Kącik Małolata...:D

lacuna czytałam, że na łuku 🤔 Umówiłaś się już na następny termin?

Jestem zdesperowana. Chcę mieć takie ładne, profi zdjęcie. Ale po 1 wstydzę się aparatu bardzo, po 2 nie ma kto mi zrobić, po 3 no ja po prostu nie wychodzę dobrze. 😵
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
27 lipca 2012 13:13
Nie miałam kasy przy sobie,muszę jechać się umówić.W ogóle jestem zła okrutnie,wiem,ze gdybym miała drugie podejście to bym go przejechała na bank!Po prostu wszytsko wyglada tam zupełnie inaczej niż na placu na którym się uczyłam,no i auto chodzi zupełnie inaczej co wbrew pozorom ma ogromne znacznie..Zanim ogarnęłam co i jak walnęłam w pachołek i po egzaminie i 112zł 🤔
No, ja miałam parszywe szczęśćie, że stuningowali mój elkowy samochód dzień przed egzaminem i sprzęgło było bardzo czułe. Dzięki temu wyczułam egzaminacyjne auto i zgasł mi tylko raz. No ale jak to mówią głupi ma szczęście. 🙂

Coraz bardziej lubię kaczuchy, co to za śmieszne zwierzaki są. 😜
[img]http://i1043.photobucket.com/albums/b439/pati1500/Holandia/IMG_0713.jpg?t=1343391883[/img]
[img]http://i1043.photobucket.com/albums/b439/pati1500/Holandia/IMG_0710.jpg?t=1343391922[/img]
[img]http://i1043.photobucket.com/albums/b439/pati1500/Holandia/IMG_0694.jpg?t=1343391955[/img]
Skubana nie bała się w ogóle, nawet obeszła mnie naokoło i próbowała z kolana mi te chleby zdjąć. 😁 I prawie ją pogłaskałam, ale myślałą, że mam coś w ręce i zostałam dziobnięta. 😂
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
27 lipca 2012 13:41
flyno ja tego szczescia nie miałam 🤔 Ale cóż oby za drugim razem się udało.
Ej,nie karmi sie dzikich ptaków chlebem! 🤬 przyczyniasz sie tym do śmierci osobników(zatkanie przewodu pokarmowego) i wyginięcia całego gatunku.Kaczuchy są super,fajnie żeby sobie pożyły jeszcze 😁
lacuna ja to doskonale wiem, w Niemczech są za to normalnie mandaty. Ale niestety te kaczki już same pożywienia nie zdobędą. Najlepiej by było gdyby nikt nie zaczynał tego wszystkiego karmić i byłoby dobrze. 😉
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
27 lipca 2012 13:50
tutaj masz rację-niestety ktoś zaczął ten proceder cały 🤔 niemniej jak już dokarmiać to chociaż czymś co je potencjalnie nie zatka na śmierć 😉
A tak z innej beczki: dzisiaj nam konie zwiały 🏇 zostały znalezione dwie ulice dalej,stały sobie na łące i wpierdzielały 😵 także ja sie zwijam do konia zobaczyć czy nadal jest gdzie powinien 😁
borkowa.   silesian team
27 lipca 2012 14:29
Jeśli ktoś w ogóle moją historię przeczytał  😁 to tato zgodził się na dwa konie  🏇 czyli muszę pożegnać dwa konie 🙁
borkowa. to super, zazdroszczę !!  😀
ja wreszcie mogę się legalnie wyleżeć, wreszcie samotny weekend pełen nierobienianic  🏇
lacuna zdasz następnym razem 😉
borkowa. fajnie, że zgodzili się na dwa konie 😉 A czemu babcia nie chce ich mieć u siebie ? Zazwyczaj starsi ludzie cieszą się, jak mają "coś takiego" obok domu...

Moje konisko jak już zwieje (a zdarza mu się to Yyyy baaardzo rzadko) to idzie na przeciwległą łąkę, do stajni albo do sąsiada na trawę.  🏇

Oglądnijcie, przesłodki jest ten teledysk. 😁
fly fajneee  😀 😅
Urocze.  👀
Rozwalily mnie cycki.  😂
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
27 lipca 2012 16:30
Kurpnik ,hahaha ja też od razu na to zwróciłam uwagę .  🤣 Swoją drogą fajna nutka 🙂


Jaa... za tydzień jadę w końcu tą odznakę a jakoś nie mam weny do nauki... Jestem zbyt leniwa.  🤣


Ech... wyjechali na zawody i aktualne mam 3 konie do jazdy ....  Będzie pracowity weekend ! 🏇

Cycki wymiatają. 😂 Generalnie nie toleruje piosenek w innych językach niż polski i angielski, ale ta wyjątkowo mi się podoba. 😀
Tararara mam internet! Działa przerażająco wolno, ale ważne, że jest 🙂 Jak na razie całkiem przyjemnie (dużo żarcia) jutro zrzucę jakieś fotki to może uda mi się coś wrzucić o ile się załaduje  😁 Mam widok na ocean  😜
Mam widok na ocean  😜

ajaja zazdroszcze!
czekam na fotki i udanego wyjazdu  😀 💃 😜
Jeju jaka wspaniała część ceremoni otwarciaaaa  😍 Nawet Sex Pistols  😜
Mam widok na ocean  😜

łeeeee ! Nawet mi nie przypominajcie o oceanie ! Ta słona woda....  :emot4:
prawda prawda było cudnie  😀
ale się nudzeee a w kąciku cisza  🤔
Chyba znów założe facebooka, pare rzeczy potrzebuje a tu...  😵
Alabamka a to ty usunęłaś,myślałam ,że mnie bezczelnie zablokowałaś  😁 bo ostatnio czegoś od Ciebie chciałam i patrzę, że nie ma...


A ja mam jutro wesele, a w niedziele rano jadę na obóz.  😵
Ceremonia otwarcia niesamowita  😍 myślałam że będziemy mieć gorsze stroje, nie było źle !  😀
infantil na jaki obóz? 😉
jezdziecki  😅
Nie wiecie czy i kiedy będzie jakaś relacja 'z koni' na IO?
Krupnik kolorowe!!!  😅
jakby co masz w tym komplecie czarne, jakby trzeba było elegancko, a na codzień kolorowe, tamte drugie zbyt powazne  😉
To znaczy ja w takich nie chodze na co dzien. 😀
Tylko tak do domu, do ukladania wlosow, etc. Choc czasem moze sie zdazyc. Tez chyba bylam bardziej przekonana do kolorowych. I tak juz biore inne brazowe. Dzieny.  😜

edit. a moze te http://allegro.pl/spinki-tukany-7-5-cm-20-sztuk-za-3-49-zl-i2487868001.html ? Niby ich mniej, ale sa wieksze. Ach te problemy pierwszego swiata.  🤔wirek:
edit2. Jednak nie, te sa za duze. Biore kolorowe.  😂
Ja ceremonii otwarcia nie widziałam... ach ten brak czasu ! 😂
teeeeż bym pojechała na obóz jakiś. W końcu nigdy na żadnym nie byłam  😵
Ja bym brała kolorowe 😉
infantil a gdzie dokładnie?🙂
Małolaty wiecie może kiedy startuje Kasia na Ekwadorze? bo w wątku ''konie, jeździectwo w tv'' jest tylko o WKKW, chyba że czegoś nie doczytałam. :kwiatek:
borkowa.   silesian team
28 lipca 2012 13:05
moja babcia uważa, że konie to brak czasu, bla bla bla... 😵 że zero zysku nie ma, że tylko trzeba płacić  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się