PSY

Właśnie ostatnio był doberman  😤 Nie ma wydarzenia, ale napiszę do właściciela może stworzy.
A mi dzis taka bide przywieźli  🙁
Jest tak przerażona ze śpi na stojąco.
Kejsa, o który Józefów chodzi? Po wschodniej stronie Warszawy są przynajmniej dwa.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
18 sierpnia 2014 12:21
Beauceron ???

Patrzcie co sie wyklulo z mojej suni  😍
Beauceron ???




Badziej chyba pod menchestera
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
18 sierpnia 2014 16:41
Ciska, a to jest duże i z średnia sierścią, czy nieduże i gladkowlose ? Bosy powinien miec jeszcze dodatkowe palce, ale jakis geniusz kynologiczny mógł biedakowi " nadmiar" wyciąć.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 sierpnia 2014 17:28
My dzisiaj pierwszy raz byłyśmy na rehabilitacji w basenie i mega nam się podobało  😅 tzn mi się podobało, a Bułka wcale nie była mocno obrażona  😁





W piątek idę z Maszą ustalić jakiś plan działania z odchudzaniem  🤔
JARA szaleństwo, super to wygląda! Ile czasu pływała? Miny nie ma najgorszej 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 sierpnia 2014 17:50
Cała wizyta trwała godzinę. Był wywiad, później przebadanie psa pod kątem ortopedycznym i na końcu serce. Ze względu na totalny brak kondycji 3 x 3 minuty. Okazało się, że długie spacery i okazjonalne pływanie są niczym w porównaniu do tej walki o życie 😂 Po 10 minutach tylne łapki już nie pracowały 😁 nie było w nich pary, a pies dyszał jakby przebiegł maraton. Z każdą sesją poprawia się kondycja, wydolność i pływanie trwa coraz dłużej. Dobrze, że Bułka nie wpadła na to, że jak przestanie machać łapami to wcale nie pójdzie na dno 😂
W przerwach między pływaniem można było zjeść dobrego smaka albo poszarpać się zabawką.

Pani Asia strasznie fajna babeczka, z wiedzą i fajnym podejściem do psów. Po pierwszym razie Bułka kocha ją tylko trochę mniej niż naszego szkoleniowca 😁 chociaż nie wiem czy ktoś pobije Dominikę  😁

Jak to tak ma wyglądać to ja już wiem, że Masza to tam będzie z rampy na główkę do tego basenu skakać  😁
Jutro zrobie lepsze zdjęcia, małe to i chude waży moze 15 kg tak na oko, dłuższy włos ale na głowie krótki i dłuuuga kufa,malutka głowa.
Frania, śliczne kluseczki, niech zdrowo rosną? Dobrze liczę, że 5 sztuk?

Tak 5 😀 Az nie moge uwierzyc ze moje dziecko moze miec dzieci  😁
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
18 sierpnia 2014 21:12
Jutro zrobie lepsze zdjęcia, małe to i chude waży moze 15 kg tak na oko, dłuższy włos ale na głowie krótki i dłuuuga kufa,malutka głowa.


Haha, to w typowaniu rasy wygrywa Ra Dag
Dla mnie ona jest podobna zupełnie do niczego 😉
I chamiok z niej straszny, szczeka na rowery, chce latać za samochodami.
Roboczo nazywamy ją Angelika  😀

W stajni dziś ze mną była, kota nie ruszyła , końmi sie nie interesuje i ogólnie widać ze sporo przeżyła.
Czy wam się wszystko przypadkiem nie pomieszało?
A moim zdaniem to zwykły kundelek 🙂 , ale przepiękna jest!
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
19 sierpnia 2014 07:56
Czy wam się wszystko przypadkiem nie pomieszało?



Eee, ale co ci chodzi?

Merciful, no wiemy ze kundel, ale wydaje nam sie podobny do..... tu sobie wystawiasz do co chcesz. Zabawa taka.
Niegroźna raczej
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 sierpnia 2014 08:00
JARA, Buła wygląda na zadowoloną. Strach pomyśleć co Nuta by wyprawiała w takiej sytuacji  😵

Frania , fajne kulki 🙂
Frania, maluchy cudowne 🙂

Jara to rehabilitacja na biodro?

