Tego jeszcze nie bylo :) zapomniane haslo i nieistniejacy email!!!

A.   master of sarcasm :]
09 sierpnia 2010 20:49
Help!!!

Tu Wasza ukochana A.  😀iabeł: (wiem ze sie pare osob stesknilo he he he)

Nie moge sie zalogowac jako ja, bo zapomnialam sobie haslo (probowalam juz ilus tam) a email, do ktorego mialam powiazane konto, zwyczajnie juz nie istnieje.

Jesli mnie naprawde chcecie spowrotem, to bardzo prosze pomoc mi sie zalogowac jako ja  👿

Molto grazie  :kwiatek: 😜

A.
A.   master of sarcasm :]
10 sierpnia 2010 07:10
O, tu sie stesknili:

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,25404.210.html

🥂

tak sie steskinili, az mnie na gronie przypadkowo dorwali, hie hie 😍


A.

Ooo cześć  ❗
To jakieś wypracowanko o wyścigach poprosimy w celach identyfikacyjnych 😉  👀
A.   master of sarcasm :]
10 sierpnia 2010 07:49
A na jaki temacik?? Bo ja teraz robie magistra z koni hehehehe  😀iabeł:
Arabski temat, to może zrozumiem  😁

A całkiem na serio, to tylko Quanta może pomóc. Może tu zajrzy niedługo.
A.   master of sarcasm :]
10 sierpnia 2010 07:53
Araby sa w Anglii zepchniete na margines  😜 Chcesz, to Ci zalatwie kilka od szejka - za darmo  😀iabeł:

A całkiem na serio, to tylko Quanta może pomóc. Może tu zajrzy niedługo.


Logowala sie dzis po 5!!!  👿

Proszę edytować posty!

Nie umiem sklejac! 👿
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 sierpnia 2010 10:32
o cześć A. fajnie cię znów słyszeć.


Proszę edytować posty!

wielokrotnie takie cóś widze. Wszystko pieknie i ładnie tylko ja na przyszłą okoliczność chciałabym się dowiedzieć JAK edytować post pod postem skoro

Nie umiem sklejac!

i ja też nie umiem - bo takiej opcji po prostu NIE MA

a kiedyś za wyedytowanie 2 postów (wycięcie z wcześniejszego i wklejenie do 2-go) dostałam ostrzeżenie. ❓
A.   master of sarcasm :]
11 sierpnia 2010 10:47
czesc Ela  😎

ja tu sie poczulam jak w kibucu  😜 👿
Jeżeli jesteś ostatnią osobą wypowiadającą się w wątku i zrobisz magiczne EDYTUJ(czyli nic innego jak opcja zmień) ostatniego wpisu do nazywa się to "edytowaniem postu"
Uściślając wypowiedziałaś się np w temacie o polityce wczoraj i nikt po Tobie nie odpisał nic, a chcesz coś dopisać to nie walisz nowego posta tylko dopisujesz do ostatniego to co masz do napisania.
A.   master of sarcasm :]
11 sierpnia 2010 12:03
to tyle to ja wiem  😀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 sierpnia 2010 12:25

Jeżeli jesteś ostatnią osobą wypowiadającą się w wątku i zrobisz magiczne EDYTUJ(czyli nic innego jak opcja zmień) ostatniego wpisu do nazywa się to "edytowaniem postu"
Uściślając wypowiedziałaś się np w temacie o polityce wczoraj i nikt po Tobie nie odpisał nic, a chcesz coś dopisać to nie walisz nowego posta tylko dopisujesz do ostatniego to co masz do napisania.


odpowiedź twoja jest zupełnie nie na temat.

Rozchodzi się o dwie odpowiedzi tego samego użytkownika jedna pod drugą - bo omylkowo wysłane. NIE MA możliwości ich sklejenia a jedynie można wyciąć z jednej i przekleić do drugiej - za co zostałam ukarana ostrzeżeniem.

I tu też mod coś poleca (edytuj!) ale niby jak ten biedny użytkownik ma zedytować te dwie wiadomości jedna pod drugą?
A.   master of sarcasm :]
11 sierpnia 2010 12:27


Rozchodzi się o dwie odpowiedzi tego samego użytkownika jedna pod drugą - bo omylkowo wysłane. NIE MA możliwości ich sklejenia a jedynie można wyciąć z jednej i przekleić do drugiej - za co zostałam ukarana ostrzeżeniem.

I tu też mod coś poleca (edytuj!) ale niby jak ten biedny użytkownik ma zedytować te dwie wiadomości jedna pod drugą?


