Kącik Małolata...:D

daram ja spotkałam się z taką sytuacją, że kilka osób mieszkających w jednej spółdzielni mieszkaniowej i mających z niej internet miało to samo IP.
Jakoś nie wydaje mi się, że aracas to mils, bynajmniej nie wydaje mi się ona taką osobą, która musiałaby się dowartościowywać w tak głupi sposób. W tym wypadku uważam, że ktoś ma takie samo IP jak mils.
W końcu skończyłam swoje zadanie i idę nynać!  😅
No dobra... jeszcze posiedzę i dowiem się czegoś ciekawego z r-v 😁
ej no, ja już planowałam wyprawę do Stanów  😁

dobra, robię jakieś ćwiczenia na kompie teraz i idę ogarnąć szkołę na jutro. a potem wracam do Marsów  😍
No to teraz ja nie ogarniam tej sytuacji  😲 Ktoś w domu albo na osiedlu milis podszywał się pod aracas'a? Bo nie ogarniam tego skoro IP i nazwa hosta jest taka sama  😵
miałam się przygotować do szkoły, wyszło jak zwykle... mam ambitny plan nadrobić ten miesiąc zaległości przez ferie  🙄
Co za los, nooo. Paris wdało się zakażenie do tej rany i biedna musi przecierpieć do jutra.  🙁
Happiowa   córka grabarza
18 stycznia 2011 15:27
Co tak cicho? Wszystkie smutne, że aracas nas wyrolował  🤬?

Ogląda ktoś "prosto w serce"?

idziosława daj znać czy warto było się martwić tą rozmową...
ja oglądam 🙂 wszystko zrobie byle by nie się nie uczyć  😜
I jak to 'prosto w serce'? Oglądałam jeden odcinek, ale zupełnie mi się nie spodobał.

4 dni do wyjścia na wolność 😅
Jakoś się mils przestała odzywać...
Happiowa   córka grabarza
18 stycznia 2011 15:49
Prosto w serce mi się podoba, o wiele ciekawsze niż majka, akcja szybko się toczy. Jak to mówią, dupy nie urywa, ale ujdzie  😉

kucyk może zwyczajnie nie miała jeszcze czasu tutaj zajrzeć, chyba nie wierzysz, że ona to zrobiła?
Happiowa, nie to miałam na myśli. Zastanawiałam się tylko, czy skoro aracas dostał bana, a miał to samo IP, co mils, czy jej też nie zablokowało w ten sposób dostępu do forum 😉
Ja tam nie wierze , że to mils. Nie miała 'motywu' 😉 Aracas ani jej na forum nie słodził, ani nic. Z tego co mi się wydaje, to nie było pod każdym postem mils jego poparcia. więc po co by to robiła? Gdyby chciała się dowartościować, to mogłaby ze swojego konta pisać jakich to ona nie ma koni itp.
mils   ig: milen.ju
18 stycznia 2011 16:13
Hej. 🙂 Nie, nie dostałam bana, nie odzywałam się, bo byłam w szkole i na laserze z tym palcem. Miło się patrzy jak tak wiele osób wierzy w moją niewinność. :kwiatek: Czytałam trochę w internecie i z tego co się dowiedziałam jest wiele sposobów na podrobienie IP, aczkolwiek osobiście podejrzewam brata. :/ Jeśli mogę wtrącić takie swoje mini usprawiedliwienie... Gdybym naprawdę chciała się dowartościować w taki sposób albo zapomnieć o tym, że nie mam konia, to nie wyżalałabym się wam oraz Vanie i kucykowi na gg... Cała ta sytuacja jest przytłaczająca...
Arroch tak, najwidoczniej tak. 😵
Caira o jej... Współczuję. Przytul ją od nas. 😉
mils, o kurde ja jestem jakaś nie wtajemniczona, bo nie wiem, o co chodzi...  👀
A przytulić, przytulę. 😉 Jutro będzie wet około południa i nie idę do szkoły...

