Kącik Małolata...:D

maiia mam to samo, często 'zmuszam' ludzi, żeby mi powiedzieli szczerze co ich gryzie, staram się coś doradzić albo chociaż wysłuchać, a samej jest mi głupio, co tym dziwniejsze, że ludzi, którzy mi pomogli i wysłuchali wokół siebie mam. 😵
Fly, no ja właśnie tak nie do końca obok siebie... no ale i tak. Jedna z nich zna dokładnie moją sprawę, w sumie doszliśmy dzisiaj w nocy do wniosku że nasze przypadki są identyczne, tylko jesteśmy z dwóch różnych punktów widzenia... A druga osoba ma w sumie problem z tą samą osobą co ja, tylko problem innej wagi. No i jak tak dalej pójdzie to jeszcze my ze sobą zaczniemy mieć problem 😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 sierpnia 2012 20:21
Małolaty, ma ktoś jakiś program do zdjęć na kompie? bo ja na tym cudzie techniki nie, a potrzebuję żeby ktoś skleił mi 4 ujęcia w coś takiego:

prrroszę :kwiatek:
madmaddie, zrób to w Paint.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 sierpnia 2012 21:03
już mam, ave edytory online \m/
Pozdrawiam znad basenu 🙂 Byłam świadkiem ratowania topielca przez śmigłowiec, po 24 trzeba się włamywać do baru celem zrobienia sobie drinka, bo już wszystko pozamykane, mojej siostrze udało się włączyć alarm pożarowy podgrzewając krakersa w mikrofalówce  😁
Pozdrawiam znad basenu 🙂 Byłam świadkiem ratowania topielca przez śmigłowiec, po 24 trzeba się włamywać do baru celem zrobienia sobie drinka, bo już wszystko pozamykane, mojej siostrze udało się włączyć alarm pożarowy podgrzewając krakersa w mikrofalówce  😁

ale będziesz miała wspomnienia!!  😀 🏇
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 sierpnia 2012 21:42
Witajcie 😅
Nie zapomniałyście mnie małolatki? 🙂

U mnie ostatnio duużo się dzieje, mam doła, jednocześnie udaje mi się rozwijać trochę jeździecko, mam w końcu fotki z treningu, ogólnie co do spraw końskich jestem zadowolona jest na czym jeździć, ale życiowo trochę klapa, ale trzeba spiąć poślady i może się ułoży 🙂
Nie mam zbytnio siły nadrabiać co się działo, bo a)nie miałam lapka przez kilka dni, b)nie miałam zbytnio czasu i energii 😉
Co tam u was? Jak chcecie kilka zdjęć z dzisiejszego treningu na PAMIRZE to wrzucę 🙂
Hermes chcemy chcemy dawaj je  🏇
Arroch ja w Hiszpanii chodziłam do baru na lody po 1 w nocy  😂
Wspomnienia będziesz miała genialne  🏇 a potem wnukom będziesz opowiadać jak to się włamywałaś do baru  😁 😜
Hermes No wiesz ? Jeszcze się pytasz ? Dawaj dawaj !  😁
Hermes, a co to za pytanie!  🤦 Pewnie że chcemy!


mamy tutaj jakiegoś znudzonego małolata z Krakowa co 13-14.08 nie ma co robić?  😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 sierpnia 2012 22:37
idaczerwcowa, pampera, Atutowa, zaraz/później wrzucę, bo na razie koleżanka je obrabia, a jest ich sporo, bo najpierw ja robiłam foty z lonży, a potem ona mi z treningu 😁

