Bryczesy

Zaszalałam, zaryzykowałam i nieprzekonana szarpnęłam się na bryczesy z glutem, padło na B Vertigo. Zdam relacje jak się sprawują. Chciałam ES, ale cena gripów powala.
Hej, mam możliwość kupić bryczesy Villa Horse, wiecie może jak się trzymają one z tych dlugowiecznych do nie zajechania czy raczej sobie odpuścić?


Podbijam z zapytaniem bo nikt na poprzednią pewnie nie spojrzy stronę.
dar, skorzystaj z wyszukiwarki w wątku - prawy górny róg - okienko - wpisujesz Villa Horse
_Gaga, no właśnie mało jest na ten temat, jest podana zasłyszana opinia jedna, na temat jakości bryczesów villi horse.
Ja z tego co widzę zakupię dzisiaj prawdopodobnie model Diana i chciałabym prosić o opinię osób, które miały bryczesy tej marki.
dar,
voltopiry.pl/forum/index.php/topic,813.210.html - jedna opinia

http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,15196.msg2110818.html#msg2110818 - kolejne dwie opinie

coś jest...
To nie wiem jak mi to wyszukało, ale ok..
No trochę się przeraziłam, pomyślę jeszcze w takim razie bo miałam zamiar by na długo starczyły jednak.
equi.dream, bryczesy z glutem są fajne. Mam Animo i bardzo je lubię.
dar, długowieczne bryczesy są dobrych, firmowych marek. Jak kupisz Cavallo, Euro-Star (choć ostatnio mocno podupadł na jakosci) Pikeur, z tego co wiem też Equiline. A reszta? No cóż. Może jak ktoś jeździ raz w tygodniu to będzie też zadowolony.
ES ponoc zmienił barwiniki i nowe kolekcje nie będą tak tracic koloru. Zobaczymy na ile to prawda.
kujka   new better life mode: on
18 września 2014 16:25
Kasija, dzieki, co prawda wole bryczki z pelnym lejem, ale jak bede miala okazje zmacania ich na zywo, to chetnie skorzystam.

Dworcika, halo, dzieki, w przyszlym tygodniu bede miala w rekach (tylko ojciec mnie ostrzegl, ze nasze 40 to wloskie... 44!) i kto wie, moze sie zdecyduje. Bardzo mnie ciekawi jak mocno wala po oczach te wzmocnienia na kolanach. Bo jednak wole dosc klasyczna stylistyke 😉
Klami no ciekawa jestem. Siedziałam raz w takich z glutem też na tyłku, ale nie dało się w nich ruszyć 😉 Takie powinny być ok.
HA!
Mam Dainese Molvedo, powiem wam ze jest moc  😎
szkoda tylko ze na dupsku nie ma tego silikonu, ale na udach i kolanach - mega w dotyku!
w ogole caly material bardzo fajny, elastyczny i miesisty, no i nogawki flexy...
po weekendzie sprawdze w boju.
A! info rozmiarowe dosc ciekawe. to rozmiar 46 jest wloski, niby ze 40 nasza, ale nosze 38 i pasuja...no nie sa obcisle, ale pasuja.
Dar, ja mam bryczesy z VH, ale esteem, a nie diana. Różnią się chyba tylko wykończeniem nogawek. Zaryzykowałam pomimo opinii, które znalazłam na forum i muszę powiedzieć, że nie jest źle. Co prawda nie jeżdżę zbyt intensywnie - 2, 3 razy w tygodniu, mam je od maja - ale nic się z nimi nie dzieje (może tylko ściągacze się trochę przetarły). O dziwo nawet się aż tak nie brudzą, nawet przy pracach stajennych, chociaż są jasne. Zobaczymy jak będą się sprawdzać w codziennym użytku 🤣 Nie mam jednak porównania z innymi firmami jeżeli chodzi o komfort, mi jest w nich wygodnie w każdym razie.
Joy, dziękuję Ci bardzo 🙂 Tak jak patrzyłam po zdjęciach to tez mi się wydaje, że różnica tylko w sciagaczach. Mam możliwość kupienia rozmiaru 38 w bardzo atrakcyjnej cenie i trochę się zastanawiam - wymiary niby pasują ale boję się że mogą być troszkę luźne - pewnie będę musiała coś u krawcowej zagrać bo cena naprawdę przyjemna.
Widziałam ile one kosztują nowe, ja kupuję używane w dobrym stanie za 1/4 ceny 🙂
Dramka  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
equi.dream- ile płaciłaś za te bryczeski? masz jakiś link?  😀
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
18 września 2014 22:58
Ja jak wiele forumowiczek jestem zachwycona FairPlay Roxana mam i te starsze i te nowe jedne i drugie bardzo lubię.

