Zabawa- "Jak wyobrażam sobię osobę wyżej"

Gauchowata   Pretty Little Liars <3
05 sierpnia 2011 17:33
Alabamka , wysoka blondynka , o zielonych oczach. kocha jeździć konno słuchać muzyki i spędzać czas z przyjaciółmi .
Gauchowata - średniego wzrostu brunetka, falowane długie włosy, wesoła i optymistyczna ponad wszystko  😉
konikowa drobna, prosta grzywka, ciemne włosy(może czerwone?), uśmiechnięta, optymistyczna
Frania, nastolatka, blondynka, lubiaca imprezy, jezdzaca na codzien duuuuzo koni, jezdzcaca co chwile na zawody, pewnie wstaje wczesnie rano i wywala gnoj 😉
ikarina- szatynka lub brunetka  z prostą grzywką. Osoba z ogromniastym poczuciem humoru i serdecznością mimo dużego zapracowania.
aga020596 wysoka i szczupła blondynka, bardzo popularna, ale jednocześnie spokojna i serdeczna 🙂
wilczyk, ja- wysoka- niezbyt, blondynka- owszem. Widziałaś moje zdjęcie w którymś z wątków- przyznaj się!  😉 Serdeczna jestem ( a przynajmniej staram się być)  ale na pewno nie jestem spokojna  🤣 A co do tej całej popularności, to się nie wypowiem 😉

Za to Ciebie sobie wyobrażam jako bardzo pogodną, młodą szatynkę z włosami średniej długości i lubiącą kolor zielony. I ogólnie- same takie pozytywne  😀
aga020596, Popularna u siebie w mieście, szkole itd., stara sie być skromna ale nie zawsze wychodzi, cała ta sytuacja ją śmieszy i nie odmówi nikomu zdjęcia z nią. Ładna, pożądana blondynka o długich włosach i  szczupłej budowy ciała. Tryska energią i jest wszędzie, słucha muzyki typowej do tańca i przy tym rozładowuje część energii tańcząc jak szalona.
Alabamka niewysoka blondynka ubierająca się w tylu rockowym. Kończąca gimnazjum/zaczynająca LO (niepotrzebne skreślić 😀)
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 września 2012 18:12
popielata, szczupła, niewysoka nastolatka, trochę nieśmiała, lubiąca koty i zaczynająca swoją przygodę z fotografią.
madmaddie wesołe dziewczę otoczone mrokiem :P
zima, kojarzy mi sie z dziewczyna z farbowanymi czarnymi wlosami w bluzce z futerkiem/kozuszkiem. Szczera, odpowiedzialna, z sensownym podejsciem do ludzi, mocno zaangazowana w konie 😉

ikarina- szatynka lub brunetka  z prostą grzywką. Osoba z ogromniastym poczuciem humoru i serdecznością mimo dużego zapracowania.


brunetka, ale przefarbowana na blond 😉 grzywka kiedys byla prosta, ale od paru lat idzie po skosie. Duze zapracowanie to chyba najlepsze okreslenie z mozliwych 😀
ikarina, Wie czego chce, zawsze uśmiechnięta i nakręcona do działania, żadnej pracy sie nie boi. Mieszka na wsi i ceni sobie cisze, spokój, konie wokół siebie
Alabamka, Dziewczyna z dlugim kucykiem, w swetrze, z gitara. Gimnazjalistka/licealistka majaca swoja mala grupe kumpli, z ktorymi czesto sobie zartuja, smieja sie, wyglupiaja. Dobre poczucie humotu, pogoda ducha, mimo perypetii zyciowych
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 września 2012 18:25
Co Wy macie z tym mrokiem? 😁

Ikarinę, wyobrazam sobie jako osobe przy ktorej mozna sie dobrze i swodobnie czuc. I polubic ja od pierwszego momentu bo jest bardzo sympatyczna 🙂
madmaddie ładna, średniego wzrostu brunetka robiąca wszystkim na przekór.  😀
Sonkowa- pełna gracji i uroku, "swoja kobita" wiedząca na czym stoi mimo sprawiania wrażenia marzycielki. Z pewnością osoba do polubienia, choć w moim odczuciu- na początku podchodzić z ostrożnością.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
11 września 2012 20:09
aga020596, Pozytywnie zwariowana, ale rozsądna. Wysoka, niebieskie oczy i długie włosy, chuda (:
Zu- blondynka/jasna brunetka z burzą loków. Radosna, trochę zwariowana ale zawsze rozsądna, odpowiedzialna.
Sonkowa - chuda blondynka z niebieskimi oczami, wysoka i  rozsądna
Mazia   wolność przede wszystkim
12 września 2012 11:51
No to ja się wezmę za trudny przypadek. Otóż:
osoba powyżej jest osobą młodą, nastoletnią, troszke zbuntowaną, ale ciepłą i wrażliwą, ma artystyczny zmysł i wiele zakręconych pomysłów, ucieka od "normalności i przeciętności", ale nie lubi wychylać sie z tłumu, raczej skromna, miejąca własne zdanie  😀
Mazia ciemnowłosa, szczupła dziewczyna, o delikatnych rysach twarzy, nieśmiała, ale w gronie swoich przyjaciół jest baaardzo otwarta i szalona 😉
borkowa, mała roztrzepana blondynka z własnym zdaniem, kochająca zwierzęta, zawsze uśmiechnięta ale czasem potrafi być jak taka mała mi
Alabamka w moim wyobrażeniu- niezbyt wysoka brunetka o zielonych oczach i tajemniczym uśmiechu. Często pakująca się w tarapaty.
aga ładna, blondynka z delikatna kręconymi włosami. Przyjacielska, rozsądna, wesoła i otwarta na nowe znajomości.  😉
Sonkowa miła, blondynka, ciągle zaczytana, uwielbia dłuuugie samotne spacery, ma ślicznego karoszka 😉
borkowa. ciekawska dziewczyna z roztrzepaną papużką 🙂
tajfunowaa wysoka szczupła, ma swojego siwego rumaka, uwielbia śpiewać 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 sierpnia 2013 12:02
borkowa, brazowe wlosy, ciuchy w luznym stylu i czesto sie usmiecha 🙂
madmaddie średniego wzrostu dziewczyna lubiąca fotografię i długie spacery. Otwarta na nowe znajomości. Potrafiąca się cieszyć z małej drobnostki, wielka sercem  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się