Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

In.   tęczowy kucyk <3
11 grudnia 2009 23:20
zabeczka17, ostatnie zdjęcie - kocham ten zamek! 😅 W Czocha najlepsze lata życia spędziłam ; )
KuCuNiO, łaaa, tez tak chcę!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 grudnia 2009 23:22
In  tam jest przecudownie 🙂
KuCuNiO   Dressurponyreiter
11 grudnia 2009 23:22
Dzięki wielkie🙂
Zabeczka - szczerze mówiąc to nie wiem jaki mam % nóg, ale na pewno jest trochę większy niż reszta ciała. Teraz optycznie nie są jeszcze zbyt długie, ponieważ mam tam kilka niepotrzebnie zanadto rozwinietych mięśni (konie..🙂😉 i tłuszczu, ale mam nadzieję, ze jak osiągnę odpowiednią wagę to będą troszkę dłuższe (optycznie) 🙂
Dzięki wszystkim, ale jeszcze duuużo pracy przede mną8)). I nad techniką i nad sylwetką i..nad wszystkim w sumie:P
Tak, między innymi przez balet kończę chwilowo jeździć.
KuCuNiO, super foty, fajnie cie zobaczyć w innej roli 🙂 ślicznie 🙂
wistrol:



🏇
kujka   new better life mode: on
11 grudnia 2009 23:34
KuCuNiO, chodzi Ci o to, zeby miec takie szczuple nogi jak kolezanka z ktora pozujesz tak?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 grudnia 2009 23:35
Kucunio oglądałam taki dokument o rosyjskich primabalerinach w tej największej szkole w Rosji... Petersburgu czy coś w tym stylu. I tam  jazda była bo nie patrzyli czy dziecko ma talent ( 7 latka) , ale czy ma odpowiedni procent...
A tak wogole to jak wspomniałam  zdjęcia prześliczne i przyznam trudną sobie karierę wybrałaś 🙂:kwiatek: 👍
Kucunio-przeurocze. Zawsze chciałam być baletnicą, tyle że to chyba ostatnia rzecz którą mogłabym i powinnam wykonywać.  🤔 Z tym większym zauroczeniem wgapiam się w Twoje fotki.
ps. tylko nam tu w jakąś anoreksję nie wpadnij, bo to podobno standard nie tylko u modelek, ale i u baletnic. Będziemy Cię pilnować.  😉
wasia   Goniąc marzenia!
12 grudnia 2009 06:50
mOniSka i Dzionka
Dzięki dziewczyny  😡 :kwiatek: :kwiatek:

wistra
świetne zdjęcie!
Uwielbiam taką kolorystykę 😜
KuCuNiO   Dressurponyreiter
12 grudnia 2009 07:21
Tzn. ja mam trochę inną budowę i nigdy nie będę miała identycznych nóg (koleżanka jest sporo wyższa), ale na pewno chce mieć trochę chudsze😉
Za długie nogi to też nie jest zbyt dobra rzecz w balecie.
Najlepsze są dość dlugie, ale bez przesady🙂
Zabeczka, w Rosji się różne dziwne rzeczy dzieją.. Rosyjska szkoła jest bardzo wymagająca, ale w tym momencie wcale nie najlepsza, tam generalnie traktują uczennice jak śmieci (przydładowo chodzić szo Szkoły Baletowej przez 6 lat a nagle troszke za bardzo urośniesz - wylatujesz. I co w ttym momencie ma zrobić taka osoba, która niewiele umie poza tańcem..?). Generalnie jak patrzę na moich nauczycieli po rysyjskiej szkole to śrendio mi ona odpowiada. Każdy z nich mówi mi, ze za późno zaczęłam i na pewno nic nie osiagnę (co z tego, że wielu osobom które zaczely w tym wieku sie udalo i są solistami, nawet jest kilka primabalerin), bo rzeczywiście w Rosji jak nie zacznie sie w wieku 7 lat to nie ma szans, tylko tam balet jest jak gimnastyka artystyczna. A całkiem inne rzeczy słyszę od nauczycieli, którzy tańczyli lub duzo czerpią z zachodnich szkoł.
Dzięki wszystim:*
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 grudnia 2009 10:20
Kucunio to fakt co piszesz, dosłowna parodia z tą szkoła.  A tobie zycze wiele sukcesów i wiem ze je na pewno osiągniesz 🙂🙂

edith : a pry okazji dodam ze dwa zdjęcia z wczorajszego wypadu :P
Anka- bo wszystko zależy od tego, jaki się zawód wykonuje?  Zwłaszcza w małym mieście.  😉 Zazdroszczę Ci, ze możesz sobie nadal pozwalać na taki image. Naprawdę.


