Końska rewia mody cz. 3

A ja przed chwilą stałam się posiadaczką czerwonego Opala  😁. Czaiłam się, czaiłam, aż w końcu nie wytrzymałam 👀. Miał ktoś do czynienia z opalami? Jak one jakościowo? I przede wszystkim jak się piorą 😉.
wątek zamknięty
Hejka  😀

dolaczam sie do forum 🙂

na allegro jest wyprz padów Jarpola po 75zł 🙂 i fajne okazje Esadrónow

Jakie najlepsze kolorki dla karej ? 🙂
wątek zamknięty
breakawayy ja mam opala i jak dla mnie jakość bardzo dobra. Mniej z owijek jestem zadowolona ;/

A ja zgłupiałam  😵 😵 😵
Nie mogłam się zdecydować czy z nowej kolekcji Eskadrona zamówić pad Bicolor (beluga-flax) czy lepszy będzie brilliant fioletowy... I co zrobiłam?? Zamówiłam dwa!!!  🤬 🤬
wątek zamknięty
xxagaxx super, i to była świetna decyzja  😉 jestem ciekawa tego padu bicolor, liczę na zdjęcia  🤣
naciau dla karej to prawie wszystko, oprócz czerwieni, czarnego i ciemnego granatu. Zajrzyj tu: http://szmatoholicy.konskieforum.pl/  i w wyszukiwarce zaznacz kare
wątek zamknięty
Breakaway ja miałam opala i sprzedałam zanim się jeszcze do czegoś nadawał. Strasznie mi się zeszmaci łpo 2 praniach, mimo że na niego chuchałam i prałam po 2 jazdach za każdym razem, bo żółty - więc żeby doprać. Dla mnie jakość marna.
wątek zamknięty
Mnie tez ten bicolour kusi 🙂
wątek zamknięty
Mnie też i to bardzo, ale może dopiero na gwiazdkę sobie sprawie  🙄
wątek zamknięty
Fantazja jakby co to zparaszam na pw. Z koleżanka skałdamy zamowienie do Eskadrona na rzeczy :P

Mnie kusi i nawet bardzo i miałam sobie 3 bicolory brac....ale jak sie okazało w poniedziałek od połowy listopada bede bezrobotna wiec oszczedzam, cyba ze cos znajde na dnaich jakos :P
wątek zamknięty
asds a kiedy będziecie składać zamówienie?? Bo nie wiem na kiedy mam się nastawiać 😀😀
wątek zamknięty
xxagaxx, Dzionka dzięki za opinię 😉. U mnie w sumie sporadycznie będzie używany, bo mało jeżdżę, także mam nadzieję, że jakoś będzie żył 🙂.
wątek zamknięty
asds a kiedy będziecie składać zamówienie?? Bo nie wiem na kiedy mam się nastawiać 😀😀


Na razie musze im wyslac zestawienie to dopiero wtedy poznam ceny. Sądze ze najpóxniej na poniedizałek odpisza
wątek zamknięty
breakawayy, A ja jestem bardzo zadowolona! Nic mi się z nim nie dzieje, dopiera się nieźle (jak na tak jaśniutkie podszycie) no i sierść się niego nie trzyma 🙂
wątek zamknięty
To dobrze że sierść się nie trzyma ;p. Mam swojego ukochanego Stalliona, kocham go miłością przeogromną, ale niestety podszycie ma takie, że kłaki czepiają się niesamowicie, przed praniem musiałam się nieźle oskubać, a i tak nie doskubałam wszystkiego, połowa mi jeszcze 'zakudliła' futerko, a jeszcze część została na czapraku ;p. Ale i tak go kocham ;d.
wątek zamknięty
Pomocy!

Poszukuje Pad PRO TEAM HKM który był sprzedawany w GNL
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
24 października 2009 10:28
W ramach ze nigdzie nie mozna znaleśc np. pasiaka NICI któregokolwiek mam zamiar robić zamówienie na Eskadrony z znajomą.
Te pady są w Okserze: http://www.okser.pl/sklep/eskadron-20908-eskadron-nici-polo-pad-kolekcja-20092010-p-3708.html
wątek zamknięty
Liczę na pomoc szmatoholiczek!
Przyszła jesień i wpadłam na pomysł zakupu padu ES, bo ostatnio wszyscy sobie je chwalą.

^ Tak wygląda czołg
A rozważam następujące opcje  😀

Stripe In mouse-terra-ivory czy ebony-mouse-ivory?
Cross In navy-basalt czy mouse-ebony?

Nie mogę się zdecydować, liczę więc na głos ludu 😉
Swoją drogą, one są zbyt piękne! xD
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
24 października 2009 18:47
Wafelkowa a jak ładny kantar macie! 🙂 Cóż to?
wątek zamknięty
Waldhausen New Wave
Kosztował mnie 20 zł a trzyma się lepiej od tych wszystkich droższych no i wygląda bosko, szczególnie ten granatowy ^^
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
24 października 2009 19:37
W związku z tym, że przesiadłam się ze skokówki w ujeżdżeniówkę, do wymiany poszły wszystkie czapraki. Niektóre sprzedałam, ale te, których było mi najbardziej żal (Niciaki) postanowiłam przerobić. Zaryzykowałam i ze skokowego fulla zrobił się (dzięki mojej mamie :kwiatek🙂 dresażowy.



Siłą rzeczy jest trochę za krótki, ale spodnia tybinka leży w całości na czapraku. Jutro może uda się cyknąć zdjęcia na koniu. 😉
wątek zamknięty
WOW! masz świetną Mamusię! Jak ona to zrobiła?
wątek zamknięty
Pursat Twoja mama jest niewątpliwie zdolna !
wątek zamknięty
wow, super!  👍
jak sprawuje się siodełko?
wątek zamknięty
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
24 października 2009 19:52
Pursat, co to za siodlo?? 😉
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
24 października 2009 19:55
Solina to Prestige Top Dressage 😉

Pursat  👍 dla mamy!! Jak ona to zrobiła?? 😜
wątek zamknięty
Pursat ja też tak robię🙂
Tylko, że oddaję do krawcowej.
Akurat VSS bardzo mi odpowiada na długość, ponieważ mam małe siodła wiec nie mam z tym problemu. Aktualnie 3 czapraki czekaja na taką przeróbkę:P
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
24 października 2009 20:39
Cieszę się, że Wam się podoba. Przekażę mamuśce. 😉 Mam trochę szyje, więc nie bałam się jej tego powierzyć. 😁 Jeszcze jeden czeka w kolejce.

Siodło to jak pisze Strucelka - Prestige Top Dressage od korsik - super mi się w nim jeździ, coraz lepiej się w nim odnajduję. 😉

Kucunio - jak cenowo wygląda to u krawcowej?
wątek zamknięty
około 15 zł 😀
wątek zamknięty
ESKADRON - nici kolekcja jesień/zima '09 - smurf pinki



wątek zamknięty
shadow, Coś cudownego! Niech no tylko będzie potem wyprzedaż. Zakochałam się 😍
wątek zamknięty
shadow,  śliczny 🙂
co tam było jako dodatek - jakaś maskotka czy ołówki ??
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.