Dzisiaj doszły do mnie:

Horze indica i jestem zachwycona, idealnie leżą, delikatny materiał i wyglądają bosko 😍
brzask- ja własnie przymierzam się do kupna modelu Roxana, wypadaja jak stanadradrowa rozmiarówka?

DressageLife- wyprzedaż to nie jest , ale chyba jakieś grosze tańsze wypadają (o ile o te chodziło)

http://allegro.pl/pikeur-bryczesy-badira-print-z-pelnym-lejem-38-m-i4577628071.html



EDIT: przepraszam za jeden post pod drugim , ale byłam na telefonie i samo tak wskoczyło..
Kujka Dainy mam dla ciebie sfociszowane 🙂
Nie, nie, nie! 44 to dopiero 38! 😁

U mnie słabe zdjęcia i w stanie...nieczystym 😉




To obecnie najfajniejsze i najwygodniejsze bryczesy w mojej stawce. Wszelkie Pikeury poszły w kąt.
Dainese mają baaaardzo wytrzymały materiał, bardzo elastyczny i genialny w czyszczeniu.
No wlasnie tez jestem mega pod wrazeniem materialu!
zwlaszcza ze upolowalam za 100zl na allegro  😀iabeł:

Taki wydaje sie teflonowy, podobnu=y troche do micro2000 pikeura ale bardziej miesisty.
kujka   new better life mode: on
19 września 2014 13:02
Dzieki laski!
Ojciec zna rozmiarowke z ciuchow motocyklowych, ale moze konskie rzadza sie innymi prawami. Nic to, widzial mnie nie raz, widac ocenil ze wejde we wloskie 44 :P jak nadejdzie dzien proby 😁 to zdam relacje, bardzo jestem ciekawa!
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
19 września 2014 14:19
kujka zdaj relacje to wówczas ja się przez ulicę wybiorę do salony Twojego taty i zrobię piękne oczy - może też mi ściągnie przy okazji kupowania szmat na moto 😉

Btw. wczoraj wypróbowałam nowy nabytek- czyli Horze sienna. Poza tym, że mają piękny kolor i przyjemny materiał to jeździło mi się w nich bajecznie. Jedyny feler to fakt, że lekko za szerokie na moich nogac patykach - ale akurat praktycznie każde bryczki mam - idealnie dopasowane w tyłku i niestety wiszące pod kolanem.
kujka   new better life mode: on
19 września 2014 17:43
bjooork, jak nie bedzie chcial na piekne oczy, to uderz do mnie i z nim zagadam! btw jak mi podal cene detaliczna to sie kolanka z deczka pode mna ugiely ale i nad tym moze bym dala rade popracowac 😉
bjooork, a jakiego rozmiaru potrzebujesz?
Brzask,  te Indica bardzo fajnie się prezentują 😉
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
19 września 2014 20:30
alexiss, tak, rozmiarówka standardowa.

Po pierwszym dniu użytkowania Indiców:

są bardzo wygodne, super się w nich jeździ ale są bardzo szerokie w pasie, jak w udach, łydkach, biodrach są ok tak w pasie są za szerokie i zjezdzają mi z tyłka co wkurza mnie bo pracuje w bryczesach i chodzę w nich cały dzień  🙄
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
20 września 2014 09:15
bjooork, a jakiego rozmiaru potrzebujesz?


W horze wchodzę w 38
alexxis 599, to B Vertigo Xadrian 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się