... ślub :) ...

szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
11 lutego 2013 11:07
Kurcze- ja sobie pomalu patrze w kierunku fotografow.
Znalazlam cos co mi odpowiada, technicznie tez super, tylko kurcze... 3600? Jakas masakra jak dla mnie. Czy takie sa ceny po prostu?

ash, przypomnij prosze kto Ci robil zdjecia (nie plener, tylko reportaz slubny). Podobnie cenowo czy moze jakims cudem jednak taniej?
szafirowa, a te 3600zł to za wszystko? Kosciol, wesele, plener? Czy tylko za jakas czesc?
W Szczecinie za calosc licza sobie wlasnie okolo 3000zł, w zaleznosci jeszcze od fotografa.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
11 lutego 2013 11:18
Kajula, bez pleneru... plener +900. To sa przygotowania+kosciol+wesele/12h
ash   Sukces jest koloru blond....
11 lutego 2013 11:27
szafirowa, u nas za reportaż ślubny( przygotowania, ślub i wesele ) z wielkim albumem dla nas i albumami dla Rodziców wyszło nam 3200zł.
Piotr Wilkowski tel. 501 864 545
Ma swoje studio w Radzyminie. Wielu moich znajomych go brało na swoje śluby.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
11 lutego 2013 12:16
Kurde no... w mojej nieuswiadomionej glowie to sie mialo w ok 2000 zamknac. Nie sadzila, ze to tyle kosztuje. Ma-sa-kra. Kamerzysta wypada z budzetu- i tak mial wypasc, ale teraz juz na pewno...

Narzeczony wciaz optuje za miesiacem w Meksyku zamiast tego calego balaganu 😉
mądrze gada!!!
ash   Sukces jest koloru blond....
11 lutego 2013 12:22
szafirowa, Meksyk to może niekoniecznie, bo jest dość niebezpiecznie. Znajomi byli, cieszyli się każdego dnia że żyją.
Każde wyjście z hotelu było w eskorcie policji itp. Generalnie nie polecam!

Długo szukałam fotografa, znalazłam takich których chciałam bardzo bardzo, ale 6500zł to przegięcie i zrezygnowałam.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
11 lutego 2013 12:28
Rany goscia, rozboj w bialy dzien. 6500? Ja padlam przy 3600 i wciaz leze...

ash, tez mu powiedzialam, ze Meksyk to odpada, bo niebezpiecznie i nie nadaje sie na wycieczke z niemowlakiem 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
11 lutego 2013 12:31
szafirowa,  szczerze Ci powiem, że jestem bardzo zadowolona z tych zdjęć. To pamiątka na całe życie, ślicznie oprawiona w albumy.
Lepiej wydać te 3000 na fotografa niż na inne pierdoły ślubne.
Monny   bez odbioru .
11 lutego 2013 13:25
hate me!, wypowiem się jako kosmetolog, jesli ktoś ma cerę tłustą to taki zabieg jest naprawdę skuteczny bo żadna maszyna nie oczyści cery z rozszerzonymi porami tak jak ręce. Osoba wykonująca zabieg musi być oczywiscie doświadczona i mieć o tym pojęcie. Jeśli osoba ma cerę trądzikową bądź nie posiada problemów z cerą taki zabieg nie ma sensu bo nie ma co robić. Jak są stany zapalne to również nie można tego dotykać. Wtedy najlepiej zrobić sobie masaż lub po prostu peeling kawitacyjny. Jeśli już się robi oczyszczanie manualne to minumim tydzień wcześniej bo się po takim oczyszczaniu wygląda no jak taki rózowy prosiak 🙂

ash, po jakim czasie od nałożenia rzęs wyszło Ci to uczulenie? Bo uczulenie powinno się pokazać w ciągu 24 godzin od nałożenia. Jeśli się nie pojawiło to może być to coś innego. Aczkolwiek bardzo często spotyka się uczulenia na klej do rzęs, toteż powinno się stosować takie hipoalergiczne.
ash   Sukces jest koloru blond....
11 lutego 2013 13:56
Monny, uczulenie wyszło mi po 3 uzupełnieniu.
Po każdej wizycie i uzupełnianiu swędziała mnie powieka, ale przez 2-3 h.
Po 3 aplikacji spuchłam jak hipopotam i miałam mega czerwone i swędzące powieki.
Monny   bez odbioru .
11 lutego 2013 14:31
ash, to może babeczka klej zmieniła? 🙂  Ale nie robie OT 🙂
My za foto płacimy 2200, ale za to film to już cięższa sprawa - 4500.
szafirowa, a widziałaś tego mojego fotografa? Ja płacę razem z plenerem (a nawet dwoma, bo też krótkim w dniu ślubu) 2700.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
11 lutego 2013 15:02
Dzionka, podrzuc prosze jakis link do jego prac, bo nie kojarze (wciaz mam za to przed oczami plener w szuwarach :hihi🙂. To jest bagatela... prawie 2 tysie mniej!
ash   Sukces jest koloru blond....
11 lutego 2013 15:03
Dzionka, ile macie w tej cenie zdjęć? Nie chodzi mi o zdjecia na płycie tylko normalne zdjęcia wywołane.
Jakiś album albo coś w tym stylu?
szafirowa, http://photoactions.pl/ Obejrzyj sobie galerie, ja jestem zachwycona, a wybrzydzałam równo 😉