I wlasnie o to mi chodzilo dokladnie  :kwiatek:  Szkoda tez ze nie ma cytowania selektywnego  👀
Niech wawrek to może wytłumaczy bo widać ja nie potrafię. ...
A.   master of sarcasm :]
11 sierpnia 2010 12:30
Chodzilo mi o to: sklejac. jak napiszesz dwa posty, jeden pod drugim - zeby je polaczyc. Edycja to co innego  🥂
A ja właśnie o tym piszę, żeby nie pisać post pod postem tylko trzeba edytować ten poprzedni i dopisywać. O to chodziło wawrkowi  😉 zresztą może niech sam się wypowie.
trzynastka   In love with the ordinary
11 sierpnia 2010 12:35
Użytkownik nie może swoich postów skleić ale może ich nie dublować. Co innego jak wyślesz dwa czy trzy posty o identycznej treści przez błąd na forum, a co innego jak świadomie klikniesz 3 razy pod rząd "odpisz" i w każdym naskrobiesz kolejne swoje myśli. To drugie zachowanie jest karane ostrzeżeniem, bo nie ma możliwości zrobienia takiej pomyłki.
Nawet jak klikniesz "odpisz" i widzisz, że nie edytujesz swojej odpowiedzi tylko otwiera się okienko z nową to możesz się cofnąć w przeglądarce i kliknąć poprawnie.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 sierpnia 2010 14:32

Co innego jak wyślesz dwa czy trzy posty o identycznej treści przez błąd na forum


no a ja tak zrobiłam i byliście łaskawi mi dać ostrzeżenie  które nie byliście łaskawi zdjąć pomimo wyjasnienia całej sytuacji  i pomimo akceptacji mojego wyjasnienia
trzynastka   In love with the ordinary
11 sierpnia 2010 14:49
To jest sprawa pomiędzy Toba a moderatorem który ostrzeżenie nałożył.
Ja nie wiem co było w usunietym zdublowanym poscie.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 sierpnia 2010 15:29
aha. Czyli każdy moderator wyznaje swoje własne zasady i co do karania i działa w oparciu o swe osobiste interpretacje Regulaminu - które niekoniecznie muszą być zbieżne z tym co robią pozostali moderatorzy.
trzynastka   In love with the ordinary
11 sierpnia 2010 15:35
Nie, po prostu Ja nie wiem czy post rzeczywiście wynikał ze złego działania forum, lub wielokrotnego kliknięcia "wyślij" czy z faktycznego dubla. Jak ma mam to teraz sprawdzić by Ci powiedzieć ?

NIE MA możliwości ich sklejenia a jedynie można wyciąć z jednej i przekleić do drugiej - za co zostałam ukarana ostrzeżeniem.


Jeśli twierdzisz, że przyklejałaś z jednej do drugiej to znaczy, że treść nie była jednakowa czyli pomyłkę wykluczamy  😎


Edit:
To nie miejsce na takie dyskusje, zapraszam na PW moderatorskie.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 sierpnia 2010 15:59
2 posty pod sobą wynikały z mojego błędu

skoro tak nie można to przekleiłam to co w przedostatnim do ostatniego posta

i za to zostałam ukarana

nie mam o czym na PW dyskutować gdyż sytuacja miała już miejsce

ale skoro nadal karzecie ludzi za to samo to ja bym chciała się też dowiedzieć (inni zapewne też)  jak praktycznie sytuacja taka MA byc rozwiązywana

Skoro post po poście = ostrzeżenie

Skoro korekta postu po poście przez użytkownika  - wycięcie z 1go i przeklejenie do drugiego = ostrzeżenie

To co jak konkretnie wybrnąć z tego bez ostrzeżenia.
ushia   It's a kind o'magic
11 sierpnia 2010 16:23
Zwyczajnie - nie pisać posta pod postem
Chyba uzycie opcji "zmień" nie jest jakimś niebywałym wyzwaniem intelektualnym?

Skoro dwa posty wynikały z Twojego błędu to za błąd dostałaś ostrzeżenie. I szczerze mówiąc, gdyby nie uzytkownicy Twojego pokroju, czepiający się o KAŻDY ruch moderatorów, to nie byłoby problemu, bo wystarczyłoby napisac do któregoś z nich uprzejme PW z prośbą o usunięcie omyłkowego posta. Ale niestety, pieniactwo Twoje i paru innych użytkowników to uniemożliwia, bo zaraz podniosło by się larum, ze są równi i równiejsi, ze niesprawiedliwie, ze regulamin, itp itd etc

A cała afera o tydzien z dodatkowym znaczkiem...  🙄
A.   master of sarcasm :]
11 sierpnia 2010 16:24

A cała afera o tydzien z dodatkowym znaczkiem...  🙄



bo to wyglada jak znak drogowy  😜
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 sierpnia 2010 08:34
Zwyczajnie - nie pisać posta pod postem

a nauczysz mnie jak przenosić się w czasie???

szczerze mówiąc, gdyby nie uzytkownicy Twojego pokroju, czepiający się o KAŻDY ruch moderatorów, to nie byłoby problemu, bo wystarczyłoby napisac do któregoś z nich uprzejme PW z prośbą o usunięcie omyłkowego posta.

taaak? a gdzie taki sposób załatwiania spraw jest opisany?? Przyznam że ja o nim nie wiedziałam a i z racji tego że nie jest to nigdzie zapisane przypuszczam że mało kto o tym wie 9ty jako były mod pewnikiem wiesz)

a w ogole czemu ze mną rozmawiasz takim wściekławym i pouczliwym tonem. Od kiedy modem się znów stałaś??

