Poszukiwany/poszukiwana

Aly, znam klacz, której był dziadkiem. Bardzo agresywna w stosunku do ludzi jak i koni 😉
Aly, znam klacz, której był dziadkiem. Bardzo agresywna w stosunku do ludzi jak i koni 😉


Naprawdę? A o nim nic nie wiesz? A kobyła jak ma na imię?
Szukam kucyka RUSAŁKA / BALBINA
srokata, ok 115cm w kłębie, ok 10 lat, coś w typie szetlanda
została sprzedana w okolice Opola
szukam tylko kontaktu, bo młodsza siostra mi tu ryczy, bo nie wiem gdzie ją sprzedali, a uczyła się na niej jeździć i to jej pierwsza końska miłość... 🙄 🤣 Jeśli była by możliwość odwiedzin z marchewkami, to stawiam flachę ;-)
Czy ktoś coś wie o ogierze Labirynt?


Trafił na południowe mazowsze, krył w zeszłym sezonie, w tym nie wiem.

Miałam po nim kobyłę, bardzo fajna, miła w obsłudze, wygodna i łatwa do jazdy, generalnie bez problemów. Znam też kilka koni po nim, bez odchyleń.
On sam chyba na dodatek tkający ?
Szukam wałacha NABUCCO  haflingera - ma teraz 8 lat, łysinka na głowie, budowa movnego typu,  na prawym udzie palenie ( kwiat)/ lub osób z okolic Bełchatowa, którzy na nim jeździli i go znali.
[quote author=Aly link=topic=472.msg2448214#msg2448214 date=1447258202]
Czy ktoś coś wie o ogierze Labirynt?


Trafił na południowe mazowsze, krył w zeszłym sezonie, w tym nie wiem.

Miałam po nim kobyłę, bardzo fajna, miła w obsłudze, wygodna i łatwa do jazdy, generalnie bez problemów. Znam też kilka koni po nim, bez odchyleń.
On sam chyba na dodatek tkający ?
[/quote]

Ooo to jednak żyje? Możliwe że tka nie przyglądałam się ale jak przybył do Dzikowca to w sumie ciągle taki nabuzowany. Myślałam że to na wałacha zły ale możliwe że tka... Krył w zeszłym sezonie ale jak pisałam w tym nie ma źrebaków... Ani jego samego w rejestrze... A wiesz czy dalej agresywny jest?
Oj nie wiem niestety, wybierałam się go obejrzeć i nie dojechałam wreszcie.
Oj nie wiem niestety, wybierałam się go obejrzeć i nie dojechałam wreszcie.


To postaraj się dojechać 🙂 Może mu się chociaż udało...
Jej! Dostałam potwierdzenie z PZHK że Labirynt żyje... Ale mu się poszczęściło... Że też ktoś takiego chciał kupić... Ale kibicuje aby dobrze się sprawował.. 😀
A zna ktoś morze ogiera/wałacha małopolskiego imieniem Sotti? Ojciec: Saroyan, matka: Hipoteka, urodzony 1993-09-08 roku, maści siwej. Wymiary: 167-190-20,5 . Bonitacja: 80, Ma wpis do księgi lecz z tego co czytałam odebrano mu licencje na krycie z powodu maści (siwy po nie siwych rodzicach). W 2012 został odkupiony przez p. Ewelinę Nazimek- Bąbę jako ogier rozpłodowy. Niestety odebranie mu licencji było ciosem od PZHK więc konia wystawiono na sprzedaż. Dzieci właścicielki, małe dziewczynki, kilka razy mówiły mi że "zjedliśmy Sottiego" czy "Sotti poszedł na mięsko" ... Nie wiem czy to prawda... Wie ktoś coś?
witam, chciałabym się dowiedzieć czegoś z przeszłości mojej klaczy, oraz jej pochodzenie, więc poszukuje osoby  która jeździła/pomagała lub coś  w
Ośrodek Hippiczno-Rekreacyjny Bretania    w krasnobrodzie., czy jakoś tak, koło zamościa, w latach 2012-2014. w tych właśnie latach klacz była własnością tego ośrodka, bardzo proszę o pomoc, to dla mnie ważne, może prze takie informacje uda mi się lepiej zrozumieć klacz
Szukam tych dwóch koni. Oba hucuły. Kary - Wasal 10 lat. Drugi Poseł 12 lat. Zostały sprzedane handlarzowi. Mogą być teraz w jakiejś stajni w okolicy Gniewu. Proszę o jakąkolwiek informację. Jeśli są już prywatnych rękach, chcemy chociaż wiedzieć czy nic im nie jest. Zostały sprzedane ze Starogardu Gd 10.11.2015r
karaka a co sie im stalo, ze poszly do handlarza?
Poszukuje karego wałacha wlkp. Egon (Skaner A x Emisja..) urodzony w 2005 roku. Sprzedany kilka miesiecy temu.
http://www.bazakoni.pl/egon-skaner-a-emisja