ash, tak to wygląda:
Pakiet złoty zawiera:
-Reportaż i sesja plenerowa w dniu ślubu oraz w innym umówionym terminie.
Reportaż zawiera : przygotowania – fryzjer, makijaż, podróż z domu do kościoła,
ceremonię zaślubin,  zabawę weselną przez pierwsze 4 godziny oraz sesję
plenerową
-Płyta DVD zawierająca nie mniej niż 150 zdjęć
-Elegancki album z wybranymi przez Was zdjęciami
-Prezentacja multimedialna z podkładem muzycznym
-Galeria internetowa, którą możecie pokazać znajomym w każdej chwili!

Dodatkowo ugadaliśmy się  z nim na 20 wybranych przez nas odbitek. Będzie od rana do 1 w nocy.
ash   Sukces jest koloru blond....
11 lutego 2013 15:14
dobrze to wygląda, cena też przyjemna.
My mamy na płycie 400 zdjęć, w naszym albumie jest ich 100, w albumach dla rodziców po 40 zdjęć.
Dostaliśmy też nasze zdjęcie na płótnie do oprawienia, ale oczywiście nikt czasu nie ma żeby to zrobić 😀
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
11 lutego 2013 15:28
Dzionka, wyslalam zapytanie. Mi sie podoba spora czesc fot i plenerow, ale ten np nad Wisla-porazka jakas. Szczegolnie fotka zmoklej kobity w sukni na tle sprzegtow plywajacych. Ale cena z plenerem kosmicznie niska!
No nic- poszly dzis dwa zapytania, zobaczymy co to bedzie.
Dodatkowo chcialabym 'przetestowac' wybranego fotografa na krotkiej sesji ciazowej- to juz da jakis obraz, czy mi na pewno lezy czy nie.
ash 400 zdjęć? Kurcze, nie pamietam ile my mamy (napewno sporo mniej) ale 400 to ja nawet nie dałabym rady obejrzeć 😉
my mamy 306 od fotografa, jakies 100 albo i wiecej od znajomych i mi malo  😀
nerechta, to się pochwal, a nie ta trzymasz w tajemnicy! Wrzuuuć parę, no nie daj się prosić 🙂
nic tam ciekawego nie ma... naprawde  🙂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
11 lutego 2013 17:40
My mamy fotograf za [s]5,5tys[/s] (edit - jednak 4,6tys).Przygotowania,ślub,wesele i plener.Takie były ceny za to wszystko i w takiej jakości jak chcieliśmy.Szczerze to jak obczajalam tych polowe tańszych to... znajomi by mi lepsza sesje zrobili.To ma być pamiątka na całe życie,więc nie oszczedzamy tu,za to oszczedzimy na kamerzyscie,którego w ogóle nie będziemy mieć.

Zreszta fotograf to ja już wybrałam jak planowalam poprzedni ślub,robi mega klimatyczne zdjecia,do tego jest bardzo sympatyczna energiczna osoba i po prostu złapaliśmy chemie🙂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
11 lutego 2013 17:43
Edit:niechcący skopiowalam post
Diakon'ka, dasz namiary?
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
11 lutego 2013 17:46
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
12 lutego 2013 11:21
5,5 bym nie dala (a na pewno nie tej pani- nie przemowila do mnie - w zasadzie tylko przygotowania mi sie podobaja w jej wykonaniu).

Dzionka, ten Twoj mi wlasnie oferte przeslal i ten pakiet zloty to 2500 . Czyli  przystepnie. Do przemyslenia.
szafirowa, targuj jeszcze, może utargujesz! I pamiętaj że jeszcze dojazd musisz do tej ceny doliczyć. Nam policzył chyba 145zł. Pewnie taniej, bo zimą - my niestety w szczycie sezonu.
Też nie przemawiają do mnie te zdjęcia w tej cenie.
Za to Dzionkowy fotograf całkiem, całkiem  😀

Ja kandydata na męża jeszcze nie mam, ale fotografa tak. Nawet dwóch  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się