Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Banandi musisz czytac dokładnie 🙂 ja zamówiłam derki od znajomych z angli ktore maja przyjść w połowie marca ale wszystkie sa juz zamówione 🙂
aha , nw coś mi koleżanka mówiła  😡
Karla🙂 doszła do mnie dzisiaj paczka  😅 ale jeszcze nie zaglądałam bo jest z mamą w samochodzie. Dziękuje bardzo tobie i gopi za fatygę , całe zamieszanie i w ogóle :kwiatek:

edit : już mam , patrzyłam , macałam i w ogóle cudownie  😍 Jeszcze raz dziękuje bardzo
moze daj ogloszenie jednak?  😤
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Dostałam paczkę 😅 😅 😅
Gopi podziwiam akcję  😎
Wszystko tak sprawnie, kontakt super- REWELACJA 😀
Mnie dwa potniki i derka plus transport z UK, plus transport w Pl- w sumie wyszło 95 zł z groszami.
Dziękuję :kwiatek:
Monny   bez odbioru .
22 lutego 2013 14:43
W tesco dzisiaj widziałam za 12,99 zł koziołek drewniany 🙂 Może sie komuś do siodła przyda

mam taki koziołek z castorama  💃
W biedronce są rękawice z mikrofibry za 5,99 zł, identyczne jak te w sklepach jeździeckich 🙂
prośba niekońska
2-3tyg temu kupowałem w Lidlu klej w taśmie, wygląda jak taśma dwustronna, w opakowaniu 1+2 wkłady, były dostępne trzy rodzaję, kosztowało 7,99(?), gdyby ktoś widział chętnie kupię kilka granatowych
kittajka ja parę lat temu kupiłam gąbkę z mikrofibry zanim zaczęły być tak popularne w jeździeckich. Zapłaciłam za nią z 6zł jako taka do auta chyba na stacji benzynowej. Po mniej więcej 2 tygodniach wyszły identyczne w go-sporcie za 20zł jako do konia  🤔wirek:
kalosze i skarpety do kaloszy  😅

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-92C180B2-E07276B9/lidl_pl/hs.xsl/index_35332.htm


...a ja zamówiłam "wkładki" do kaloszy z Amazona,bo nie umiałam w PL znaleźć... :/
właśnie jestem po dokładnym obejrzeniu derki i czapraka z lidla i musze powiedzieć, że naprawdę fajna jakość za grosze. Dera ładnie skrojona - nie prosta na plecach tylko profilowana. Polar troche grubszy niż w eskadronach coś pomiędzy zwykłą polarówką a toulene. Czaprak też wydaje się być z konkretnego mocnego materiału, gdyby nie ten paskudny emblemat byłby nawet całkiem ładny 🙂
Chciałam podziękować Milenchen za pomoc 🙂  :kwiatek:
pantofel Mam dokładnie takie same odczucia! Jestem zaskoczona jakością czapraka- jest świetny, elastyczny. Piękne pikowanie i wykończenie, tylko ten namalowany emblemat paskudny, ale na szczęście tylko po jednej stronie 😉

I też bardzo dziękuję Milenchen za trud jaki sobie zadała, żeby sprowadzić te czapraki dla nas i za cierpliwość 😉  :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 marca 2013 21:17
W Lidlu fajne trekingowe buciory za 75 zl. Wysokie dosc i mocno trzymaja kostke, a protektor dosc nikly 😉

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_35291.htm
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
02 marca 2013 07:17
hej nie orientujecie się czy w lidlu kiedyś sie końskie rzeczy jeszcze pokaza?
Macał może ktoś w lidlu te skarpety do kaloszy? Wydaje się fajnym patentem, ale nie wiem czy są na tyle grube i porządne, żeby w nie zainwestować.
Alaska- ja niedawno macałam,rewelacji nie ma.Tak jak wspominałam-wolałam zamówić gdzie indziej jakieś porządniejsze.Tym samym czekam na paczkę z Amazona,kupiłam z firmy Hunter 🙂
Alaska, do gumiaków najlepsze góralskie skarpety - z takiej grubej wełny. Taki cienki polarowy ocieplacz właściwie nic nie daje, już lepsze są piankowe (takie jak do hunterów np.) ale to już trzeba mieć na nie trochę miejsca w bucie 😉

