Farmerama.com

A ja z około 4 miliona sianogrosza zjechałam do 2,2 miliona. U mnie barierą były precle bo z groszami na szczęście miałam szczęście do wygrywania głównych nagród  palmogroszy w kole i po zmianie waluty stałam się milionerką. Sporo zagród  xxl, żółte i pomarańczowe 🏇 niestety nie udało się z pomarańczowymi krówkami 🙄 Drzewka xl i xxl, zapas nawozu i paszy, sporo perfum ale tu akurat zadowolona mniej bo mam kilka pachnących drzewek. Przepisy moje i niestety nie mam  miejsca na nowe rzeczy w ogrodzie ozdób bo jest już zapchany.....
Oby ogród powiększyli, bo to paranoja, mi ledwie kilkanaście miejsc na pojedyncze cosie zostało... No i wyspę by powiększyli, mam sporo drzewek, ale nie mam gdzie ich postawić. No i jakaś nowa łączka by się przydała na same zagrody...
No to jedziemy do Francji 🏇
No event ten chociaż zrobię, chciałam, żeby koleżanka skończyła brazylisjką sambę, ale zakałapućkała się, odpuściła nic nie mówiąc 🤔
Oby kiedyś Holandię dali 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 października 2011 20:26
Ta akcja z nocnym sianiem jest od dzisiaj czy ja dopiero to zauważyłam? 👀
Ale jaka akcja z nocnym sianiem? Była pełnia księżyca i ona trwała 24 godziny
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 października 2011 20:59
Aaaaaa... Pisałam że dawno nie grałam i nie ogarniam jeszcze 😂
No bo farma się zmieniła bardzo i jak się nie jest na bieżąco można się zgubić. Pełnia księżyca jest co jakiś czas i wtedy w podziemiu na głównej łące można siać rożne cuda które później można wrócić do jednej misji 🙂
sąsiadów szukam!
weronkad

na chwilę człowiek zapomniał o grze i cała dzika łonka zdziczała 😵
Wrzucać do misji nie ma sensu, nic z tego nie ma, co by było warte, może poza gwiazdkami, ale te można gdzie indziej zdobyć. Lepiej zbierać na rzeczy dające PD.
Pod warunkiem że ma się miejsce w ogrodzie - u mnie w paskach leży wszystko bo nie mam miejsca 🙁
No ja jeszcze trochę miejsca mam, ale faktycznie jest z tym coraz gorzej 🙁
Nadal potrzebni sąsiedzi... Nick: vuko90
uu mnie też sąsiedzi wanted
weronkad
exploited poszło zaproszenie🙂


Halloween na farmie! 😅
jednego sąsiada chętnie przyjmę 🏇
exploited zaproszenie poszło,
vuko pojawia mi się że nie ma takiego gracza
spróbuj wielką literą
Hihi faktycznie 😎
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 listopada 2011 08:47
Jest misja z nietoperzami i guano, skąd wziąć to drugie ?
Bischa   TAFC Polska :)
03 listopada 2011 23:55
Fabryka jest w warsztacikach do zbudowania 😉 Ja już jedną mam, buduje się druga.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 listopada 2011 06:46
Fabryka jest w warsztacikach do zbudowania 😉 Ja już jedną mam, buduje się druga.


Ja nie wiem jakbym sobie bez Ciebie poradziła :P
Kami   kasztan z gwiazdką
04 listopada 2011 12:25
A skąd wziąć nietoperze, bo w zagrodach do kupienia nie mam  🙄
trzeba nazbierać odpowiednich roślin przy pełni księżyca i w sklepie, który wtedy pojawia się na farmie można je wymienić na nietoperze
Kami   kasztan z gwiazdką
04 listopada 2011 12:39
Aha... a ja z reguły olewam pełnię księżyca  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 listopada 2011 12:47
Aha... a ja z reguły olewam pełnię księżyca  😵


Można było w jakiś eventach wygrać też zagrodę. Ja zbieram od dawna i póki co nadal nie mam zagrody 🙁
I kupić za floreny tzw tajemniczego stajennego ja zagród mam działających trzy i w pasku osiem więc mogę się podzielić 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
04 listopada 2011 19:34
Szkoda, że nie można sprzedać, mam 3 dodatkowe nietoperkowe zagrody (2 z tajemniczego stajennego, jedną z koła). Można też wygrać w kole farmerskim.
Ja na początku pełni księżyca sadziłam wszystko pod nietoperze i miałam już przy drugiej pełni nietoperki 😉
Oddam farmę w obojętnie jakie ręce, lvl 67 30 florenów 19 tysięcy i 31 gwiazdek
kontakt na tusiafil@wp.pl
Może robie sie nudna już, ale nadal potrzebuje sąsiadów... Łąka wciąż zakrzaczona, a potrzebuje miejsca.
Login: Vuko90
Bischa   TAFC Polska :)
08 listopada 2011 20:46
Ponad 6 potrzebujesz? Teraz przecież jest 18 sąsiadów, ja mam nawet 24 (odsłoniłam runę na drzewie) i nawet jeśli odpadnie Ci jeden-dwóch, to łąka nie zarośnie, chyba że zjedziesz poniżej 12. Napisz na forum farmeramy, że szukasz sąsiadów,ja w ten sposób kilku fajnych znalazłam (kobitka dołączyła 1,5 miesiąca temu do moich sąsiadów, zaczynając pare dni po przyjęciu 79 poziom, w tej chwili ma 81!).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się