rozumiem, na prawde. Wiem, jak obcy ludzie reaguja. Ostatnio w pociagu gadalam o tym z obsluga baru w 1 klasie 😉 wszyscy sie dziwili, ze my 1 klasa jedziemy, choc wygladamy conajmniej na 4.  😁

Ja w pracy i tak w bryczesach biegam, a poza praca tylko w moich ciuchach. Nie oddalabym tego za nic. Kiedys probowalam sie "uspolecznic", ale czulam sie, jakbym sama siebie oklamywala  😉 wiec wrocilam i jestem soba, obojetnie, co ludzie o mnie mowia.

Strzyga ee tam, ostra  😉

Zeby nie bylo  🚫 na drugim po prawej to moj zaobraczkowany. twarz wymazalam na rozkaz  👀

cieciorka   kocioł bałkański
12 grudnia 2009 21:39
Calathea, prze-boskie zdjęcie! 😜
KuCuNiO, ślicznie wyglądasz. to są jakieś specjalne rajstopki- nie mają przeszyć?
wasia, jak wyglądasz na codzień?
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
12 grudnia 2009 21:49
1. było tak...
2. później było tak, ale tylko przez tydzień..
3. i teraz jest tak.. 😉
co wy o tym myslicie?

yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 grudnia 2009 21:54
nie widze roznicy między 1 a 3  👀
Na 1 jest wg mnie złocisty slomkowy blond a na 3 mysi i szarawy, taki sprany. Zdecydowanie 1 najładniejsze, teraz widać, że masz zmęczone włosy farbą i przekombinowane.
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
12 grudnia 2009 21:57
niestety..
tak sobie je "ulepszyłam" jak widać na drugim.
chcialam, zeby było ładnie, nie wyszło.  😵
musze dać im odpoczać bo farbowanie co tydzień nie służy.  🤣

edit. literówka
wasia   Goniąc marzenia!
12 grudnia 2009 21:59
cieciorka
na codzień jestem jedną, wielką kupą loków 😵
Jak znajdę sensowne zdjęcie z tym moim koszmarem to wstawię 😉
Szumka94 - sugerując się nickiem śmiem wnioskowac, że masz jeszcze kuuuupe czasu w życiu na farbowanie włosów i szkoda tak młode włosy niszczyć chemią 😉
cieciorka   kocioł bałkański
12 grudnia 2009 22:36
wistra, bardzo ładne zdjęcie
KuCuNiO   Dressurponyreiter
12 grudnia 2009 22:45
Dzięki🙂
Cieciorka, tak to są specjalne baletowe, mają troszke inne szycia i materiał (bardziej uciągliwy). Ale używam też czasami zwyklych 40 den z normalnego sklepu z rajstopami i też sie sprawdzają całkiem dobrze, ale chyba wygodniejsze są te specjalne.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 grudnia 2009 17:08
Przyszła koza do woza ;] tak się zarzekałam do momentu aż nie poznałam smak pistoletu 😀 własnego pistoletu 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 grudnia 2009 17:21
u zabeczka, to ja już Tobie nie podskakuję  😁
ucza was na treningach sportowych zebyscie wskazujacy palec trzymali na pałąku od spustu??
pytam bo strzelam nie sportowo i inaczej nas ucza
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 grudnia 2009 17:35
Obydwie fotki są robione ,,po"  strzale i w ramach ,,lansu" 😀 ;]

edith: dopiero mi naprawiono mój pistolet i była niezła zabawa 🙂 a skoro rozmawiamy o fachowości 🙂 poniższe zdjęcie powinno  odpowiadać znawcom tematu 🙂 🙂
Kucunio - wow !! boskie !!

żabeczka - ostatnie na zamku przepiękne i klimatyczne
a to się wreszcie odważę 😉 zdjęcia były już na starej volcie, ale je lubię więc się powtórzę
Drugie śliczne 🙂

Spacer po Krakowskim Przedmieściu 🙂

wer, drugie piękne!!
ojej dziękuję bardzo 😡 :kwiatek:
to drugie zdjęcie było robione przed studniówką, ma już prawie 2 lata 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się