Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Aż się z ciekawości dziś przejdę do olidla i zobaczę co zostało 😁
Rok temu, całkiem z przypadku tak zrobiłam i wyszłam z turkusową z kapturem. Warto zaglądać w ciągu tygodnia od wyłożenia promocyjnego towaru, bo dużo ludzi oddaje, jak już sobie pomierzy w domu kilka upolowanych ciuchów.
Poluje na gofrownice jakby komuś rzuciła się w oczy  :kwiatek:
Zaraz bede u siebie w Lidlu, to rzuce okiem 🙂
edit.
Nie bylo. Kurtki byly - 2 dzieciece (134/146 i 158/164). Damska i meska wziela jakas babeczka przede mna 🙂
Dworcika, w którym byłaś? 😉 Może jeszcze w innych poszukam 🤣
Na Bażyńskich 🙂
Zaraz bede u siebie w Lidlu, to rzuce okiem 🙂
edit.
Nie bylo. Kurtki byly - 2 dzieciece (134/146 i 158/164). Damska i meska wziela jakas babeczka przede mna 🙂




Ja mam ceglastą s z lidla, oddaję ją, więc jeśli ktoś jest chętny, to wyślę (+ pokrycie kosztów wysyłki).
Jak o mnie chodzi, to dziękuję. Byłam zwiadowczo, kurtkę mam zeszłoroczną 🙂
I znów Lidl sztyblety kalosze co prawda błyszczące ale na najbliższe pluchy za 40 zł  😎 od 6.09 http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=20329
głupi to ma szczęście - wpadłam dziś na chwilę do Lidla, podchodzę do ciuchów, a tam pani mierzy kurteczkę softshellową! radość w oczach, która się zwiększa, gdy obok widzę drugą! pada magiczne pytanie: 'jaki rozmiar? bo ja mam 40 i nie oddam..' a ja wyszłam z 36 pod pachą  😅 tyle wygrać!
btw, jak macie możliwość to podpytajcie obsługę, czy nie mają jeszcze pojedynczych sztuk na magazynie. ja tak swoją dziś zdobyłam 🙂
ale widziałam też, że mają być jakieś softshellowe kurtki rowerowe od 8 września (?). w sumie w ładniejszych kolorach (bardziej moich: czerń + fiolet). ciekawe czy też będzie o nie taki bój.. w Częstochowie jednemu dziecku ktoś rękę złamał podczas bitwy o softshelle..  😵
Jesli ktos z Krakowa jest zainteresowany jeszcze kurtkami to w lidlu na pachonskiego widzialam dzis rano ta w zielone piorka M, fioletowa damska S, malinowa damska S i jakas zielona dla dziewczynek. 😉
Dzisiaj byłam w Lidlu o 8:30 i cudem kupiłam bluzę sobie i spodnie dla małej  🤔 już sobie wyobrażam co się działo o 7
rybka   Różowe okulary..
01 września 2014 09:19
Ja byłam 7.10 i owszem trochę ludzi było przy dresach, ale bez przepychanek, na spokojnie można było wybrać, chociaż jedna babcia mnie  osłabiła, wzięła chyba z 10 sztuk, bo ona nie wiec o na córkę i wnuka będzie dobre, więc jutro odniesie resztę, za wszystko przy kasie zapłaciła prawie 900 zł.
Kurde u mnie jakis dziwny ten lidl bo jest od 8 😉
Widzialam takze te polowki jakby tez ktos chcial rozne rozmiary i granatowe i zielone( chociaz ten kolor to mi sie najbardziej kojarzy z zoltym zakreslaczem stabilo  😁 )
Dresy są bardzo duże.
Ja generalnie noszę L zwykle (176cm, 65kg) a tu mam spodnie S i są spore.
Bluzę wzięłam M, bo rękawy wąskie.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 września 2014 15:34
ja też dorwałam bluze granatową rozmiar M (ostatnią) i ostatnią M-kę też granatową dla męża. Była jeszcze jedna damska M-ka, ale szara
Tylko ja kupowałam w Węgrowie. Zatrzymaliśmy się w drodze powrotnej z działki do Wawy  😉

Tez widziałam reklamę tych rowerowych softshelli http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=406
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=485.msg2172655#msg2172655 date=1409582071]
Tez widziałam reklamę tych rowerowych softshelli http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=406
[/quote]
ooo właśnie! myślicie, że będą się czymś różnić od tych wcześniejszych? 😉
Rowerowe kurtki z Lidla zwykle są nieco przedłużone na tyłku. Patrząc na zdjęcia, wydaje mi się, że sofshelle też.

Hmm... Obliczyłam, że moja rowerowa (ale nie softshell) z Lidla ma... 9 lat. I nadal NIC jej nie dolega. Boję się, że do emerytury będę ganiać w czerwonej wiatrówce 😁
Wszystkie rowerowe kurtki mają (powinny mieć) przedłużony tył i często też rękawy, ze względu na pozycje na rowerze. Mogą też mieć kieszonki z tylu na plecach.
A tak, rękawy ma długie. I kieszonkę też ma. Ciekawe czy softshelle też z kieszenią...
Wczoraj widziałam softshelle w Biedronce - całkiem przyjemne. Nerki  z blaskami też fajne, w teren jak znalazł. 
pojedyncze softshelle jeszcze się zdarzają w Lidlu - dziś widziałam malinową S i jakieś dwa męskie. 🙂
Wczoraj widziałam softshelle w Biedronce - całkiem przyjemne.

Też dziś macałam ten biednronkowy softshell i długo nad nim myślałam. Niestety fioletu jako koloru nie znoszę, a szary dla mnie brudasa za jasny do stajni. A szkoda, bo chętnie bym wzięła. Było ich sporo, pełny wybór rozmiarów.
mnie się dzisiaj udało upolować w Lidlu tego fioletowo-czarnego z kapturem. Była jeszcze S czerwona ale bez kaptura -w lidlu na kobierzyńskiej w Krakowie byłam.
ja wczoraj zakupiłam biedronkowego softshela 🙂 i jestem bardzo zadowolona, przyjemna, ciepła kurteczka, namówiłam tez chłopa - co by miał w czym na zawodach chodzić a nie wiecznie jeczący że marynarke sobie pobrudzi 😀
prib, a było więcej tych fioletowo - czarnych? na przykład jakaś zagubiona S? :kwiatek:
kaskal94 niestety- dorwałam ostatnią, z damskich była jeszcze S czerwona.
taką właśnie ostatnio dorwałam, nie do końca mój kolor, ale softshell  😍 więc jestem w stanie to przeżyć. 😉
http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=409

w Lidlu cienkie bluzki i kamizelki 🙂
Ten wątek chyba nie powinien być w Koniach ...
emptyline   Big Milk Straciatella
04 września 2014 14:25
Piotrek, czemu? Przecież tu chodzi właśnie o rzeczy do jazdy/stajni ale ze sklepów niekońskich.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się