mils
  😲 w takim razie współczuję brata  🤔

Zmieniamy z Badziem dyscyplinę  💃 nie będziemy już udawać ze skaczemy, będziemy cyrkowcami  🏇 świecę i parę innych sztuczek "jak pozbyć się jeźdźca" mamy opanowane do perfekcji  😂
I Ty chcesz mnie zaprosić, żebym na niego wsiadła? 😲 😡
Zmieniamy z Badziem dyscyplinę  💃 nie będziemy już udawać ze skaczemy, będziemy cyrkowcami  🏇 świecę i parę innych sztuczek "jak pozbyć się jeźdźca" mamy opanowane do perfekcji  😂


e tam, idzie się do tego przyzwyczaić  😁
finku, ale on grzeczny jest, jak jest sam na hali, zapytaj Vany i Jasnowatej, dzisiaj była lekka anarchia i się troszkę złościł, bo kucyków nie lubi, ale ziemi nie całowałam  😁
mils   ig: milen.ju
18 stycznia 2011 16:29
Arroch dzięki... 😁 Jeśli zdobędę dowody, że to on, to osobiście wydłubię oczy... 😀iabeł:
Dzisiaj w szkole przeżyłam ogromny szok! Mój dyrektor zarządził założenie strony "English for fun" dla uczniów mojej szkoły. Są trzy tematy:
1. Co tydzień dodawany jest nowy filmik. Kiedy go obejrzymy możemy rozwiązać krótki quiz. Jeśli 5 razy rozwiążemy quiz na minimum 80% dostajemy 5 z angielskiego. 😀 Mądrze zapobiegli też oszukiwaniu - jeśli się zminimalizuje stronę z quizem, quiz się automatycznie zamyka, nie można powiększyć ani zmniejszyć strony, strona z quizem jest otwarta przez 2 minuty. 😀 Kto będzie miał najlepszy wynik dostanie nagrodę od dyrektora na koniec roku.
2. Są różne gry, które uczą angielskiego - również dostaje się 5. Najfajniejszy jest ryż: wybiera się odpowiedni synonim wyświetlonego słowa. Jeśli wybierze się dobrze dostajemy 10 ziarenek ryżu, który dawany jest ludziom głodującym w biednych krajach. Za ryż płacą firmy, których reklamy wyświetlają się na stronie. Fajne są też filmiki, w których można zwolnić tempo odtwarzania, wybrać automatyczne zatrzymanie się filmiku na chwilę po każdym zdaniu albo... nagrać siebie samego, czytającego tekst i poddać ocenie wymowy - za bardzo dobrą wymowę również są 5!
3. edit: Pamiętam! Wspólne, całą szkołą układamy historyjkę. Jeśli jeden uczeń opublikuje 2 części dostaje 5. Na koniec cała "książka" będzie drukowana i sprzedawana .😀
Z takim samym IP może być tak, że jeżeli mamy zmienne IP (czyli za każdym połączeniem przydzielano nam przypadkowe IP) to może być takie samo.Ale wątpię w to.

aracas wydawał się taki uczciwy.
mils jeśli się dowiesz kto to, to jeżeli to nie problem poinformuj Nas. :kwiatek:
finku, ale on grzeczny jest, jak jest sam na hali, zapytaj Vany i Jasnowatej


Tak, tak, tak, potwierdzam. Mnie nie próbował zrzucić.  😁
mils jeśli znajdziesz dowody, że to brat to możesz go zabić z pozdrowieniami od naszego kącika  😀iabeł:

Jaa cię, jaką ja mam ochotę wsiąść...  🙄

Lubelskie dziewczęta pamiętajcie, że jutro spotkanie! 😉
Udanego spotkania ! 😀
I prosimy o relacje i zdjęcia.

[quote author=Arroch link=topic=30353.msg859735#msg859735 date=1295368049]
finku, ale on grzeczny jest, jak jest sam na hali, zapytaj Vany i Jasnowatej


Tak, tak, tak, potwierdzam. Mnie nie próbował zrzucić.  😁
[/quote]

Mnie też nie, mnie też nie!  😎  😁




Co do aracasa, zupełnie nie chce mi się wierzyć w to, że to mils :kwiatek: ale jeszcze wczoraj zupełnie nie chciało mi się wierzyć, że aracas to nie aracas, tylko jakaś ściema, więc ja po prostu poczekam na rozwój sytuacji 😉



Iiii jutro spotkanie!  💃
mils   ig: milen.ju
18 stycznia 2011 17:34
Dobrze, jak dowiem się kto to, to poinformuję. 😉
Mam prośbę do was... Czy mogłabym prosić was o ogromne kciuki, modlitwy czy na co tam jeszcze wpadniecie, żeby wesprzeć decydujące chwile odnośnie stajni i Rzęsy? Żeby się jednak udało... W ten weekend? 😡
mils oczywiście, że będziemy  😀
a ty bądź pozytywnie nastawiona  😉
mils a na czym to w końcu stanęło? Bo się troszkę pogubiłam 🙂
Hoho wesoło w wątku widzę  😁
Baby, ja nie dotrę na to spotkanie jutro niestety...  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się