I też bardzo dziękuję Milenchen za trud jaki sobie zadała, żeby sprowadzić te czapraki dla nas i za cierpliwość 😉  :kwiatek:


Ja też dziękuję ( dodałam plusik dla uczciwych sprzedających)
Alaska, do gumiaków najlepsze góralskie skarpety - z takiej grubej wełny. Taki cienki polarowy ocieplacz właściwie nic nie daje, już lepsze są piankowe (takie jak do hunterów np.) ale to już trzeba mieć na nie trochę miejsca w bucie 😉


Takie ocieplacze są fajne,można je włożyć do gumowych oficerek a na nogi ubrać same stopki i jest ok.
Orzeszkowa ja w zasadzie myślałam nad nimi do termobutów ew. do kaloszy, bo kalosze mam z futerkiem i tak. Mam termobuty z wyjmowanymi wkładkami, ale w zeszłym roku je sobie trochę zepsułam, jak zostawiłam je na grzejniku na dłużej to się skurczyły. Chociaż w zasadzie przerzuciłam się na takie trekingowo-górskie buty, są dla mnie o wiele wygodniejsze, cieplejsze i nie ma problemów z suszeniem. I nawet pomimo protektora dobrze mi się w nich jeździ. Termobuty zostawię póki się nie rozsypią, ale chyba już nigdy więcej żadnych nie kupię. 😉
moglby ktos wstawic zdjecia tej derki i czapraka z lidla ?🙂
Derka na hucku 135cm w kłębie:

Zdjęcia czapraka jako takiego fajnego nie mam...
a juz nie ma ich w sklepach ?
Alaska, nie wiem jakie masz termobuty - ja miałam leciwe pfiffy z gumowym dołem i gdy oryginalne futerko w nich się uklepało to dopychałam luzy właśnie góralskimi skarpetami, które są o tyle fajne, że naprawdę grzeją nie zapacając przy tym nogi. Taki cienki polarek to ani nie grzeje, ani też nie układa się zbyt dobrze - ja nie cierpię jak coś mi się marszczy czy zwija, nie dałabym rady w takich luźnych chodzić, ale co kto lubi 😉
Też używałam na początku takich góralskich, potem jakoś w sezonie w zeszłym roku pojawiły się w biedronce takie mniej więcej skarpeciory: http://2.bp.blogspot.com/-RSrvFQB7-oE/Ts19f6G4RGI/AAAAAAAAFm8/ueFeKecjanM/s320/skarpetki+003.jpg w środku mają futerko. Są rewelacyjne nie marzłam w nich, ani się zbyt nie pociłam. Tylko niestety po tym skurczeniu wkładek już ich nie zmieszczę. Tzn. jak się uprę to wejdą, ale już nie mogę niczym poruszać.  🙁
A w standardowej warstwie czyli zwykłe skarpetki +  podkolanówki trochę za luźno mi. Zwłaszcza, że ktoś kto wymyślał te termobuty( fairplay husky bodajże) nie wiedział, że można mieć stopę 39-40 i chudą jak patyczek długą łydkę.  😁

Tak jak mówiłam ja w zasadzie teraz używam tych trekingów, ale raz na czas zdarza mi się być w stajni bez auta, np. prosto z uczelni to nie będę taskać butów ze sobą po mieście, a te termosy sobie leżą w stajni i służą na takie awaryjne sytuacje. 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 marca 2013 22:16
mam taki koziołek z castorama  💃

i ja się załapałam na fajną promocje- 11,90zł
W końcu problem z rzucaniem siodeł w kąt się skończy.
Alaska, kurde przegapiłam te skarpety, a szkoda, bo do jazdy mam termobuty w łydkach bardzo dopasowane i przydałyby się właśnie takie wełniaki na same stopy...
A co do termobutów - ja jeszcze nie widziałam tego typu co pfiff czy fair play które by mi odpowiadały w każdym wymiarze (znaczy jak na długość stopy ok to cholewka do pół łydki ledwo i oczywiście za szeroka) 😉

zabeczka17, gdzie ta promocja?  👀

mam taki koziołek z castorama  💃


Orzeszkowa-w castoramie  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się