Styl western (dawniej kącik)

i kolejne
niestety w hali nie ogarniam, ani balansu bieli, ani obiektyw nie dał rady
a ja na dodatek znowu ślepnę  😀iabeł:





dodofon- fajne zdjęcia, a ile znajomych twarzy! Ja zapraszam na fanpage Danusi Kurzawskiej, tam możecie znaleźć dużo więcej, ujęcia nie z tej ziemii!
Fakt, Danusia robi bardzo fajne zdjęcia  😀 Obejrzałam już galerię ze wszystkich trzech dni i niektóre ujęcia naprawdę super  🙇
Jeszcze Janusz Niechwiatowicz  sporo zdjęć wrzucił też świetne niektóre:-)
Też na facebooka?  😀
dajcie jakieś linki do tych fot pliz
http://new.konpolski.pl/galleries/get/182/
Fotki Wrocław.
A na 4 spins zameldowały się Katija i Duunia.
Tuffy i ja byłyśmy "z urzędu".  😉
Wrażenia bardzo pozytywne. Duży postęp - niesamowity - Rafał Dolata pokazał kilka koni wytrenowanych przez siebie.
Kawał porządnej, trenerskiej roboty. Bardzo mi się podobało.
:kwiatek:
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
01 października 2012 09:00
byłam, paczyłam i bardzo mi się podobało! dziękuję za zaproszenie :kwiatek:
byłam, paczyłam i bardzo mi się podobało! dziękuję za zaproszenie :kwiatek:

I mnie było miło Was gościć. A Katija to się nawet nauczyła, żeby w palce nie brać czegoś.  😉
mnie też było miło poznać! przepraszam, że taka mało towarzyska i integrująca się byłam, ale obowiązki wzywały.
i jedno zdjęcie z zawodów.. tak dla odmiany nie z przejazdu tylko tzw. backstage z balonem w tle haha 🙂
Ale fajna fotka. Z takich smaczków to jeszcze zapamiętałam pojazdy dwukołowe. Niemiecki rower i hulajnogę i segway Rudiego.
A balon to wyglądał po zmroku jak wielki lampion bo od palnika świecił na pomarańczowo. A na niebie był księżyc.
Cudowne poprostu.
Są już wyniki R4S? 👀
http://digitalcup.pl/digitalcup,whoa-cup,20.html
O! Zawody w reiningu się zaczynają.
Zobaczymy kogoś z forum?
dziekuje
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta
Alicja znana jest głównie na Dolnym Śląsku, chyba 2 lub 3 lata temu startowała z sukcesami na MP. Potem chyba nie miała dobrych koni i jej przygoda z Ligą się skończyła. Wejdź na stronę Ligi www.plwir.pl i tam w dziale rankingi poszukaj w poprzednich latach. To są rankingi z eliminacji, a przez wujka Google poszukaj wyników na Mistrzostwach , choć nie wiem czy to cię zadowoli, bo mam wrażenie że szukasz czegoś innego.
mam pytanko,
miał ktos do czynienia z wyrobami tej firmy?
ma siodło robione na miarę?

http://www.saddlery.pl/?p=2
U nas w stajni jest cały komplet (siodło reiningowe + pasujące ogłowie) produkcji tego Pana, robione - z tego co wiem - całkowicie na miarę, bo choć koń jak koń (aqh) to jeździec wysoki i duży. Co Cię konkretnie interesuje, może uda mi się podpytać? 😉
genealnie jakość wykonania, materiały, trwałość, czy jakoś to wygląda, czy siodło faktycznie jest dopasowane, nie odstaje z tył,
nie mam zaufania do polskich produkcji westowych - dlatego pytam = bo w necie wygląda ciekawie, a w realu może być kicha
Ten siwek z galerii był w treningu u mojego trenera, siodło z tego co wiem, tak jak inne, mierzone od początku na koniu, bardzo sobie chwalili je, wykonanie z tego co widziałam też bardzo solidne. Wiem, że dość drogie są te siodła, 2 razy tyle co moje bisbee.
ovca   Per aspera donikąd
18 października 2012 12:37
Dodo siodła są odmierzane do konia i jeźdźca, bardzo solidnie wykonane, zdobione wg uznania- i na pewno warte swojej ceny.
Ten siwek z galerii był w treningu u mojego trenera, siodło z tego co wiem, tak jak inne, mierzone od początku na koniu, bardzo sobie chwalili je, wykonanie z tego co widziałam też bardzo solidne. Wiem, że dość drogie są te siodła, 2 razy tyle co moje bisbee.


a bisbee - co to za firma?
Też zachwycałam się tym siodłem (ogłowiem i paskami zresztą też). Na koniu na które było szyte leży "jak przyklejone", skóra pierwszorzędnej jakości, wszystko bardzo starannie odszyte. Zdobienia eleganckie i nienarzucające się, jak chciał zamawiający. Na ogłowiu i paskach dodał pasujący do siodła basket. O razu widać, że akcesoria ale przede wszystkim siodło to solidny kawał dobrej roboty. Z tego co wiem właściciel jest bardzo zadowolony z efektu i twierdzi że siodło jest warte każdej wydanej złotówki. Oczywiście jak powiedział ile go kosztowało...  😲 cóż, mała fortuna (jak na moje możliwości) 😉
nie wiem ile kosztują - ale ciekawa jestem - czy ten Pan to taki firmuowy BOGDAN - czyli mega fachowiec, i że warto wydać,
czy np. szukać mimo wszystko bardziej renomowanych znanych firm - do jakich mam zaufanie (przynajmniej do jednej - bo jeżdzę w jej siodle od lat)
ovca   Per aspera donikąd
18 października 2012 19:39
Dodo właśnie chciałam to napisać- że to taki westernowy HB contact 😉
Czy ktoś widział to kiełzno http://www.wwrshop.pl/Munsztuk_131-949.html w rozmiarze 14 albo 14.5? Ewentualnie coś podobnego?
Przy okazji pochwalę się, że poszłam po rozum do głowy i choć było blisko zakupu siodła "na teraz, na chwilę, do zmiany jak się rozkręcimy" (łącznie z jakimiś nieznanych lub wręcz marek-krzaków, nowych) to przypomniałam sobie, dlaczego nigdy bym czegoś takiego Czardaszowi nie zrobiła klasycznym siodłem. Przyszło otrzeźwienie, chłodna kalkulacja, zapożyczyłam się nieznacznie u TŻ'ta i oto stałam się szczęśliwą posiadaczką Continentala. Nie jest to co prawda Equiflex ale narzekać nie zamierzam, bo leży na Grubym jak marzenie. To znaczy: jest o dobre 3-4cm za szerokie na zwykłym padzie  😜 Trafił mi się prawdziwy FQ a może nawet XFQ? Nie wiem, ja znałam tylko pomiary w cm robione wg wytycznych 😉

Sporo zaryzykowałam (zdjęcia, konwersacje oparta na resztkach wiedzy z LO i tłumaczone praktycznie za pomocą google translatora, pomiary, dość ciemne zdjęcia) ale opłacało się: siodło jest b.mało używane, w super stanie, skromnie zdobione, o profilu allround/trail i cena pomimo przewalutowań, opłat za transfer i wysyłką do Polski raczej okazyjna. Strasznie się cieszę 😀

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
24 października 2012 09:18
czy możecie mi doradzic rozmiar sidła dla tego pana,
czy to siodło jest za małe na niego?

jakość słaba ale może da sie ocenić
nie da się
oprócz tego Pan siedzi klasycznie  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się