... ślub :) ...

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
16 marca 2010 16:20
Renata, Stangret takowych użycza: http://www.stajniastangret.republika.pl/powozy.html i Stanisław Bukowski z Milanówka:  http://www.stanislawbukowski.webpark.pl/ramki.htm .
m4jek - pokaż fotki  😜
majek   zwykle sobie żartuję
17 marca 2010 11:18
m4jek - pokaż fotki  😜


dobra, dobra do domu dojadę to pokażę
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
17 marca 2010 14:56
m4jek - mi sie wlasnie takie wesele marzy!! No i slub tez bym chciala w jakims pieknym ogrodzie, z mnostwem kwiatow 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 marca 2010 15:55
Lanka dzięki  :kwiatek:
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
29 marca 2010 17:47
w kosciele u nas stoi rusztowanie i nie wiadomo czy sie nawet do slubu nie powiekszy  👿 👿 👿 jestem wsciekla  😤
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
29 marca 2010 20:04
Gienia-Pigwa, nie martw się. U nas też było rusztowanie i nie zniknęło do dnia ślubu. Nawet zdjęcia przeszukałam teraz, żeby coś wstawić, ale na żadnym nie rzuca się to rusztowanie w oczy. Jak fotograf dobry, to wszyscy będą patrzeć na ludzi, a nie na to, co dookoła. 😉


[sub]edit: literówki[/sub]
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
29 marca 2010 20:55
nie, no mysle ze bedzie ok. do tego bedziemy siedziec bokiem a nie tylem do ludu  🙂
Ulena   Sky is the limit!
01 kwietnia 2010 15:37
nie chce uprawiać jakiejś kryptoreklamy ale świetne buty mają na www.butyslubne.com.pl
Koleżanka kupiła, jest na etapie profilaktycznego rozchadzania ich w domu. Podobno świetna jakość.

edit: wzięła te: jak dla mnie śliczne
http://www.butyslubne.com.pl/buty_slubne_100_31e-p-415-pl.jsp
no na tej  stronce są fajne butki, ale ja jednak polecam przymierzyć. Jedną parę zakupiłam na allegro, adrugą w sklepie normalnym i w tej pierwszej parze ledwo doszłam do kościoła a już mnie ogi bolały 🙂  😤
majek   zwykle sobie żartuję
01 kwietnia 2010 16:53
ja miałam trzy pary butów na ślub. Użyłam tylko tych na płaskim obcasie , bo niestety skręciłam nogę dwa dni przed...

Ulena   Sky is the limit!
01 kwietnia 2010 17:16
uuuuuuu to chyba się nie wyszalałaś w tańcu🙁 ja mam natomiast inny problem: posiadam jakąś nadludzką zdolność do błyskawicznego wręcz "zarzynania" butów. Dwa tygodnie chodzenia i fleki do wymiany. Boje się że jak przyjdzie co do czego to się zabiję na tym parkiecie tańcząc w szpilkach. Po prostu nie potrafię zgrabnie się w nich poruszać.
W sumie pod sukienką najczęściej nie widać czy ma się obcasy czy płaskie czółenka. Ale z drugiej strony chodzenie na obcasach (nawet przy długiej sukience)jest dla kobiety jak piękna bielizna-  niby nie widać a czujesz się taka....hmm, bardziej seksowna 💃
m4jek - bidulko i jak dałaś radę (ja kiedyś ze skręconą nogą chodziłam miesiąc zanim poszłam do lekarza i zaaplikowali mi gips 🤔wirek🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
08 kwietnia 2010 19:56
dziewczyny, kupilam buty do slubu  🙂  czerwone  🏇
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
08 kwietnia 2010 19:58
Odważnie 😉 ja jeszcze nie mam, w lipcu będę się rozglądać
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
08 kwietnia 2010 20:09
eee tam odwazne, zawsze chcialam czerowone buty. tak na bialo mi lyso jakos  😉 chociaz do tej kiecki mialam pewne objekcje, ale moja mama mi przemowila do rozumu  🤣
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
08 kwietnia 2010 21:13
Gienia-Pigwa, dobry wybór. Ja jeszcze do czerwonych butów dołożyłam czerwoną suknię. Mój małżonek nawet powiedział, żebym szła w glanach do ślubu, byle suknia była biała.  😁
Ulena   Sky is the limit!
09 kwietnia 2010 16:01
Albo czerwony kwiat we włosach- tak trochę w hiszpańskim stylu🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
09 kwietnia 2010 16:42
jeszcze do tego czerwona bizuterie i heja  🏇

kiedys tez chcialam czerwona sukienke do slubu, ale teraz stwierdzilam, ze w bialej pojde tylko raz, wiec co se bede zalowac  😉

19 tego mamy juz spisanie protokolu  😎
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
09 kwietnia 2010 18:51
No widzisz, ja doszłam do wniosku, że białą już miałam - na komunii. A w białej ślubnej wyglądałam jak gnijąca panna młoda.
zdjęcia zdjęcia  😜
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
09 kwietnia 2010 19:21
zdjęcia zdjęcia  😜


To do mnie, bo nie zajarzyłam?
[quote author=Lanka_Cathar link=topic=34.msg547774#msg547774 date=1270835477]
No widzisz, ja doszłam do wniosku, że białą już miałam - na komunii. A w białej ślubnej wyglądałam jak gnijąca panna młoda.
[/quote]
Ona jest śliczna 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
09 kwietnia 2010 20:54
[quote author=Lanka_Cathar link=topic=34.msg547774#msg547774 date=1270835477]
No widzisz, ja doszłam do wniosku, że białą już miałam - na komunii. A w białej ślubnej wyglądałam jak gnijąca panna młoda.
[/quote]

moja to ivory/szampan bo w bialej byloby mi strasznie  😉



a buty takie:
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
10 kwietnia 2010 07:18
Butów nie widać.  🙁

Osobiście uważam, że w złamanej bieli/ecru dużo kobiet wygląda dobrze, natomiast w czystej śnieżnobiałej to już różnie.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 kwietnia 2010 10:39
Lanka co jak co, ale nie myślałam, że miałaś czerwoną suknię ślubną  😁

Możecie mi polecić jakąś kwiaciarnie z fajnymi bukietami ślubnymi?  :kwiatek:
Ulena   Sky is the limit!
10 kwietnia 2010 15:05
Gienia-Pigwa, nie ma co, odważna dziewczyna z Ciebie🙂 Buty śliczne.
Jesteś blondynką czy brunetką?
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
10 kwietnia 2010 17:28
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=34.msg548450#msg548450 date=1270892389]
Lanka co jak co, ale nie myślałam, że miałaś czerwoną suknię ślubną  😁


[/quote]

Zerknij na naszą-klasę. 🙂
Wicie może czy gdzieś w warszawie organizują jakiś przyspieszony kurs do bierzmowania dla dorosłych? Gdzie nie spojrzę do 8-10 spotkań i to w takich godzinach, że nie mam szans dojechać.

Mieliśmy iść do parafii, gdzie będzie ślub. Proboszcz powiedział, że termin będzie ogłoszony na stronie internetowej, dzwonię przed chwilą i dowiaduję się, że pierwsze spotkanie jest dzisiaj..... No scyzoryk w kieszeni się otwiera...
Też szukaliśmy przyśpieszonego kursu, ale wtedy gdy był nam potrzebny to nic nie było. Niestety mąż musiał jakoś ogarnąć te 8 spotkań.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się