Baaardzo prosze o pomoc 😉
larabarson tzw "odgórne decyzje" zapewnie. Konie rekreacyjne są zbędne w tego typu placówkach. Prawdopodobnie chodzi o jakieś zmniejszenie pogłowia.
KONIE SIĘ ZNALAZŁY! ; )))
To było tak - Dyrektor stada postanowił rozwiązać szkółkę, bo przynosiła coraz mniejsze koszta. Prywatne konie wróciły do właściciela ,a trzy zostały - właśnie te dwa hucuły i jeden arabek(ogier).  Zostały wystawione za 9 tys za każdego kuca, cena z kosmosu, kary kuc ma coś pęknięte w kopycie, ze po werkowaniu tydzień kuleje (nie wiem dokładnie co mu było ) drugi z dość zaawansowaną dychawicą (ten gniady) . Byli chętni na te konie, ale nie za taką cenę . W biurze mówili, ze cena zaporowa bo prawdopodobnie będą jakaś mała sekcję z oprowadzankami tworzyć więc konie się przydadzą. Aktualnie kary chodził w hipoterapi, a gniady od czasu do czasu woził małe dzieci . Jednocześnie osoby zainteresowane kupnem powiedziały w biurze, że jeśli cena się troszkę obniży to ma o nich pamiętać bo będą je chcieli.  Tymczasem stado popadło w ogromną katastrofę finansową- zaczęli zwalniać pracowników, ale konie miały zostać . Przychodzimy w czwartek do stajni 12.11 a tu nie ma koni. Masztelarze powiedzieli ,ze we wtorel  zapakował je handlarz końmi na rzeź(znany im ), nie mogli nic zrobić bo jak przyszli na zmianę to konie już były zapakowane. Oczywiście tradycyjnie dyrektor i koniuszy nie odbierają . Szukamy jakiś kontaktów do handlarzy, szukamy osób, które mogą znać takich handlarzy. Po wieeelkim proszeniu udało nam się uzyskać z  biura dane i numer handlarza. Zadzwoniłam do niego powiedział, ze sprzedał je, chwile potem powiedział ,ze sprzedał jednak jednego, ale drugi jest na próbie i na 100% jeden wróci od razu zadeklarowaliśmy bezwarunkową chęć kupna konia .Powiedział,ze na drugi dzień sie odezwie. Oczywiście tego nie zrobił i nie odbierał telefonów. Próbowaliśmy się z nim skontaktować przez prawie trzy całe dni .Słyszeliśmy o tym handlarzu same złe rzeczy. Przestraszyliśmy się, że może nam ściemniać bombardowaliśmy go telefonami , ale nic to nie dało . Postanowiliśmy powstawiać do internetu info o nich z nadzieją, że faktycznie żyją i są gdzieś na próbie. Pomogła nam fundacja Tara za jej pośrednictwem, znalazły się konie. Okazało się, że dyrektor był chyba bardzo zdesperowany bo sprzedał je za 2 tys za sztukę. Biuro na pytanie dlaczego nie poinformowali osób chętnych o zmianie ceny odpowiedzieli "zapomnieliśmy " - po prostu szkoda słów. Na szczęscie zakończyło się happy endem bo ktoś faktycznie wziął na próbę jednego ,ale stwierdził ,ze te dwa się ze sobą tak zżyły, że weźmie też drugiego.
karaka a co z arabkiem? Gdzie się podziewa?
Arabek to ogier i jest teraz podobno w dzierżawie na kryciu. Na szczęście z jego sprzedażą jest trudniej, bo potrzebna jest zgoda ANR i czegoś tam jeszcze. Więc większa kontrola sprzedaży.
Ircia   Olsztyn Różnowo
16 listopada 2015 13:42
Megane też jestem ciekawa co z Egonem  🙁  zdjęcie z bazy koni było u mnie robione.
Dostałam informację od PZHK, że koń którego szukam znajduje się w woj. WLKP

