Służbowa Skrzynka Moderatorów

Sznurka mi się właśnie wydawało ze skoro zdjęcia są w galerii to nie jest to żadne przestępstwo napisanie w ogłoszeniu ze zdjecie jest ze szmatoholików bo sprzedajemy identyczny kolorystycznie, modelowo itp pad, czaprak, owijki.. Co w tym złego??
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 czerwca 2010 15:48
Nie rozumiem co jest niezroumialego w moim działaniu.
Wtorki obraził użytkowników w wątku naturalsowym wiec dostał zwykle 7 dniowe ostrzeżenie. Postanowił kontynuować krucjate i znów obraził użytkowników w dokładnie ten sam sposób tylko tutaj za co podnioslam poziom ostrzeżenia jako, ze użytkownik nie wyciągnął wniosków z poprzedniego.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 czerwca 2010 15:51
moje ostrzeżenie wisi już sobie dzień 12. A nikogo nie obraziłam a jedynie błąd natury technicznej popełniłam Ile jeszcze powisi?
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 czerwca 2010 15:52
Elu według mi dostępnych danych jeszcze 2 dni.
wątek zamknięty
ElaPe, Twoje ostrzeżenie wygasa 23.06.10 ok. godz. 21:19.
wątek zamknięty
Wtorki obraził użytkowników w wątku naturalsowym wiec dostał zwykle 7 dniowe ostrzeżenie.
ciekawe który z naturalsów poczuł się "ciach" ("ciachem"? :oczy2🙂 i pobiegł z płaczem do wrażliwego moderatora 😁
wątek zamknięty
xxagaxx, to jest wbrew prawu
teoretycznie mogłabym ją zaskarżyć
to jest nadal moja własnośc mimo że umieszczona na voltowym serwerze i ma zasrany obowiązek mieć moją zgodę na posługiwanie się moim wizerunkiem - zwłaszcza jak robi to w celach zarobkowych
po drugie mógłby zaskarżyć ją autor zdjęcia bo o ile ja mam zgodę na jego publikacje o tyle ona takiej zgody nie ma!

ja bym chciała tylko wiedzieć dlaczego nie została za to ukarana przez moderację skoro sprawa jest ewidentnie zwykłym złodziejstwem i narusza moje dobra osobiste

Pomijam fakt że nie raczyła mi odpowiedzieć na pw i przeprosić za zwyczajne złodziejstwo

P.S. wrotki na pewno nie ja 😁
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 czerwca 2010 15:55
"ciachem" to pewnie jakiś na diecie 🙂

A tak serio to danych nie ujawniamy, osób było kilka a większość nie naturalsowa.
wątek zamknięty
Cariotka   płomienna pasja
21 czerwca 2010 15:58
to pewnie wielcy klasycy którzy jeżdżą LL poczuli się ciachami 😀 wrotki do twarzy Ci z ostrzeżeniem.
edit. błąd
wątek zamknięty
sznurka, jakiej reakcji oczekiwałaś? Nie możemy w tym wypadku zrobić niczego poza usunięciem zdjęć.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 czerwca 2010 16:00
Dworcika: dzieki za info (którego notabene nijak wydusic z siebie wawrek nie umial)
wątek zamknięty
ninevet, co do ogłoszenia - to ja wiem ze mnie nie lubisz, z wawrkiem temat ogłoszenia wyjaśniłam ale widać miałaś jak zwykle do mojej osoby "ale"

co do zgłaszania psów i reszty - to mogłabyś przynajmniej z łaski swojej czyścic ogłoszenia mnie wybiórczo i personalnie
bo moje ogłoszenie zdążyliście usunąć dwa razy a w tym czasie dwa razy pojawia się ogłoszenie psów i wszystko jest ok

Dworicka zwyczajnego upomnienia publicznego - kiedyś na volcie był już poruszany temat posługiwania się cudzymi zdjęciami i taka była reakcja


wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 czerwca 2010 16:07
sznurko moje działania były podyktowane zwykła uczciwością wobec innych użytkowników. Skoro każdy wystawia auto w ogłoszeniach nie końskich nie rozumiem dlaczego Twoje miało by się tam  nie znaleźć. Moja corsa przewiezie pakę albo 3 snopki siana, rozumiem, że to samochód do prac stajennych i mogę ją wystawić w ogłoszeniach końskich?  😉
Do Twojego ogłoszenia dotarłam szybciej niż do pozostałych, ponieważ ludzie zgłaszali fakt, że ogłoszenie nie końskie znajduje się w ogłoszeniach końskich.
wątek zamknięty
Upomnienie pojawilo się pod postem, w którym Precelek użyła Twoich zdjęć.
http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,9301.msg626329.html#msg626329
Biorąc pod uwagę fakt, iż znajduje się ono w ogłoszeniach i z czasem zostanie usunięte, zacytuję:

wietrzenie paki:
pozostałe zdjęcia będę miała dziś wieczorem proszę pisac

zdj pożyczone ze szmatoholików
edit

zdj pozyczone ze szmatoholików
edit


Proszę nie używać zdjęć innych użytkowników bez ich zgody.


Post wyedytowany, nie będę kopiować ogłoszenia.
wątek zamknięty
ninevet, mam nadzieje ze przeniosłaś je na nie końskie bo chciałabym je odzyskać skoro powtórnie na końskich było za zgodą wawrka
co do corsy - wystawiaj gdzie chcesz, wytłumacz mi tylko co robią psy na końskim i czemu jesteś po prostu wredna?

Dworicka dziękuję, rano tego dopiska prócz wyciachania nie było
wątek zamknięty
sznurka, było :ke" dopisek pojawił się w momencie, kiedy usunęłam zdjęcia. Robilam to "za jednym zamachem".
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 czerwca 2010 16:17
Nie, nie przeniosłam. Ogłoszenie zostało usunięte.

