Końska rewia mody cz. 3

a ktoś wie gdzie można kupić niciaka błękitnego po dobrej cenie?
bo ja widziałam tylko na amigo....

wątek zamknięty
Dodaj, że na amigo jest tylko i wyłącznie rozmiar PONY. Nie ma w żadnym sklepie internetowym Niciaków Full ze starych kolekcji. Pozostaje allegro, volta i inne portale ogłoszeniowo-aukcjowe. A dla obeznanych z przelewami zagranicznymi ebay.
wątek zamknięty
dziewczyny, pomocy!  :kwiatek:


tylko nie śmiejcie się z mojej profesjonalnej obróbki.  🏇
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
19 października 2009 15:47
laga, zadzwoń do Amigo w Krakowie, jakiś czas temu mieli orzechowego Niciaka full, może coś im jeszcze zostało z tej kolekcji.
wątek zamknięty
kalynca - jak dla mnie - zdecydowanie orchidea 😎
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 października 2009 16:22
Pomocy
jaki to kolor eskadrona?? z ktorej kolekcji?
NUGAT?

i widział ktos gdzies cottona deepblue pasującego do tych owijek


w dalszym ciagu poszukuje owijek do nowej mięty eskadrona jest gdzies w ogóle dostępna?
wątek zamknięty
Strucelka a powiedz mi czy stone wygląda jak na zdjęciu? taki grafit prawie czarny?
wątek zamknięty
Zairka - owijek lind po prostu nie wyprodukowano - tak jak nie weszły do sprzedaży owijki wine w poprzedniej jesiennej kolekcji 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 października 2009 17:57
tattini dzieki :kwiatek:
no to mamy problem bo jeszcze nie widziaam innych ktore byly by zblizone odcieniem 🙁
wątek zamknięty
Orzeszkowa a o które konkretnie kolory Ci chodzi? Rzucił mi się w oczy tylko ten zielony-miętowy, ale głównie skupiałam się na czarnym. Jeśli dziś znowu tam zaglądnę to zerknę, co chcesz konkretnie wiedzieć?


Głównie o flax - czy faktycznie jest tak fantastyczny, jak na zdjęciu, czy to tylko PhotoShop  😎 No i fiolet 🙂
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
19 października 2009 19:06
kalynca zgadzam się - Orchidea 😉 No i Banana, bo ten kolor kocham miłością nieskończoną i jak dla mnie na każdym koniu, w każdym świetle i w każdą pogodę wygląda super 😜
wątek zamknięty
zamówiłam orchideę.  💘 a teraz powiedzcie mi, jakie owijki nie anky będą pasować do tego padu?  🤔
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 października 2009 19:32
laga tak jak Pursat pisze, melduję że dziś jeszcze widziałam orzechowego Niciaka, wydawał mi się duży więc był chyba FULL.

Orzeszkowa dziś nie byłam, ale jutro zerknę. Flax to ten żółty? Taki... "jajeczny"? 😁

Fantazja zerknę jutro na stone 😉
wątek zamknięty
co powiecie o tych owijkach + anky orchid??
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
19 października 2009 21:29
laga
Byłam w czwartek w Amigo w Krakowie. Mieli z zeszłorocznej kolekcji niciaki w obydwu wersjach kolorystycznych i jednego niciaka (ale rozmiar PONY) lemon 😉 No plus nowa kolekcja 🙂
wątek zamknięty
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
19 października 2009 22:50
jaki kolor proponujecie dla mojego siwka?
mamy Eskadrona ze zdjęcia i zielonego Opala..
ale chciałabym cos nowego tylko co?
wątek zamknięty
jak obiecałam fioletowy ujezdzeniowy pad ES Lavender-Stone , foto na skarogniadym modelu 🙂

na razie nie wydobyłam jeszcze owijek szarych pod kolor lamówki, 🙁




wątek zamknięty
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
20 października 2009 07:01
Zairka a czy pad Jarpolu leśna jagoda nie będzie Ci pasował do tych owijek?
wątek zamknięty
Arimona, pad jest prześliczny 😉 Tylko czemu taki drogi? :P
wątek zamknięty
W ramach ze nigdzie nie mozna znaleśc np. pasiaka NICI któregokolwiek mam zamiar robić zamówienie na Eskadrony z znajomą. A więc jeżeli ktoś jest chętny na któreś modele z nowej koleckbi Lavender-Nici-Flax na cokowliwek to odzwac się na pw lub pisac mi mail : asds2000@gmail.com to sprawe dokładniej jakos zgramy 🙂

wątek zamknięty
🙂 no tani nie jest  😤
tyle ze łatwiej mi było go kupić w takiej cenie niż te 50 coś zł ( tyle bym i tak wydala na benzynę jeżdżąc i szukając go w innych sklepach + traciłabym czas). Z internetowego tez nie bardzo mogę zamówić. Myślę ze będzie go można dostać za bardziej odpowiednia cenę kolo 235-265 zł.
Oprócz tego zaoszczędzam na dwóch kantarach ES (jeden tez fioletowy z tej kolekcji, zaszalałam  🙄 💘 ) i wyszło mi akurat na to samo cenowo jak bym kupowała kantary i pad za normalna cenę.  🏇 🙄 😅

tylko takie mam wrażenie ze pod ujezdzeniowe siodło ten pad był by za mały, bo na zdjęciu siodło wszechstronne.
wątek zamknięty
przyjechała moja orchidea, jest cudowna!  💘  😍
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 października 2009 14:09
lovehorses owijki sa ciut jasniesze a poza tym nie przepadam za padami wole jakis czaprak
wątek zamknięty
Arimona ślicznie! a na rudym jak wygląda?
wątek zamknięty
Forta
Właśnie nie bardzo pasuje. a szkoda bo mial byc dla Ramorsa 😕 
Spróbuje jakoś zrobić zdjęcia , tyle ze komórka mogę tylko na razie.
Albo przyjedz w końcu , bo coś wspominałaś o odwiedzinach, a nie przyjechałaś  😀iabeł:
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
21 października 2009 09:15
LoveHorses czy masz zdjęcia swojej Leśnej Jagody w różnym świetle, w słońcu itp.? Bo na fotce, którą wstawiłaś wydaje mi się, że jest z lekką nutką fioletu... To zdjęcie oddaje rzeczywisty kolor padu?
wątek zamknięty
Zairka owijki z pierwszego zdjęcia( o ile nie przekłamuje kolorów) to schlamm z kolekcji schlamm/rost. Mamy takie same 😉
wątek zamknięty
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 października 2009 09:35
LoveHorses czy masz zdjęcia swojej Leśnej Jagody w różnym świetle, w słońcu itp.? Bo na fotce, którą wstawiłaś wydaje mi się, że jest z lekką nutką fioletu... To zdjęcie oddaje rzeczywisty kolor padu?


Niestety pad mam od niedawna , a pogoda puki co pochmurna więc innych możliwości zrobienia zdjęć nie mam. Ale nie wpada w fiolet jest to odcień niebieskiego.

wątek zamknięty
Zairka- pierwsze owijki to toffe, a do tych drugich musisz szukać czapraka z kolekcji Royalblau-Marine-weiss bo na bank są one w łasnie z niej
wątek zamknięty
Dokładnie. Pierwsze to toffi. Kolor jest podobny do schlamm (ja np. ich używam do czapraka Eskadrona z tej kolekcji). Bedą do nich pasowały czapraki z kol shlamm-rost shlamm-rosa i toffe-gelb-creme
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.