I powiem ci, tak dla twojej informacji, że na PW  korespondencja była m-dzy mną a modami. I dodam że każdy z nich prezentował mi INNĄ ŚCIEŻKĘ POSTĘPOWANIA.

Więc może zamiast tu występować i pouczać  - daj szansę aktualnym modom - i przyczyń się zmianą twojego wściekławo-zapiekłego tonu na uzyskanie konstruktywnej informacji.
ushia   It's a kind o'magic
12 sierpnia 2010 09:21
widzę, że bardzo Ci się spodobało jakie sobie piekne "wściekławo-zapiekłe" okreslenie wymyśliłaś

Naprawde nie rozumiesz czy udajesz?
Postów nie wolno dublować, czyli nie wolno pisać post pod postem. Napisałaś, dostałaś ostrzeżenie - skoro nie potrafiłaś bez tego zrozumieć, że tak robić nie wolno, to może teraz zapamiętasz.
To tak jakbyś się pytała "jak przejechać na czerwonym i nie dostać mandatu"

Nie da sie wszystkich przypadków opisac (zreszta sama postulowalas nie jeden raz maksymalne uproszczenie regulaminu, skad taka nagla wolta?), w wiekszosci wystarczy dobra wola zainteresowanego - tego Ci notorycznie brakuje, co najlepiej widac po Twoim, pozwól że zapożyczę, "wściekławo-zapiekłym" tonie jakim zwracasz się do modów i każdego kto ośmieli się zwrócic Ci na cos uwagę.

Istnieje taka mocno dokuczliwa kategoria uzytkowników forum, nazywana "hienami" albo "sepami" - to Ci, którzy "wypływają" przy każdym pytaniu do modów/adminów, wiecznie niezadowoleni, przy każdej okazji jak mantre powtarzający te same zarzuty i pretensje.
Poznajesz?  😎
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 sierpnia 2010 09:29
Przykro mi ale Ushia  nie jesteś w tym momencie żadnym partnerem do tej dyskusji gdyż nie do ciebie kierowałam uwagi. Poza tym w kółko powtarzasz się.

A to modzi powinii się jasno określić JAK postępować w takiej sytuacji.

tak że wszelka dalsza dyskucja w tej kwestii z tobą nie będzie z mojej strony kontynuowana.
I szczerze mówiąc, gdyby nie uzytkownicy Twojego pokroju, czepiający się o KAŻDY ruch moderatorów, to nie byłoby problemu, bo wystarczyłoby napisac do któregoś z nich uprzejme PW z prośbą o usunięcie omyłkowego posta. Jakieś dwa dni temu popełniłem dubla w wątku "politycznym" i tak właśnie sprawę załatwiłem - PW do Moderatorów z prośbą o usunięcie dubla + link do wiadomości.
Co to za problem? 😲
trzynastka   In love with the ordinary
12 sierpnia 2010 13:57
A to modzi powinii się jasno określić JAK postępować w takiej sytuacji.


Moderatorów z prośbą o usunięcie dubla + link do wiadomości.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 sierpnia 2010 14:08
Co to za problem?

No tak, masz rację żaden problem - pod warunkiem że się o tym wie - że tak a nie inaczej się to załatwia.

Bo niestety nigdzie nie było i nie jest napisane że TAK trzeba postępować a nie inaczej.

Jak ja nie wiedziałam o tym, to jak taki biedny żuczek nowy ktoś ma wiedzieć. Regulamin ani słowka o tym nie wspomina. Zakładam że od użytkowników nie wymaga się telepatycznych zdolności.
ushia   It's a kind o'magic
12 sierpnia 2010 21:14
Wystarczy pomyśleć.
I jakoś poza Toba nikomu to snu z powiek nie spedza, nikt tez za dubla w postaci IDENTYCZNEGO posta wyslanego wielokrotnie ostrzezenia nie dostal.
Co innego pod rząd wysłane posty o różnej treści, ale o tym regulamin jasno mówi - jest to zabronione i skutkuje "znakiem drogowym", jak w przypadku Twoim czy ostatnio A. vel ???

Grzegorz - widzisz, tu meritum sprawy nie jest istotne, liczy się, że można ponarzekac
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się