Bryczesy

Dworcika   Fantasmagoria
05 marca 2014 07:53
anita333, ja jestem w nich nadal zakochana 😁 I nadal trzymam się myśli, że przy jakiejś wolnej gotówce kupię drugie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 marca 2014 10:56
Takie szybkie pytanie.
W pasie mam 70 cm, w biodrach 98cm.

Bryczesy
rozm. 36 w pasie 67 cm
rozm. 38 w pasie 71 cm

wcisnę się w 36? czy pewniej 38 (nie chce żeby mi latały)?
Ja bym sprawdziła jeszcze obwód bioder i spytała do ilu się rozciągają w pasie. Materiał może być różnie rozciągliwy.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 marca 2014 11:15
Podobno mocno rozciągliwe
Przy biodrach 98 cm rozmiar 38 i to mocne 38 🙂
A ja bym się tak nie sugerowała obwodem bryczesów w pasie, bo chyba wszystkie mają gumy, które się rozciągają. Poza tym brzuch też nie jest sztywny, trochę się ugniata pod lekkim naciskiem i ani tego nie widać ani nie czuć.
Pikeury Lugana 36 leżą na mnie idealnie, a wg tabelki nie powinnam się w pasie dopiąć  😉
Jeszcze pytanie gdzie ten "pas" mierzony 🙂 U siebie trzeba mierzyć tam, gdzie kończą się spodnie. Gdy biodrówki - to na wysokości bioder, gdy z wysokim stanem - to w talii. Zależy od modelu i budowy ciała.
Przed wszystkim trzeba się sugerować szerokością w pasie bo w pasie bryczesy najmniej się rozciągają, w biodrach np o wiele więcej.

I tak jak napisała halo, duże zależy gdzie ten pas wypada, i jak bardzo się rozciągliwy. Ja już nie kupuje spodni przez internet bo to loteria  🙄
Postanowiłam już sobie, że na niewidziane to mogę kupić ew. wyłącznie z wysokim stanem. Niby mam nieźle - bo jak nie dla mnie to dla córki, ale trafiły się takie, że obie nas irytują - na naszą sylwetkę krój od czapy. Z tym to regularnie mam problem: nie miałam, nie mam i mieć nie będę chłopięcej sylwetki. I tu mam zupełnie jak ze zwykłymi portkami: starsze modele dobrych firm leżą jak ulał, "współczesne" i "średnich" - ni ciut, koszmar. Zaczynam już drgawek dostawać na myśl o mierzeniu bryczesów.

To może ktoś doradzi: w umiarkowanej cenie bryczesy na damską sylwetkę, typową "klepsydrę", wysokie biodra, nowoczesne, nie sama bawełna, nie teflon, chętnie lej silikonowy (niekoniecznie, ale wtedy pełny czy 3/4) - a jeszcze cudnie jakby były... szare. Średnio szare, grafit, antracyt - szare. Starannie uszyte, nie "szmaty". O sporej trwałości. Bardzo wygodne - takie, że "nie czuć" i wbijać się nie trzeba a dopasowane.
edit: literówka
halo może się dogadamy bo ja uwielbiam bryczesy z wysokim stanem na moją chłopiecą figure

A na twoją mondega 😉

Dramka, z jakiego są materiału?
Zasadniczo mój problem sprowadza się do tego, że gdy materiał 3D - to "wciąga" mi pas bryczesów na (szerokie) kości biodrowe, którego to uczucia nienawidzę: albo ucisk, albo... szelki 🤣
albo meredith

