę powoli do10 min kłusa, a poza nim mam 2 kopytne do pojeżdżenia, czasem więcej 😉 Tłumaczę sobie ze koń już ubrany od podków po grzywkę więc teraz ja mogę zaszaleć

Mam już 8 par bryczesów, te będą 9  😵 😵 Ale 2 to zimówki 😀😀 To już jest przerażająca liczba??
Ano to nie wiem....To jakimś wyjątkiem jesteś.
Ale mimo wszystko- NIE- to nie jest porażająca liczba bryczesów.  😡 W pracy jestem, to nie policzę, ale mam tego sporo. Dużo za dużo. Mam super wyjściowe, mniej wyjściowe, na co dzień, mocno robocze. I jodhpury i zimowe i na lato. Ale fakt...staram się chodzić we wszystkich.
Do tego mam je w różnych rozmiarach. Ciut większe i ciut mniejsze. Jestem gotowa na moje tycie i chudnięcie.  😉
No to uwaga ja mam jedne nadające się do użytkowania 😀. I białe ale to się nie liczą. Ale są ES w drodze  😍
Jak się ma dużo par, to one się nie niszczą. To jest ten plus, że dłużej są ładne.
Znacie jakieś bryczesy zimowe, z softshellu itp z ocieplanym lejem???
tunrida no to akurat prawda 😉

No ja mam też jeszcze 2 pary białych, ale to też nie liczę 😉
Ja kupiłam es w promocjii awil horse:

Donia Aleksandra ładne, ale wolałabym ciemne nitki a nie białe (błekitne?)
Do mnie w końcu przybędą te:

Też z Awil, mam nadzieję że będą dobre, bo te czerwone MH na pewno byłby by za małe a szkoda bo się napaliłam na ten czerwony 🙁
Sama sobie uszyje czerwone  😀iabeł:
Donia a co to za model?? Ile dałaś?? OBŁĘDNE SĄ!! Mój ideał!!
Błękitne 😉 kusza mnie jeszcze jedne z mh, granatowe.
Dałam 199zł, model chyba charlotte( cos takiego na metce pisze, ale  nie wiem czy to model 😉  )a przecena była z 570zł, także strasznie się opłacało 😀
WOW!! Kurde no obłęd w ciapki. Też chcę takie!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się