edit: mam takie i zakochałam się w tym zdjęciu 😍

Hermes, widziałam na fejsie, cudne 😍

ups.. na weekend miała przyjechać koleżanka. mama się zgodziła-ok. potem plany się zmieniły i wpada jeszcze druga koleżanka-mama ok. myślicie że co powie na trzecią? bo już właściwie wszystko ustaliłyśmy między sobą 😂 niby lubi jak do nas znajomi przychodzą... ale ja to wyczuwam niezłą rzeź między nimi  😵
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 sierpnia 2012 08:24
maiiaF, dzięki :kwiatek: ja to się zakochałam w tym zdjęciu normalnie, jakieś takie pozytywne coś od niego bije, że wszystkie smutki poszły w cień jak na nie spojrzałam 💘 co do koleżnek, zgodzi się, zapewne będzie wesoło 😁
Hermes jeeeej ! Cudowne 😀 Koń taki spokojny Ty taka szczęśliwa  💘
maiiaF Tak jak Hermes myślę, że się zgodzi (no bo co tam jedna osoba w tą czy tamtą...) i że będzie wesoło !  🏇
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 sierpnia 2012 09:16
pampera, koń spokojny, bo po treningu już zrezygnował z odwalania, bo było gorąco i mu się chyba nie chciało 😁 dziękuję :kwiatek:
dobra, zgodziła się 😁 jedna w tą czy w tamtą była w przypadku drugiej koleżanki, a teraz trzecia.. 🤣 spytała kiedy przyjeżdża Laura (druga koleżanka) to mówię że jutro o 18 i czy z nią może jeszcze jedna przyjechać. A mama nawet nie spytała kto 😂 będzie, hm, ostro 😎 jedna chce zabić drugą, trzecia robi zawsze to samo, kocham drugą, pierwsza mnie nie chce ale sama chciała przyjechać, a trzecia przyjeżdża tylko ze względu na drugą i na to, że mam łóżko 😵 😂 serio. będzie rzeź 😂
Hermes hehe to dlatego taki grzeczny ! Mój nawet po treningu ma zasadę "Won od głowy"  😁
maiiaF a myślałam, że moje życie jest pokręcone  😜
Pampera, siema, jestem Mania, znana też jako Maia, mistrz komplikowania każdej sprawy 😎
maiiaF to faktycznie moze byc ciekawie u Ciebie. : D
oj będzie... na tę okoliczność nawet wzięłam się za sprzątanie 💃 i chyba skończyłam, bo nie wiem co dalej 🤣



😂
Jak to mówią "Koniarz ma zawsze czyściej w stajni niż w pokoju ! " U mnie też się to sprawdza  😁 😜
Mania - hahahahahaha 😂
szczerze mówiąc na zdjęciu wygląda gorzej 😁 a wszystko przez to, że koleżanka potrzebuje szafy, to wywaliłam wszystko, układałam od nowa i zostało pare zbędnych rzeczy 🤣
Dziewczyny, moge zaczac tanczyc balet, prawda? 😎


Zacząć? Czyli nie tańczyłaś wcześniej? Będzie Ci cięęężko, no ale impossible is nothing 😉

Zazdroszczę wakacji, ja się nigdy nie dogadam z rodziną c/d wyjazdu 😎 nie no, w weekend wyjeżdżam na całe 2 dni 😁 może choć trochę odetchnę...
[s]ej?! nie transmituja w tv meczu Polakow?! 🤔[/s]

EDIT. mam, mam, lece ogladac! 💃
Hermes cudowne zdjęcie!! i bardzo Ci ładnie w okularach  :kwiatek:
a ja spakowałam dzisiaj Modela i... moja paka jest wypchana po brzegi milionem rzeczy, które posiadam  😡
jutro do Warki robić zdjęcia, a już w sobotę wyjazd!!  🏇
odezwę się do Was jak już będę na miejscu to i fotki będą z przywitania Modela i pierwszej jazdy w nowym miejscu  😅
CYAA MAŁOLATKI KOCHANE 💃  💘
Wygraaali! 💃 3😲 😅

Myślicie, że nie jestem za stara, żeby zacząć grać od początku w siatkę w jakimś klubie czy coś?
Wygraaali! 💃 3😲 😅

Myślicie, że nie jestem za stara, żeby zacząć grać od początku w siatkę w jakimś klubie czy coś?


jeśli chcesz stać się zawodowcem to może i tak (choć w sumie nie wiem, czy na prawdę wszyscy zawodowi sportowcy od małego trenowali zacięcie swoją dyscyplinę?), ale na granie dla przyjemności nigdy za późno.
Najlepiej idź, zapisz się gdzieś i próbuj  👀
Haha nie no o stricte zawodowym nie myślałam, ale miło by było gdyby były jakieś zawody, wyjazdy etc. No i właśnie nie wiem czy na takie coś nie jestem za stara. Niby trochę grałam, tu w szkole, tu na obozie, ale jednak wolałabym iść do ajkiejś grupy początkującej. I w ogóle to i tak nie wiem czy to ma sens, skoro celuję w studia w innym mieście. Może poczekać i jeśli się za rok dostanę to się tam zapisać? Ale z drugiej strony mi naprawdę taka wfowa gra w siatkę nie wystarcza. 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się