Bryczesy

azbuka Ja sie przekonalam ze nie potrzebny jest ocieplany lej jak siedzisz w siodle.  😉 Po drugie ocieplany lej tak nie dopasowuje sie.
Dramka, ale jak chodzę to pupa mi marznie, i zmarznięty lej też się nie dopasowuje  🙁 Pozostaje mi tylko zakładanie rajtuzów pod bryczki, czego nie cierpię  🍴
Też mam 9 par z czego jedna biała, jedne przerobione na ciążowe (więc pewnie po ciąż je sprzedam bo to b. dobre pikeury) i jedne hkm'y, których nienawidzę. Czyli realnie do wciągania na zadek mam 6... a tydzień ma 7 dni więc jeszcze nie czuję się, że mam nadmiar. 😀iabeł:
Nie mam ani jednych w jakimś ekstrawaganckim kolorze i zamierzam to nadrobić!! No i nie posiadam ani jednych czarnych czy w jakąś fajną kratkę... więc jest jeszcze czym się dopieścić, heheh

No a oczywiście jeśli chodzi o fason bryczesów z patkami na dupsku to aktualnie choruję na Pikeur Judy. wprawdzie nie mają seledynowych ale inne kolory są nienajgorsze😉.
Azbuka a takie zimowe, nakładane na np. normalne bryczesy?? Te co wyglądają jak narciarskie tyle że z lejem 😉 Trenerka ma takie, kiedy jazdy prowadzi, lub musi ruszyć konia a jest mega zamarznięta. Łatwo je zdjąć, i spokojnie sporo się pod nie zmieści 😀
A co myślicie o takich bryczesach ? Posiada ktoś ?
http://www.okser.pl/rts-bryczesy-damskie-standard-p-212.html

jeżeli była już mowa o bryczesach rts, to przepraszam - nie śledzę dokładnie tego wątku.

aokt kolor 190 . 😍. 😍 😍 😍 😍 😍

Widzę że też przecena, tylko szkoda że dalej płacić trzeba  😁
Azbuka Nie zostaja nic innego jak rajtuzy  🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 grudnia 2011 22:46
Azbuka, moje 'dziwaczne' zimówki są takie, że na leju też jest ocieplenie 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
23 grudnia 2011 23:15
to są moje pierwsze ich bryczesy, ale miałam okazję oglądać spodnie kilkuletnie. użytkowane przez profesjonalnego jeźdźca (wersję letnią/codzienną), który ma pod tyłkiem dziennie średnio 6 koni, a w siodle spędza i po 10h.


O jak fajnie, że i wersja zimowa jest  🙂. W lycrze zimą było niezaciepło  😁.
Co do jakości, to ja w ciągu 7 miesięcy zużyłam ze 4 pary...
Ale ja mam zdolności testerskie  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 grudnia 2011 23:31
ty nawet buty salomona potrafiłaś zajechać w mgnieniu oka 😉 gdzie inni użytkują kilka lat :P nawet ja takich zdolności do destrukcji chyba nie mam  😁
Wojenka   on the desert you can't remember your name
23 grudnia 2011 23:40
Ale do butów to mam wyjątkowe zdolności!  😡 Salomony u mnie przeżyły 3 miesiące...Ecco żyją średnio rok, całe szczęście, że gwarancja na 2 lata  😁
Bryczesy innych firm: Pikeur, Parkur, Global starczały mi tak na 1,5 roku.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 grudnia 2011 23:47
ok jesteś hardcorem 😉 ja mam bryczesy dożywotnio w zasadzie. jeszcze nie miałam takich które bym zajechała na śmierć. no nie licząc felernych parkurów, które pękały w kroku non stop  😂 i fury, które mają obecnie 8 lat i faktycznie wyglądają na zmęczone życiem :P

ale no każdy inaczej jeździ, każdemu się inaczej układają widocznie 😉

kolor 190 . 😍.

