Śląsk

trzynastka   In love with the ordinary
01 kwietnia 2009 11:05
coś nam temat umarł . Co słychać ?  👀
noo właśnie co jest grane będzie ktoś tego 16 w Katowicach?

xxxx
trzynastka   In love with the ordinary
01 kwietnia 2009 12:22
noo właśnie co jest grane będzie ktoś tego 16 w Katowicach?


Najwyżej same pójdziemy na kawę 🙂  😁 dawno się nie widziałyśmy

A Ty Doniu się nie wybierasz na spotkanie ?
Ja,jako że sama taką datę zaproponowałam, będe na pewno  🙂 Mam tylko nadzieję, że nie bede sama 🤣 i ktoś się jeszcze pojawi...
Tylko nadal nie wiemy co z miejscem spotkania...
Cynamonowa to zaproponuj jakieś, ja Katowic praktycznie nie znam  🙁

No własnie 🙂 Jakie miejsce ? 🙂
A może się wybierzecie na wielką zakupomanię do Equishopu?  😁
Karutek

Mnie tam nawet na rekawiczki z przeceny nie bylo stac :P
A nie wiem moze sie wybiore, tylko to miejsce podajcie🙂 ale nie equishop bo ceny sa powalajace😀 a ja juz nie mam funduszy na takie szalenstwa.
Italiana na Ligocie ????
To może nie zakupy a grupowe zwiedzanie equishopu? 😁

Karutek, najlepiej niech wszyscy do Rybnika przyjadą 😉
Cóż, ja mogę jedynie zaproponować Hipnozę http://www.jazzclub.pl/...ewentualnie Sphinx'a  🤣

Italiana na Ligocie ????


Tego nie znam...To pizzeria?

Jesli chodzi o equishop to zupełnie nie moje "klimaty" i nie na moją kieszeń 😁, ale jak macie ochotę  😉
Tak 🙂 Taki plus, ze pizzeria połączona z kawiarnia 🙂 wiec dla kazdego cos sie znajdzie 😉 Na Ligocie obok Bazyliki 🙂 Na wielkim hubertusie obok konie przejezdzaja 😉
OK, 16 kwietnia będę raczej w Katowicach, tylko ustalcie jakieś miejsce  😉
Słuchajcie, zrobiłam dzisiaj mały rekonesans w Katowicach i wyszło mi, że w centrum jest jeszcze pizzeria Neptun, pub & restauracja Szafran, a kawałek od centrum pizzeria Avanti, która ponoć sobie chwalą studenci 😁...
Myślę, ze dobrze byłoby spotkac się w centrum i wybrać jakieś miejsce w centrum, bo nie każdy zna Katowice, nie każdy będzie samochodem( ja np. przyjadę autobusem :lol🙂 i w związku z powyższym powrót z różnych innych dzielnic Katowic może być problematyczny 😉
nie zapominajcie o mnie! 😁 też się piszę na spotkanie (mając nadzieję, że nic mi nie wypadnie) I proponowałabym coś w centrum, bo podobnie jak Cynamonowa dojeżdżam busem, a kawałek do Katowic mam. Jeśli chodzi o centrum to jednym z moim ulubionych miejsc jest City Pub, ale jak już tutaj powiedział w tej sytuacji pub odpada 🙂 Tak więc, z kwestii miejsca innego typu (np. restauracji) zostawiam Wam wybór...
To może żeby wszyscy bez problemu trafili to spotkać się w Silesi CC, a pozniej, całą ekipą iść w strone knajpy 🙂 ogolnie jak ktos miasta nie zna, moze miec problem gdziekolwiek w centrum trafic 😉
brzoskwinia jestem zaaaaa - to chyba jedyne miejsce gdzie bez problemu dojadę haha  😜
Mnie Silesia także odpowiada  😀 Możemy się umówić np. pod fontanną w środku. Zbierzemy się do kupy, a potem zadecydujemy gdzie pędzimy 😁
To ja mam głupie pytanie, gdzie ta Silesia jest?  😁
Silesie widac ZE WSZĄD w Katowicach :P

Tak ogolnie to jest przy drodze która idzie do spodka,lub przy drodze która kieruje sie w strone osiedla 1000 lecia.
zakładam, że na najważniejszym Rondzie w kce jest dokładne oznaczenie gdzie skrecić 🙂 z reszta ja widac 😉
Dzięki, dziewczyny. Akurat tamtędy rzadko się przemieszczam. Teraz muszę rozpracować jak dostać się tam w miarę sprawnie z Francuskiej (samochodem)  😵
Słuchajcie, może zrobimy jakąś liste, żeby później nie było zaskoczenia ?
I trzeba mieć jakiś fajny kontakt, w razie gdyby ktoś nie umiał trafić lub miał się spóźnić. Co Wy na to ?

więc zacznę listę 😉 będę ją uzupełniać, więc jeszcze raz, głośno ! Kto planuje być 🙂 (wypada się poznać też inaczej niż po nickach 😉 😉)

Silesia City Center Katowice
16 kwietnia ok.17-18 godz

(przy fontannie 😉)

1. brzoskwinia - Ola
2. Cynamonowa - Weronika
3. wendetta - Asia
4. ninevet - Ania
5. polonez - Magda
Słuchajcie, może zrobimy jakąś liste, żeby później nie było zaskoczenia ?
I trzeba mieć jakiś fajny kontakt, w razie gdyby ktoś nie umiał trafić lub miał się spóźnić. Co Wy na to ?

więc zacznę listę 😉 będę ją uzupełniać, więc jeszcze raz, głośno ! Kto planuje być 🙂 (wypada się poznać też inaczej niż po nickach 😉 😉)

brzoskwinia - Ola


Melduje, że ja też będę  🙂cynamonowa- Weronika
Jak ktoś miałby życzenie się ze mną telefonicznie kontaktować to zapraszam na PW  😁

Jak reszta ?
no to ja 😎
wendetta- Asia
trzynastka   In love with the ordinary
05 kwietnia 2009 11:34
Ania 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się