... ślub :) ...

ma zdjęcia  🏇 ale niestety ja to zawsze muszę mieć lekkiego pecha i nie działa nam druga płyta, akurat ta plenerowa... więc wstawiam parę kościołowo-salowych







Hej wszystkim 🙂 Upatrzyłam sobie dwa rodzaje sukni ślubnych w internecie, a w listopadzie lecę wybierać do jednego z upatrzonego salonu i zobaczymy czy coś podobnego mi znajdą albo będę szyć na miarę. Już nie mogę się doczekać, a tu jeszcze niecałe 9 miesięcy 🙂 Wstawiam propozycje sukien jakie mi się podobają 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
02 października 2013 11:56
secretary, ta druga jest bardzo wdzięczna. Pytanie tylko, jak zapina się tren 🙂
opolanka Bardzo mi się podoba ta druga ale też się zastanawiałam nad tym trenem, bo nie wyobrażam sobie całą noc z nim tańczyć 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
02 października 2013 12:36
no jak...na agrafke 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
02 października 2013 12:54
Gienia-Pigwa, hehehe 😉 Mnie się nie podoba zapinanie trenu, ktore wygląda jak "kaczy kuper", mój tren byłł tak podpiety, ze go widac nie było, a swoją długość miał 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
02 października 2013 13:25
Ja miałam tren dopinany na zamek błyskawiczny. Super wygodne rozwiązanie.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
02 października 2013 13:28
no ja mialam na agrafke  😎 ale byl maly 😉
Malina_M, jakieś dziwne te zdjęcia, bardzo mało cię widać! Masz jakieś takie z tobą centralnie, a nie pod kątem, z góry, z boku itd. 😉? Miałyśmy tego samego dnia ślub, też u ciebie lało 😀?
Dzionka pewnie mam ale ciężko coś na szybko było wybrać, no i ja strasznie mało fotogeniczna jestem... bardzo fajne są z pleneru no ale akurat ta płyta nie chce działać  👿 co prawda dziś Pani Foto dzwoniła że nagrała już nową ale nie bardzo mam jak pojechać. Jutro się tym zajmę i wówczas wstawię.
Co do pogody to u mnie również lało od czwartku, a w dzień ślubu to się zastanawiałam czy gumaków nie ubrać do kościoła  😂 ale na szczęście po ceremonii kościelnej wyszło słoneczko
I już po 🙂


co tak malo!! 🙂
natip Gratulacje! 🙂 I więcej zdjęć!
natip  super. Gratuluje 🙂


i tak nieśmiało się zapytam. Co sądzicie o tej sukni?
http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Annais-Bridal,Cynthia,Feeling,item,2945.html

Przymierzyłam i mam problem bo podobają mi się teraz 2  😁
emptyline   Big Milk Straciatella
04 października 2013 09:45
Ta moim zdaniem milion razy ładniejsza od poprzedniej. 🙂
Chuda, bardzo ładna! moim zdaniem o wiele lepsza niż ta pierwsza 🙂 Masz fotki na sobie? 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 października 2013 10:26
Chuda, ta jest przepiękna 🙂
niestety nie 🙁
Co myślicie o krótkich sukienkach na ślub kościelny? Takich lekko powyżej kolana? Wypada/nie wypada? Nie chcę takiej klasycznej sukni, dużej, szerokiej, ciągnącej się po ziemi... Będę się źle w takim czymś czuła. Wolę coś wygodnego, skromnego, o co się nie potknę.
Moim zdaniem wyglądają super! Elegancko i z klasą. Ale nie jakaś tiulowa czy koronkowa, tylko taka ala biurowa. 🙂
Lunitari jak najbardziej tak 🙂
Ja się dwa razy spotkałam. Raz widziałam zdjęcia koleżanki, miała suknię w stylu lat 50, coś w tym stylu:


A raz byłam na weselu, gdzie panna młoda postawiła na jeszcze skromniejszy model:


W obydwu przypadkach wyglądało to bardzo ładnie, oczywiście jeśli odpowiednio to dopasujemy do sylwetki i mamy zgrabne nogi...
chuda Ta suknia jest cudowna! Sama bym taką przymierzyła 😀 To już mi się trzy podobają.... A kiedy wychodzisz za mąż?
secretary  21.06
chuda A to ja tydzień po tobie 🙂 Za suknią jadę w listopadzie, bo od tego miesiąca salon zaczyna sezon na rok 2014 🙂
wiem własnie, może jeszcze coś znajdę z 2014. Moja siostra z kolei uważa, że w tej pierwszej lepiej wyglądam. ech dlaczego ja jestem taka niezdecydowana
szepcik z tych co wstawiłaś ta druga suknia bardzo mi się podoba, coś w tym stylu chciałabym mieć. Matka krzyczy że to za nowocześnie, że ma być długa z koronkami. Ale i tak bedę mieć krótką, nie chcę wyglądać jak beza i mieć problem z sikaniem na weselu.
Twój ślub, Twoja sukienka  😀
Lunitari Z tym sikaniem na weselu to też ciekawa sprawa i nie lada wyczyn w długiej sukni... Powinni robic specjalne kabiny dla panny młodej w toaletach 😉 moja znajoma ślubowała w zeszłym roku i przez całe wesele nie była w toalecie, tzn od momentu kiedy założyła na siebie suknie, nie chciało jej się- tak mówiła 🙂
Mama się martwi tatuażem na nodze, trudno, mam, już się tego nie zmieni. Cóż, przyzwyczai się do myśli, że babcie i ciocie się dowiedzą, żem wytatuowana. Mam wizję krótkiej sukienki, z szerokim paskiem i koronkową górą z długim rękawem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się