A ja mam problem ze sobą od wczoraj... Zostawianie małej w domu znoszę gorzej niż ona sama...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 sierpnia 2014 08:58
safie, oj tam, oj tam 😉 Odpowiednie podeście i było by ok. Bułka jest bardzo anty-woda. To, że pływała co uchwyciła Dziewczynka na zdjęciach to cud 😉
Podobno psy, które nie lubią wody po 3-4 razie już nie dramatyzują po wejściu do basenu 😉

Bandos, tak, ze względu na to zwichnięcie biodra i małą zmianę w tym biodrze widoczną na rtg zdecydowałam się na rehabilitację. 🙂

A co do flata to widzę, że te nowo-zaflaciałe to normalnie jakby własne dziecko miały. Dziewczynka tak się nie rozczulała i nie kwękała nad Pixelotem jak na małą czarną kulą 😁
Zadzwonił K i powiedział, że dziś mała piszczy jak wyszedł  🙁 Wczoraj w ogóle nie piszczała, Ech...
Z tym "jak dziecko" coś jest na rzeczy...

A ja chciałabym zacząć powoli małą czegoś uczyć. BARFowcy czym nagradzacie psy? Dajecie też smaczki sklepowe psie? Czy tylko i wyłącznie naturalne?
Chciałam kupić kość taką z prasowanych ścięgien, żeby dać Tarze jak wyjdę, ale K wziął sobie za punkt honoru nie podawanie psu niczego przetworzonego. Ja myślę, że nie dajmy się zwariować.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 sierpnia 2014 09:19
JARA, widząc jaką Nuta ma miną kiedy musi przejść po zroszonej trawie nie mam sumienia ładować jej do wody  🙄

Bandos , ja co prawda nie barfowa, ale Nucia zrobi wszystko za suszone rybki  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 sierpnia 2014 09:23
Bandos, ja z lenistwa daje sklepowe smaki, bo nie chce mi się gotować np ozorków. Jak pies może jeść drób to wygodne są surowe kurze serduszka.

Z takich gryzaków to jak najbardziej możesz podawać prasowane kości, bo one są zrobione z skóry albo kupować naturalne gryzaki np wędzone wymiona, żwacze, żołądki itp. Ścięgna są super sprawą, ale chyba troszkę za twarde dla takiego malucha.

Muszę pochwalić sklep internetowy P1es! Zamówiłam w nim bez rejestracji moją ulubioną gumowaną smycz, wybrałam przelew z 24przelewy. W trakcie robienia przelewu, ktoś mi tu wszedł, zagadał i sesja w banku wygasła. Wywaliło mnie z banku, wywaliło z przelewów24 i skończyłam na stronie głównej sklepu bez niczego. Na maila przyszła mi informacja o tym, że złożyłam zamówienie, ale umowa będzie zawarta dopiero w momencie kiedy sklep potwierdzi przyjęcie zamówienia. Na końcu maila jednak był podany numer konta, więc spisałam ten numer i próbuję się zalogować do banku, a tu ... dzwoni przemiły Pan ze sklepu, bo zauważył, że mam jakiś problem z przelewem i chciał pomóc 🙂 Jeszcze nie zdażyła mi się taka ekspresowana pomoc, w ciągu 2 minut sklep sam zadzwonił do mnie, bo widzą, ze wystapił jakiś problem 🙂


Myślałam o takiej, za twarda dla malucha?

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 sierpnia 2014 09:44
One są ze skóry zrobione, powinny być ok, bo po jakimś czasie robią się miekkie od śliny 🙂
Dam jej jak K nie będzie widział 🙂 Przecież nie zabierze dziecku :P
JARA bo mała trochę jest jak dziecko, co ona ze mną wyprawia  🤔wirek:
Bandos nasza też płacze jak zostaje sama, całe szczęście jak zostaje z Pixie to siedzi cicho tzn, pomarudzi chwilę i odpuszcza. Ja daję dziewczynom takie kości jak wstawiłaś ale zdecydowanie bardziej wolą świńskie uszy i inne śmierdziele. Możesz też kupić konga i faszerować naturalnie, jak było ciepło to wkładam go jeszcze do zamrażarki, wtedy jest jeszcze więcej zabawy.
dziewczynka, co wyprawia? Ja nie mogę usiąść na podłodze, bo mam zaraz Tarę na kolanach. Gryzie po uszach i ciągnie za włosy. Później pacza oczkami - "Jak to? Nie można ciumkać Twoich włosów?"

Muszę zakupić śmierdziele, bo mi jej żal jak piszczy. Poza tym mam okropne sąsiadki...

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się