Ale moderatorów jest 3 i po krótkiej dyskusji wawrek został przegłosowany, a po chwili sam przyznał nam racje.
Nie jestem wredna, po prostu argumentacja "nie lubisz mnie" do mnie nie przemawia. Naprawdę za każdym razem jak na Ciebie trafię będę musiała się tłumaczyć z każdego kroku, bo Ty na pewno nie zrobiłaś źle.. tylko JA się uwzięłam.
Co robią psy? Nie wiem, pewnie zostaną usunięte w najbliższym czasie.
wątek zamknięty
Wytłumacz mi w takim razie dlaczego zostało usunięte a nie przeniesione?

Od czego to zależy? skoro z mojej strony nie było złej woli, ogłoszenie tam sie pojawiło za zgodą moderatora dlaczego nie zostało przeniesione?


Dworicka nie będę się licytować ale rano nie było u mnie dopisku widać
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 czerwca 2010 16:24
Nie zostało przeniesione, ponieważ my tego nie robimy. Nie ma opcji by przenieść sam post do innego działu. Ja mogę Twoje ogłoszenie jedynie zacytować, a jednak dużo lepiej jest jak wystawi je sam użytkownik, bo łatwiej kupującemu wysłać pw czy nawiązać kontakt.
wątek zamknięty
ninevet,  to mi je zacytuj na pw;]
bo ja się wysiliłam, napisałam je, nie mam kopii, umiesciłam je tam za zgodą moderatora więc mi je łaskawie zacytuj na pw, szkoda bym przez wasze niedogadanie sie musiała pisać je od nowa zwłaszcza ze nie działałam w złej wierze
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 czerwca 2010 16:35
Nie mam go. Zostało usunięte o czym napisałam 2 posty wcześniej
Ogłoszenie zostało usunięte.

niestety będziesz musiała się zdobyć na ten wysiłek po raz kolejny.
wątek zamknięty
ninevet,  w ramach współczucia w tym mozolnym trudzie rusz swoj moderatorski tyłek i usun ogłoszenie o psach
chyba że cię to przerasta
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 czerwca 2010 16:42
Dziękuje za cenna radę ale muszę Cie zasmucic. Własnie wychodzę z domu wiec psy bedą musiały poczekać.
wątek zamknięty
sznurka, jestem właśnie w trakcie przeglądania ogłoszeń. Następnym razem proszę użyć przcisku "zgłoś do moderatora" lub chociażby podeslania nam linka do postu, o którym mowa (albo przynajmniej do strony w temacie, na której ten post się znajduje). Zdecydowanie ulatwo i przyspieszy to naszą reakcję.
wątek zamknięty
Dziewczyny ale wiele osób używa zdjęć ze szmatoholików... Sznurka uważam ze się już bez kitu czepiasz. Czemu Ci aż tak to przeszkadza?
Teraz trzeba pisać za każdym razem do kogoś jak wkleimy zdjęcia ze szmatoholików?? Przecież nawet nie wiadomo czyje są! Nie ma podpisów. Trzeba w tym momencie usunąć dużą część zdjęć np. z końskiej rewii gdzie ktoś użył zdjęcia ze szmatoholików żeby pokazać o jaki np. o jaki kolorze mówi, modelu, zapytać o różnice itp.  Pierwszy lepszy przykład. Nirv wykorzystała nie swoje zdjęcia by pokazać różnice pomiędzy coral a bright red w wątku o Anky.. Naprawdę tak nisko już upadamy??  😵
wątek zamknięty
xxagaxx, używać można, nie ma problemu. Ale grzeczność wymaga, żeby zapytać właściciela zdjęć, czy nie ma nic przeciwko - jaki problem wysłać PW?
My sami nie będziemy reagować widząc, że ktoś wstawia zdjęcie, na którym będziemy widzieć Sznurkę, Ushię, czy też wrotka, ale jeśli sami zainteresowani nam to zgłoszą, to usuniemy.
wątek zamknięty
to w takim razie wypadałoby podpisać zdjęcia w szmatocholikach. Dla mnie to również zwykłe czepiactwo, a tekst o moderatorskim tyłku- poniżej krytyki.
Ale rozumiem, że Sznurka ostrzeżenia nie dostanie, bo wtedy może się mocniej czepić?
wątek zamknięty
Dworcika bo to jest po pierwsze trudne (nie ma podpisu czyje jest zdjęcie) a po drugie chyba robimy sobie sami pod górę nie? Zwłaszcza że skoro do ogłoszeń nie wolno, to tak samo nie wolno w KR, w produktach Anky, w wątku o owijkach itp.. Bo również używamy zdjęć ze szmatoholików czy galerii bez pytania. I nikt do tej pory nie widział w tym problemu.

Może należy dodać punkt ze zdjęcia użyte w galerii mogą by używane w innych wątkach naszego forum?? Bo ja chyba nie widze innego racjonalnego rozwiązania..
wątek zamknięty
To juz jest po prostu czepialstwo dla czepialstwa, nic wiecej. Zdjecia nie zostaly wyciagniete z prywatnych galeri a z publicznej, ogolnodostepnej strony. Faktem jest, ze pozostaja wlasnoscia autora. No, ale nie zmienia to sytuacji, ze ten dym tutaj jest conajmniej niesmaczny.
wątek zamknięty
Pytam z czystej ciekawości, nie zamierzam być złośliwa.

A gdyby osoba wystawiająca przedmiot na sprzedaż, wstawiła link do szmatocholików? To będzie to samo czy coś innego??
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.