Kącik Małolata...:D

daram, otóż to, spinam poślady i byle do przodu  😀
niemiłek nie ma na avatarze Jareda, trzeba to uczcić 🥂 🥂
niemiłek no i tak trzymać  😀
niemiłek nie ma na avatarze Jareda, trzeba to uczcić 🥂 🥂


w końcu to forum jeździeckie, a Marsi są dalej w moim podpisie (i sercu)  😎

zastanawiałam się, czy ustawić Malwę czy Shannimala, wyliczanka zdecyowała  😁
Ehhh, nie wiem czy wytrzymam to wszystko psychicznie...i finansowo...akurat wszystko się na jeden okres ułożyło...masakra.

Hermes, podeślesz pw i mi? 🙁 Nie było mnie tutaj caaaaały dzień...
jett   success is the best revenge
22 kwietnia 2011 07:45
Wstawać Małolaty!  🏇
Czarny Panie, jaka piękna pogoda! a jaki wczoraj teren był! a jaki dzisiaj będzie! 💃

nie chce Was straszyć, drogie małolaty, ale... odkąd mam własne konto w banku liczę każdą złotówkę. oczywiście jestem na utrzymaniu rodziców, ale staram się ich nieco odciążyć (bo czasy wciąż niełatwe) kupując wszystko dla siebie za własne pieniądze. no masakra, całe życie tak będzie wyglądało? 😵. ale za to jakie przemyślane zakupy 😎.
cieszmy się, oj cieszmy, że rodzice nas wspomagają.
ja wstałam. dzisiaj post a ja na śniadanie pizze, no brawo xD
chciałam jechać na Rynek i kupić sobie po drodze Happy Meal albo kubełek w KFC, a tu POST  :/

o 22 idę na czuwanie  😲
o, faktycznie, post! <rzekła Anka głaszcząc się po brzuchu pełnym pierogów> 😁

Assad mnie załamuje. w ogóle nie je siana, wszystko przekopuje na drugi koniec boksu. reszta koni wcina to siano aż huczy 🤔wirek:. zmieniliśmy nieco paszę treściwą i widać małą poprawę, do tego dochodzi trawa (dość licha, ale jest jej sporo), no ale kurczę... tylko jemu wystaje biodro. a ja nie lubię chudych koni 😎.
tylko jemu wystaje biodro. a ja nie lubię chudych koni 😎.


jakbyś mojego po 4 tyg prawie stania na sianie i otrębach zobaczyła to byś się załamała  😵 a taki tłuszczyk miał kiedyś ładny 🙁 mam wrażenie, że on chudnie z dnia na dzień  😵
ankers, nie smutaj się, moja też straszny niejadek, zęby ok, pasza ok, karmienie 3x dziennie (siano, słoma, owies, otręby, siemię lniane, łuska słonecznika, sieczka, marchewki)...  sierść się błyszczy a żebra na wierzchu. dobrze, że już pojawiła się trawa - najlepszy sposób na przytycie. jeszcze raz muszę ją odrobaczyć, szczepienie i może przy okazji morfologia by się przydała. gorzej z takim koniem niż z dzieckiem  🙄
a mojej tak brzuszek urósł, że wygląda jak powiększony o 40cm w kłębie kucyk  😎

czy dla was święto są takie...nijakie?
Kiedyś Wielkanoc była taka fajna (podobnie jak Boże Narodzenie). Malowanie jajek, pakowanie koszyczków i ta niesamowita atmosfera...
a teraz święta kojarzą mi się wyłącznie z gruntownym sprzątaniem i wolnym od szkoły. Z magii świąt się chyba po prostu wyrasta.
dokładnie..
ja kompletnie nie czuję, że są 'Święta'. To samo mam z Bożym Narodzeniem.. Teraz to tylko wielkie sprzątanie, zakupy itp. Sama komercja. Nie ma już tej magii  🤔

mój koń był taaaaki śledzik, w pierwszej stajni, a gdy go przenieśliśmy to dosłownie 2 miesiące i koń przytył. A zmieniło się tylko karmienie (teraz dostaje 3 razy dziennie) i pewnie jakość siana.
Też już nie czuję tej atmosfery świątecznej.

Wy naprawdę chciałyście przestrzegać post? Ja w Boże Narodzenie zawsze jem sałatkę z kurczakiem. 😂
chyba tak, ale ja wciąż lubię klimat świąt, najbardziej za to, że zjeżdża się rodzina, z którą rzadko się widzę.

Arroch, nie dziwne, przecież koń chory. mam nadzieję, że chociaż humor mu dopisuje. złamanie po jakimś czasie przestaje boleć, jedynie swędzi pod gipsem 😉.
Arroch, nie dziwne, przecież koń chory. mam nadzieję, że chociaż humor mu dopisuje. złamanie po jakimś czasie przestaje boleć, jedynie swędzi pod gipsem 😉.



Już przestało niestety 🙁 teraz koń się nudzi, próbuje mi uciekać z boksu a wczoraj to prawie zjadł opatrunek, bo swędziało... masakra  😵 ja nie wiem jak my przetrwamy te kolejne 2 miesiące  🙄
no przekichane ma chłopak. zaopatrujesz go w jakieś boksowe zabawki? i kiedy zdejmą mu gips?
walczcie o marzenia, walczcie o marzenia, walczcie o marzenia, bo WARTO i się SPEŁNIAJĄ!!!

mam ochotę krzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyczeeeeeeeeeeeeeeeećććććććććććććććććććććććććć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no przekichane ma chłopak. zaopatrujesz go w jakieś boksowe zabawki? i kiedy zdejmą mu gips?


Ma siatkę na siano, wiszący Likit, butelkę z owsem, butelkę bez owsa, jeszcze gdzieś muszę wykminić siatkę na siano z takimi malutkimi oczkami, żeby nie pożerał siana od razu tylko, żeby się pomęczył...
Gips to mu najpierw od nowa muszą założyć, po świętach, bo od poprzedniego się obtarł i trzeba było ściągać bo noga mu spuchła  😵
niemiłek no !  😎
niemiłek dlaczego krzyczeć ? pozytywnie czy negatywnie ? 😀
Arroch to on cały czas stoi w boksie czy od czasu do czasu można z nim wyjść [ jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z koniem z nogą w gipsie ] ?
tajfunowaa, jasne, że pozytywnie!
to mów, gadaj, pisz- szybko! 🙂
niemiłek, co Ty, do jasnej ciasnej, masz w podpisie?


rozbujam się na krześle i może w końcu uda mi się oderwać od komputera. wezmę konie na lonżę. o, tak. świetny pomysł.
tajfunowaa nie wolno wychodzić, wywozić gnoju, nic koń ma być nie ruszany z boksu jeszcze przez hmmm 2 miesiące? Wyszliśmy z nim tylko żeby przetransportować go do kliniki 🙂
tajfunowaa, na razie cisza, żeby nie zapeszyć  😉

ankers, haha, moja sekta. PW  😀
Kolejne 1,5 tygodnia muszę się wziąć ostro do pracy i nauczyć się śpiewać czysto, na prostych dźwiękach "Do kołyski" dżemu  😵 Niech da mi ktoś kopa w tyłek...
Nie umiem, poddałam się.
Nie, dont giw ap! 🏇
Alabamka, jeśli ja muzycznie się spełniam to Ty też dasz radę!  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się