Ochraniacze

Nie wiem czy to dobry wątek, ale czy ktoś kiedyś może używał tych ochraniaczy:http://www.gnl.pl/ochraniacze-chlodzaco-wibrujace-horseware-ice-vibe.html  ?
Też będę użytkować na kwarcu akurat 🙂 Dopierają się bez problemu?
Livia   ...z innego świata
28 stycznia 2015 13:59
Przymierzyłam dzisiaj ochraniacze HKM na kołki na konia. Niestety, obeszłam się smakiem - nie byłam w stanie ich dopiąć 🙁 Szkoda, bo są prześliczne! Może spróbuję sama "wyrobić" gumki, może wtedy by się dopięły...
Odebrałam dziś moje Yorki Sportiva i jak na razie opinia bardzo pozytywna, elastyczne, neopren fajny i kołki  😜
Zobaczymy jak przeżyją starcie z koniem  😉
Kaarina, tak, jak najbardziej 🙂 z białych ochraniaczy używam je na przemian z Horse Guard (takimi jak BR Pro Max) i mają się super już jakiś czas.
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
28 stycznia 2015 15:45
ola144, moja znajoma ze stajni je ma, co chciałabyś wiedzieć?
ola144, moja znajoma ze stajni je ma, co chciałabyś wiedzieć?



A używa ich przed treningiem jako rozgrzewające czy po treningu jako chłodzące?
Jak się sprawują? Jest z nich zadowolona ?
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
28 stycznia 2015 20:36
używa ich na konia z uszkodzonym ścięgnem, podobno bardzo przyspieszyły jego regenerację. zawsze zakłada na konia po treningu, chłodzenie z wibracją. jest zadowolona, ochraniacze się bardzo fajnie trzymają i wygląda, że działają.
Livia   ...z innego świata
29 stycznia 2015 08:55
Ponieważ trochę się podłamałam, że tak ciężko nam znaleźć jakieś sensowne ochraniacze, mam pytanie do was - co będzie pasowało na grubą nogę? Naprawdę grubą - ok. 30-32 cm obwodu.
Jak na razie pasują tylko kontakty Yorka i Yorki Cristal, cała reszta za mała. A mnie się marzy coś w  stylu tych HH Grand Prix...
Czy ktoś mógłby poratować? Jak wysokie są transportery eskadrona (pony) ?
Nigdzie nie mogę znaleźć wymiarów i nie wiem, czy wybrać PONY czy FULL
DressageLife widziałam Twoje złotka z galerii, są mega, a też mam takiego gniadosza, będę zamawiać te HKM  😅
Livia - Ty masz te HKM Dance? Jak wyglądają jakościowo? Ma ktoś moze już używane i jest w stanie podpowiedzieć jak się sprawdzają?  :kwiatek:

edit: I jak wypadają rozmiarowo? Moje zwierzę ma drobne nóżki, ale i nogowo i ryjowo jesteśmy idealnie na granicy cob/full... I jak zawsze mam dylemat który rozmiar brać 😉 Nogi suche, ale dość wysokie nadpęcia, będę wdzięczna za radę
Jakościowa Dance polecam póki co ale i iiewiele jeszcze używałam... Są spore. Mam konia full w Veredusie a tu full jest na ostatnie dziurki...
Livia  może zajrzyj czasem do wątku Diy lub skrobnij pw 😉
ok, czyli dla nas zdecydowanie coby (jak nie pony  😁 ). dzięki Gaga  :kwiatek:
Hej,
posiada ktoś https://www.decathlon.pl/zestaw-ochraniaczy-soft-granat-id_8311402.html ?
jakie opinie? 🙂


używałam na koniu, którego miałam do zajeżdżania
rzepy szatany 😉 jakościowo też oki, na nodze się nie przekręcały, szybko schły po praniu
darolga   L'amore è cieco
30 stycznia 2015 14:01
Szukam skokowych, naprawdę ciekawych designem ochraniaczy z wyższej półki, porównywalnej do CWD przynajmniej, ale plastik, nie skóra. Coś oryginalniejszego niż Veredusy, Prestige czy Kentucky, ale chętnie w podobnym klimacie. Cena bez znaczenia, niekoniecznie dostępne w PL. Any ideas?
darolga, wspominany tu ostatnio Equick?
Są jeszcze Zandona, mają być ponoć następcami Veredusów (bo i tworzone są przez firmę, która wcześniej robiła Veredusy) i ktoś tu już wcześniej nawet o nich wspominał. Dizajn mają bardzo podobny.

No i Lorenzini.

EDIT. robiła, nie rodziła 😁
Zobacz również ofertę ferrari,chyba mają też ochraniacze.

xymena, "rodziła veredusy"  😍 wyobraziłam sobie takie małe ochraniacze w becikach
ops 😁, już poprawiam :kwiatek:.
darolga   L'amore è cieco
31 stycznia 2015 14:17
xxagaxx - oooo, dziękuję, nie znałam tych, wspaniałe!  😍
Xymena - right, zupełnie zapomniałam o Lorenzinich! Bo Zandony aż takiego 'wow' u mnie nie wywołują.
DressageLife - mam problem ze znalezieniem ich, pomożesz?  :kwiatek:

Dzięki, Dziewczyny! Ostatecznie padło i na Equicki, i na Lorenzini, bo zbyt ciężko było podjąć decyzję  😁 Ale nadal czekam na jeszcze inne pomysły 🙂
rudziczek   Małe i duże.
02 lutego 2015 10:56
Mam zagwozdkę. Mój koń ma raczej grube nogi z tendencją do opojów. Zakochałam się w ochraniaczach br, niestety są na mojego zwierza za małe. Macie jakieś pomysły jakie inne ochraniacze wyglądające podobnie mogłyby na niego pasować? Chodzi mi konkretnie o klasyczne ochraniacze ujeżdżeniowe z imitacji skóry.


rudziczek, Horse Guard. Identyczne z tym, że bardzo duże 😉
rudziczek   Małe i duże.
02 lutego 2015 12:43
OLSON
Dzięki, to bardzo dobra wiadomość, biorąc pod uwagę ich cenę😉 Chodzi o te?: http://www.unicorn-skrzypczak.pl/kon/2568-horseguard-dressage-.html

Testował ktoś jeszcze podobne ochraniacze na grubonogich koniach?
rudziczek, tak, zgadza się. Planuje jeszcze kupić te koniakowe (mam białe), bo są naprawdę fajne - przyzwoita cena i uniwersalny rozmiar (są ok na moje obydwa konie - BR były za małe na Rudego).
Olson czyli dla konia o nogach coba lepiej brać pony z tych HG?
Veredusy są moim nr.1 Lepiej wydać 500zł na Olmpusy i mieć w dobrym stanie na kilka lat, kołki są, plastik wygląda świetnie po kilku latach, jedyne uszkodzenie mamy na dole starty neopren, lekko więc super 😉 polecam... Nigdy więcej innych. Następny koń dostanie Carbon Gel 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się