[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTWBGVGdK5Hd7qIY85XH2_XOZ5tuXrqECvgzq3vSGOSS-ASUNv64g[/img]
help, jaki wybielacz jest wg was najskuteczniejszy? dostalam piekne biale bryczesy i juz na pierwszych zawodach mi sie spadlo... i mam teraz taka plame, jakbym usiadla tylkiem w piaskownicy. rzecz jasna, nie sprala sie prawie wcale.
Pierwsze słyszę, chociaż kieszenie na pupie przypominają animo  😉
halo mam ten sam problem co Ty, wysokie i w miarę szerokie biodra a potem bryczesy wiszą na pupie -.-... i zakochałam się w covalliero bali <3 mają wysoki stan, są elastyczne ale nie rozciągną się tylko dopasują do sylwetki, lej silikonowy kolanowy mocny, wcale się szybko nie ściera, no i nie mają rzep na dole tylko elastyczną wstawkę <3 co ja ubóstwiam !
za 300 zł można je upolować na Cavaliadzie  w warszawie  💃
grafowata, dzięki wielkie! Rozejrzę się na pewno.
Baś Za 400zł można dostać teraz animo w awilhorse 😉 wolałabym animo ..

http://awilhorse.pl/17-bryczesy
Potrzebuję bryczesy do wypadów w teren, takie awaryjne. Blisko mam do Decathlona, jest tam coś wartego kupna?
decathlon ma sklep internetowy..
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 marca 2014 08:06
Z Decathlonu mam jedne bryczesy z materiałowymi lejami. Dość przyjemne. Pół roku jeździłam w nich 2-3 razy w tygodniu i nic się z nimi nie działo. Później zmieniłam na Yorki. Myślę, że za 80zł jakość przyzwoita.
Mam takie z "dresowego" materiału, inne odpadły przy macaniu- były strasznie szorstkie i sztywne, ale jestem dość wyczulona na gryzienie i drapanie materiału. Warto się wybrać i pomierzyć.
ostatnio w gosport można było kupić takie materiałowe za 10zł
decathlon ma sklep internetowy..

Wiem wiem, proszę tylko o polecenie, bo nigdy nie kupowałam tam bryczesów.

Z Decathlonu mam jedne bryczesy z materiałowymi lejami. Dość przyjemne. Pół roku jeździłam w nich 2-3 razy w tygodniu i nic się z nimi nie działo. Później zmieniłam na Yorki. Myślę, że za 80zł jakość przyzwoita.
Mam takie z "dresowego" materiału, inne odpadły przy macaniu- były strasznie szorstkie i sztywne, ale jestem dość wyczulona na gryzienie i drapanie materiału. Warto się wybrać i pomierzyć.

:kwiatek:
polecam  😀
Widział ktos może oliwkowe bryczesy z pełnym lejem? rozmiar 34
Za nie więcej jak 400zł.
Bo szukam i nic nie mogę znaleźć więc może ktoś poratuje  :kwiatek:
polecam  😀

😀 Polecenie konkretnego modelu.

Ale te GoSportowe za 10 zł to chyba raczej coś w style legginsów, bo wątpię żeby były choć trochę usztywniane, albo miały leje za taką cenę.

W ogóle, w którym warszawskim GoSporcie jest dział jeździecki, w Wola Parku na pewno nie ma, w Blue City też nie widziałam?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 marca 2014 10:37
Jasmine dziewczyny pisały w wątku promocyjnym, że na Ursynowie jest dział koński  😉 No i kawałek za Warszawą, w Jankach
Dworcika   Fantasmagoria
21 marca 2014 10:44
Byłam w tym ursynowskim w niedzielę. Pustki były. Druga rzecz, że spodziewałam się troszkę więcej niż jedna, krótka alejka 😉
A ja mam pytanie o  te bryczesy z HKM pro team Helsinki z siliconowym lejem, widział je może ktoś na żywo? Ciekawa jestem czy warto kupić i czy wykonanie jest podobne do tych HKM z serii LG. Kolory bardzo moje i bardzo by mi pasowały, ale chciałabym żeby przy okazji pożyły trochę.

Przy okazji napiszę, że użytkując HKMy LG Valence plain już ponad 2 miesiące nadal jestem bardzo zadowolona z zakupu szczególnie za promocyjną cenę, przy której je kupiłam. Na początku trochę wystraszyły mnie skulkowane leje po dość szybkim czasie, ale nie dzieje się z nimi nic więcej i nie powiększa się to w jakim stopniu są nieco zmechacone więc można im to wybaczyć. Poza tym super sie piorą a na prawdę używam ich na codzienne ciuranie i nie oszczędzam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się