Luzik...została tylko para błękitnych w rozmiarze 76.  😉
wiem zauważyłam, ale to nawet lepiej bo bym chciała kupić a tak to nie ma problemu 😀
ale brakuje mi takich 'dziwnych', mieszanych, połamanych kolorów w sprzęcie.
Szkoda że często z dostaniem tego modelu bryczesów ;/ (RTS)
Jak dotąd znalazłam tylko tą ofertę i to z kolorem który mi się zupełnie nie podoba. Szkoda, bo czytając recenzję wydają się ciekawe.
Kupiłam od Dramki bryczesy Felix Buhler zimowe. Nigdy nie miałam tej marki, nie znałam jej wcześniej. I jestem zakochana. Koleżanka ma w stajni Pikeury zimowe, i jak dla mnie nie dorastają moim do pięt. Super materiał. w środku jakby polarek?? Lej się świetnie układa. I ten miły rzep 😀 nie kujący xD
w pikeurach zimowych tez jest polar w srodku o ile mowimy o softshellach😉
faith wiem, ale według mnie wypadają dużo gorzej. Ale może ja jestem nieobiektywna, bo w ogóle nie przepadam za Pikeurami. Dla mnie istnieją tylko ESy i Cavallo.
ja tez jestem wierna fanka ES, ale przyznam ze lugany softshell sa bardzo przyjemne🙂😉)
majeczka   Galopem przez życie!
25 grudnia 2011 21:58
xxagaxx, to koleżanka ma jakieś lewe;-)
mam i felixy i pikeury i GD soft shell i wszystkie są dokładnie takie same - materiałowo, na polarku, milutkie, cieplutkie
Dostałam ESy Laura Jeans i są świetne  😍
Kupiłam od Dramki bryczesy Felix Buhler zimowe. Nigdy nie miałam tej marki, nie znałam jej wcześniej. I jestem zakochana. Koleżanka ma w stajni Pikeury zimowe, i jak dla mnie nie dorastają moim do pięt. Super materiał. w środku jakby polarek?? Lej się świetnie układa. I ten miły rzep 😀 nie kujący xD


Też zaskoczyła mnie super jakością, a jestem bardzo sceptyczna jeżeli chodzi o bryczesy innych marek. Ale nie powiedziałabym ze wypadaja lepsze niz pikeur, dorównuja jakoscia wedlug mnie  😉
Majeczka, Dramka ja nie jestem fanką Pikeurów. Mam teraz jedną parę ( z 3 które miałam do tej pory), więcej już nie kupię. Dla mnie wypadają dużo gorzej jakościowo niż ESy, gorzej nawet na mnie leżą.

Jedne sprzedałam, a już się na kolanach pozaciągały, w jednych poszedł lej, i te ostatnie co mam również zamierzam sprzedać, materiał po praniu wygląda hmm średnio.

U mnie bryczesy łatwo nie mają, jeżdżę kilka koni dziennie i jeszcze zapierdzielam w nich w stajni, wykonując sporo różnych czynności.
ja mam takie same odzuczia jak xxagaxx najbardziej ze swojej niewielkiej narazie kolekcji bryczesów uwielbiam ESy, najlepiej leżą, są najwygodniejsze, narazie najkrócej używane ale wciąż wyglądają jak nowe, cavallo lubię ale akurat te które mam mają grubszy materiał i mniej elastyczny od ES, ale są fajne. Zaś pikeury w sumie mam najdłużej i przez dłuzszy czas były praktycznie jedynymi używanymi na okrągło, ale już się porozciągały i material nie jest taki jaki był, więc jesli będę kupowała kolejne to będę polowała na ES🙂
Moje pikeury sa dobrze trzymaja, ale moze dlatego ze mam jedne na kazdy sezon  😁 Przed wszystkim uwielbiam lej i kroj w candella (pasuje na moja figure)  😍

Magdzior Cavallo tez robi z cienszego materialu.

xxagaxx Eurostary maja grubszy lej, nie lubie.
na mnie chyba najlepiej leza ES Husar 🙂 niby taki klasyczny model ale czuje sie w nim swietnie🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 grudnia 2011 20:34
mi najlepiej jeździ się w pikuerach cindy i premium,ESy husary mam tylko konkursowe,ale nie lubię ich,są jakieś takie szmaciane
Ponia   Szefowa forever.
27 grudnia 2011 19:35
moje HV Polo model Sosa




xxagaxx, dziś postaram się zrobić fotki dla Ciebie i podesłać 😉
Będę Ci ponia wdzięczna  :kwiatek:
Pomocy! Nie miałam bryczesów już od 5 lat. Jestem niska 156 cm i rozmiar spory noszę 😉  Co do wymiarów w pasie i biodrach nie mam żadnych wątpliwości, ale nogawka... Dokąd ma sięgać??? Nad kostkę? Jeśli tak to ile nad kostkę?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się