Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

Wawrek gratulacje
lec do "młodych koni" i chwal się!
eee tam, wolę tutaj, u ziomali 😉
Mazia   wolność przede wszystkim
05 czerwca 2009 18:11
Z wizytą na podlasiu... kto zgadnie u kogo???  😉
Wawrkowe baby!
Słuchajcie co się dzieje że z KJ"ELAM"? Hurtowo sie konie wyniosly. Zmiana wlaściciela? Widziałam że tam nie jest ciekawie ale żeby aż tak. Kiedys jak Pan W. tam miał swoje zdanie to i coś się działo  konie widac było na zawodachi jak pamietam to oni też już nic nie organizują.  Teraz prawie o nich sluch zaginoł.
O prosze jak sie wiesci  roznosza. Wczoraj przeprowadzka a juz na forum.
wanda, poczekaj moment, zaraz będą jeszcze "anonimowe" przeszpiegi 😉 jak się przeniosłyśmy do supraśla było to samo, zaczęły się "anonimy" z dochodzeniem a kto, a dlaczego odeszli itd
normalka
u mnie było podobnie kiedy przeniosłam się z kobyłkami 😉 teraz już wiele wersji można się nasłuchać 😉 ktoś może startuje na tych zawodach u maliszy?  skoki lub ujeżdżenie?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
17 czerwca 2009 08:49
karmelkowa uwazasz ze te konie wygladaja nieciekawie i maja nieciekawie?


?
Proti   małymi kroczkami...
17 czerwca 2009 12:40
Karmelkowa, co to znaczy nie jest ciekawie? Jakoś przyjeżdżając tam swego czasu bardzo regularnie i będąc osobą postronną(nie jeździłam tam i nie trzymałam konia) nie zauważyłam, żeby coś było nie tak, a konie miały źle. Wręcz przeciwnie.

Jaka u was pogoda? bo u mnie albo pada albo leje...
nic lepiej nie mów Proti - siano się zgnoiło na maxa  😤, ale jeśli dzisiaj utrzyma się bezdeszczowo i jutro to jest nadzieja, ze w końcu zbiorę tę herbatę 🤔
Myślę że zbierzesz wawreku bo padać ma dopiero w niedzielę, ciekawe jaki będzie następny tydzień
jeśli zbiorę do niedzieli to wpadnę w ramach relaksu do tego... no... halucynowa, czy jak to się zwie...? na święto konia, koło Turośni. Wybiera się ktoś?  👀 Wiem, że będzie 777 🙂
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
17 czerwca 2009 13:24
trochę nas będzie 🙂
My z Adamem  będziemy i Karol R. również czyli ekipa z Szepietowa się zbiera
o kurcze - fixxxer12 tyle browarków ode mnie czeka... wytrzymasz?
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
17 czerwca 2009 13:36
hehe dobrze, że wiadomości nie kasowałam - zaraz sobie policzę  😁

policz, a ja zobaczę jaki mam debet 🤣
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
17 czerwca 2009 13:41
😲 łojoj dużo wyszło :P
to bierz urlop na poniedziałek i zamawiaj kroplówkę z glukozą  🤣
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
17 czerwca 2009 14:11
jestem wersja nie-ekonomiczna - dam radę bez urlopu :P a kroplówkę mam zapasową w domu :P 😎
wawrek ty sie nie śmiej bo ja wzięłam urlop na poniedziałek
poza tym ja tobie jestem krewna browara - pamiętasz ?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
17 czerwca 2009 19:37
to w ta niedziele?
luzik 777, będę miał chyba kierowcę, ale... priorytet to siano
a ja znając życie nie dojadę :/ w ten weekend mamy terenowe zajęcia z psiunami.. nie wiem co jak i gdzie dokładnie.. zobaczymy ile nam to zajmie.. jak coś el diabolito jedzie ze mną 😉
Proti   małymi kroczkami...
17 czerwca 2009 20:47
szkoda, że nie mam jak dotrzec. proszę chociaż o foty ze spotkania 😉
Proti  na mnie nie licz z fotkami bo  bardziej prawdopodobne ze sie zobaczymy na żywo niż pojade na dzien konia (kwestja pogody, szczegóły juz prawie uzgodnione) wiec czekaj na nas w niedziele wieczorkiem z zimnym browarkiem.
Proti   małymi kroczkami...
18 czerwca 2009 05:48
wanda, będę czekac 😅
już nawet szef się pytał czy do mnie przyjedziecie 😁
Proti super tylko czy pod namiocik pogoda dopisze? Mam nadzieje bo od tego wszystko zalezy.
Proti   małymi kroczkami...
18 czerwca 2009 05:54
jakoś damy radę, jak coś to pomieścimy się w domku 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się