PONAWIAM:
Imię: Grafit
Matka: Gwiazda
Ojciec: Walor
Rok urodzenia: 2002
Rasa: mały koń
Maść w paszporcie: karosrokata (choć był kary/skarogniady)

[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11219305_1038873939501504_3341197144666932109_n.jpg?oh=2b5319cfbbadabdfde58a2d9c8cf3f01&oe=56AE01B2[/img]

Baaardzo proszę o pomoc, jeśli ktoś cokolwiek wie ...
...
Nirvette   just close your eyes
17 listopada 2015 21:30
Wie ktoś co się dzieje z końmi :
Ballada-kara-sp-malutka gwiazdka-powyzej 10 lat - ostatnio (jakieś 2 lata temu ) widziana w stajni Rogacki(Wiry , koło Poznania)
Sofia-kasztanka , wlkp ojciec-Grot matka Szumka , Strzałka z jakby księzycem , rocznik coś koło 98 z charakterystycznymi bliznami  z przodu
Jożin z Bażin/Iżi - mały kucyk , bułany,wałach , matka i ojciec NN , pręga na grzbiecie , dobry w skokach
Sugar Baby Love - klacz gniada ,matka Sisi , ojciec Winchester - wysoka ,łykawa
Sisi-gniada , dość niska , duża gwiazdka , wystający kłąb, sama jakby " wklęśnięta' ,strasznie do przodu , wygodny galop,ojciec chyba Malibu
Remik- gniady , z strzałką , dość niski , strasznie do przodu - nic wiecej nie wiem



Podbijam  :kwiatek: Ktoś, coś?
Poszukuję dwóch koni Franko siwy wałach po Berberys od Finlandia ur. 2006 r., oraz siwego ogiera Brokat po Krym od Banderola ur. 2006 r., zostały sprzedane jako para zaprzęgowa prawdopodobnie do woj. mazowieckiego (ale nie jestem pewna) jakieś 5 lat temu z woj. podkarpackiego.
Wiem już jak prawdopodobnie Ulena trafiła na rzeź... Jak otrzymam zdjęcia i rozpoznam to będę miała prawie wszystko ułożone...
Witam 🙂 poszukuje gniadej klaczy huculskiej W-Łopienka.
Została sprzedana gdzieś na początku roku w okolicach Bydgoszczy.
Po Bandita. Klacz 9 letnia, podobno doznała kontuzji i nadaje sie tylko do stepa dlatego została sprzedana dalej.
Prosze o jakiekolwiek informacje.... Mam nadzieje ze nie trafiła na żadnego złego człowieka.
Hej, poszukuję konia...
Około rok temu został sprzedany ze Stada Ogierów w prywatne ręce (jak mi wiadomo nie był to handlarz).
Ogier o imieniu Skromny Pan po Pauillac de Meia Lua od Skadena. Rasa sp, urodzony w 2010 roku. Maść kasztanowata z odmianami. Wzrost +/- 163cm.
Niestety nie posiadam zdjęć 🙁
Jeśli ktoś ma jakiekolwiek info na jego temat bardzo proszę o kontakt!
Witam
Poszukuje informacji o śląskim ogierze Amigo ur. 2001 r. po Lucky od Amazonka. Posiadam konia po tym ogierze, jednak nigdzie nie ma konkretnych informacji o tym ogierze, ani zdjęć. Zależy mi informacji i zdjęciu konia, gdyż mój chłopiec jest najprawdopodobniej pierworodnym tego ogiera.
Pierworodny po ogierze Amigo jest wałach Geberyt od Gertuda. Na jego temat również poszukuję informacji.
Z góry dziękuje za jakąkolwiek informację 🙂
Na FB znalazłam wiadomość, ze w miejscowości Pszów znaleziono kucyka, który biegał po drodze.
Szukam konia Avanti Palegro
Duży, piękny kary wałach, ślad mi sie urwał na jego pobycie w Kwidzynie.
Chce tylko wiedzieć czy ma sie dobrze, ewentualnie za zgoda właściciela odwiedzić z marchewkami 🙂
Szukam informacji o klaczy Tercja-Toyota m. Tekila/Tandem o. Berlin Bej/ Elsing. W 2006 roku dała malowanego ogierka w Kalinówce woj. Lubelskie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się